17 Yaşında bakireliğimi kaybettim?

İlk 17 yaşında üvey abimin tecavüz etmesiyle kaybettim fakat daha sonralardan sevgililerimle birlikte oldum. Para ihtiyacım olduğu zamanlardada yaptım. Fakat simdi bir sevgilim var ve çok ciddi evlenmekten falan bahsediyorama söylemeye korkuyorum napmalıyım?

0|0
6|38

En İyi Erkek Görüşü

• fahişelik yaparken utanmıyor ve korkmuyorsunuz ama bunu sevgilinize söylemeye utanıyorsunuz ve korkuyorsunuz. neden?

mutlak söylemen gerek. adam yaşamını paylaşacağı kişiyi tanımak zorunda. bu onun hakkı. ayrıca ileride daha büyük rezalet yaşamamak için gerekli.

fahişelik yaptığın dönemdeki yattığın adamların içinden belki sevgilinin akrabası ya da arkadaşı çıkar. bunu onlardan öğrenmesi daha büyük rezalet olur.

unutma kaba bir ata sözü var. "gizli zikişen aşikare doğurur"

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• söylediği an sei bırakır kesin eger ciddiysen pişmansan bence söyleme

0|0
    0|0
    • söylemese evlense zaten belli olmıcak mı neden yürekten seviyorsa birini kandırmalı o kişi onu o haliyle kabul edicekse etmeli yoksa er ya da geç gidicekk zaten @amyleeches

Erkekler Ne Diyor 37

• Neyi söyliyeceksin daha resmen hayat kadını olmuşun SEn git ilk önce Allahtan af dilen tövbe et Kendini bir sorgu suale çek doğru yolu bul sonra evlilik düşün sevdiğim dediğin adam yaptıklarını sonra duysa neymiş erkek kadına şiddet uyguladı cinayet işledi diye erkeğe yüklenirsiniz Adamı günaha sokma bence

0|0
    0|0
  • Söylemek zorundasın umarım hayatını düzene sokarsin

0|0
    0|0
  • Söyle bence ilerde sorun olur

0|1
    0|0
  • ne yap biliyormusun... Ona deki biz evlenemeyiz seni üzerim falan de oda üstüne gelecek neden diye sende dersinki olmaz söyleyemem falan sonra mecbur ısrar edecek peki der söylersin para karşılıpı yapman yanlış ben olsam istemem cocuğunda başını yakma baştan söyle sonranda ögrenirse başına iş açarsın dostum kolay gelsin...

0|0
    0|0
  • hadi üvey abin tecavuz etti sen niye sonradan önüne gelene verdin. başından tecavuz geçen birinin cinsel ilişkiye karşı bu kadar rahat olmasıda tuaf. işin özü herifi kandırma anlat herşeyi. eğer sende ciddiysen adamı seviyorsan birdaha sağa sola bakmayacaksan sadece tecavuz kısmını anlat

0|0
    0|0
    • sonra psikolojim bozuldu zaten psikolojik tedavi gördüm o sırda oldu hepsi şuanki aklım olsa olmazdı

• Ona durumunu anlatirsan uvey abinle pek iyi bir diyalog gecmez aralarinda.
    Iki yol var ya hic bahsetme diktir.
    ya da bir hata yaptığını cok pisman oldugunu vs sole

0|0
    0|0
  • Onunla birlikte oldun mu? Bakire olmadığını biliyor mu?

0|0
    0|0
  • Bunu en basta soleseydin ya ulan ne adamlar var abisi tarafindan tecavuz ediliyo kimseye bisey demedin mi buzaman kadr

0|0
    0|0
    • Ailem biliyordu sadece psikolojik tedavi sürecim oldu.

• annem de yok oda öldü bende üvey babama kaldım başka kimsem yok mecbur orda kalıyorum ama sevgilimle evlenince kurtulucam bu evden

• Sewgline durmu anlat sewgiln sayet seeiyosa bir dk durmaz kurtarirr ama yok sewgisi yoksa zaten uzaklasir o yuzden anlat bak noluyo seegline guvenme oyle gidersin mazallah tam. ortada kalirsinn iyi tanii

• Kıyamam ben sana. Söyle bence

0|0
    0|0
  • üvey abin yaptıgı sırada onun kafasına sı kacaktın. bu işi paraya dökmüşsün artık diycek bişey bulamıyorum sana...

0|0
    0|0
  • para karşı kendini sattığını bilmeli

0|0
    0|0
  • sonuc ortada

0|0
    0|0
  • sat sat sonra diktir bakireyim. diye yuttur

0|0
    0|0
  • söylemelisin

0|0
    0|0
  • üzüldüm bee sana bacım :( Allah yardımcın olsun bence çocuğa anlat hakkını girme bu seferde söylersen adını çıkarır ve kullanmak isteye bilir seni iki ucu b. klu deynek

0|0
    0|0
  • Şöyle dost'um korkma her insan cahillik zamanında mutlaka birşey yapmıştır. şöyle ve rahatla en azından başın dik olur...

0|0
    0|0
  • 1700TL'ye 17 yaşındaki gibi olur sıkıntı yapma.

0|0
    0|0
  • soyleyeceksin mecbur uzgunum

0|0
    0|0
  • Bakirelik neysede para karşılığı yaptığını söyle neyle birlikte olduğunu anlasın

1|0
    0|0
  • Para için yapmışsın bir kere. Ne yapsan boş

0|0
    0|0
  • söyleme boşver km yok nasıl olsa nereden anlayacak

0|0
    0|0
  • konuş anlat

0|0
    0|0
  • söylmezsen ilerde daha büyük güven sorunu oluşur.

0|0
    0|0
  • ona karşı dürüst olmalısın

0|0
    0|0
  • Ve dedi kız çocuk ama çok seviyordu sizce bu hikâyenin sonu nasıl biter :))

0|0
    0|0
  • söylemene gerek yok her doğru her yerde söylenmez..

0|0
    0|0
  • sölemeliisn zaten çıkıcak ortaya

0|0
    0|0
  • söylmelisin

0|0
    0|0
  • İlk etapta vakit gecirmeden durustce soyleyin. İlerleten zamanlarda soylendiginde daha iyi olmaz

0|0
    0|0
  • herşeyi anlat tecavüz etmişler tamam kızlığın gitti namusun da mı gitti

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...