Allah rızası için doğru söyleyin zarım yırtılmış mıdır?

banyoda mast yaptım. hafiften parmağımı deliğin içinden gezdirdim ama çok hafif gezdirdim. akşama doğru kilodumda bir damladan az turuncu bir leke gördüm. mast da vajinam hiç acımadı. acaba hasar görmüş olabilir mi yoksa yırtılmışmıdır. Alllah rızası için yardım edin. bir mast yaparsam Allah benim belamı versin. geceden beri ağlıyorum :( yardım edin

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır herhangibir sorunun yok

Turuncu akıntı gelmesinin nedeni kişide üst solunum yolları ya da alt solunum yollarında enfeksiyon sonucu yani kişinin fazla soğuk alması sonucunda akıntıda renk değişimi gözlenebilir. Bunun başka nedenleri de olabilir bu nedenle turuncu akıntı geldiğinde tedbir amaçlı jinekoloğa gidilmeli ve muayene olunmalıdır.

0|0
    0|0
    • ama bir damladan az bir miktardaydı

• arkadaşlar o lturuncu leke tüm çamaşırlarda var. makineden kaynaklıymış herhalde :D

• iyi o halde sorun kalmadı mas yaparken dikkatli olun o anki zevki kontrol altında tutun

En İyi Kız Görüşü

• Hasar kaydi yaptirmak lazim acil..

0|1
    1|0
    • Ahahahahahaga :D

• turuncu leke nedir peki lütfen cevapla arkadaşım

• Adet donemin yakin mı? O olabilir.. ya da tahris olmustur ondan gelmistir.. adet donemin yakin degil ve lekelenmeler devam ederse o zaman sıkıntı vardir..

Erkekler Ne Diyor 20

• 2-3 cm giriş olmuş mudur?

0|0
    1|0
  • Resmini koy bari. Dün de sordun. Napalım daha?

0|0
    1|0
  • Merak etme siz yine bir kızsınız. Kızlık zarınız da sorun olduğunu sanmam. Eğer kızlık zarınız zarar görse idi canın çok yanardı.

1|0
    0|0
  • Bu aralar çok dikkatimi çekti kızlar genelde kendi kendine bakirelik bozuyorlar bunuda buraya konu açarak belirtiyorlar aceba diyorum zevkine dayanamayıp veriyorsunuzda sonrada burada parmağım takıldı gibisinden gelecekte erkek arkadaşınıza bu konuları gösterip bak görüyormusun kendim bozdum tariri tarihine var bu konuda ben açtık deyip adama kendinizi kakalamanın yeni yollarımı aceba :))

0|0
    1|0
  • Canım canını sıkma ne olur hiçbirşey olmadı sadece biraz tahriş oldu bir daha yaparken dikkat et içine sokma parmağını ben bile sevgilimde buna dikkat ederdim sende dikkat et

0|0
    0|0
  • Turuncu mu kan kirmizidir yaa olmamistir biset ama bidaha yapma cok smriskli bos yere esin supelenir yanii

0|0
    0|0
    • belki benimki turuncudur :( of ya ama bir damladan bile azdı. sabah birdaha baktım ek bir şey gelmemişti.

• Delirme ne turuncusu yaa anladim o emlide bidaha yapma o zaman olmamistir bisey merak etme

• Kapı gibi duruyordur yerinde merak etme

0|0
    0|0
    • peki bir damladan az olan turuncu leke nedir

• Banyoda olurmu ağzın yüzün yamulur...

0|0
    0|0
  • :)) birsey olmaz korkma

0|0
    0|0
    • yırtılmış olabilir ama oo turuncu leke neyin nesi. yırtılınca ağrı olur mu. lütfen cevap verin :(

• baska birseydendir yuksek ihtimal ama o kadar yirtilmaz kizlik zari korkma

• Sakin ol yirtulmamistir

0|0
    0|0
    • o turuncu leke ne peki. yırtıldığını nasıl anlayabilirim :( yırtıldığı zaman ağrı olur mu

• sağol ama ben hala korkuyorum. acaba ağrıdımı diye düşünüyorum ama

• Kendine bunu dert edipde uzme. Cok icin rahatlasin istiyosan bir doktora git ve anlat o seni rahatlatir emin ol

• Yirtilmis gibi gozukuyor

0|0
    0|0
    • yapma ya :( hiç ağrı felan hissetmedim.

• Agri yapmazki sinir yok ustunde. Tamamen yirtmamis sadece zedelemiste olabilirsin. Merak ediosan cok bir doktora git habersizce

• olmaz bişey yaaaa kafana taktığın şeye bak... cahilmisin nesin yaaaa..;))

0|0
    0|0
    • doğruyu söyle lütfen :( yırtılmış olabilir mi. hiç ağrımadı ama belki sudan kan gözükmemişdir. kilodumdaki o turuncu leke ne olabilir cevap veriri misin arkadaşım lütfen :(

• sence kafaya takmaya değmez mi hiç ilişki yaşamadığını evleneceği adama nasıl anlatacak sence...

• dikkatli olmalısın

0|0
    0|0
  • :))) gulsem mi ne desem bilemedim:)

0|0
    1|0
  • 3-4 santimden fazla sokmadıysan bişey olmaz

0|0
    0|0
  • b*k o ya altına sıçmışsın ıyy hığk pu

0|0
    0|0
  • Kedidir o kedi :)) bişey yok kız korkma

0|0
    1|0
    • o ne arkadaşım :( lütfen doğru söyle Allah rızası için :(

• beyaz

• Sarı olsa kan kırmızı turuncu olurda, o bir damla kanla sıvının gelmesiyle açılmıştır rengi korkma bişey yok ama ufak zedelenme bişey farkettirmez sıkma canını

• pat lamış

0|0
    1|0
    • emin misin o kadar az mı kan gelir :(

• Yazımın başını okursan anlarsın kesin olmamakla birlikte dedim kesin bozuldu demedim ben oynamadım yaa senin kuşunla oynadıktan hemen sonra geldi ise yüksek ihtimal emin olmak içinse doktora başvurman en iyisi dedim annene ben oynuyordumda oldu diye mi söyledin yoksa birden oldu nasıl oldu anlamadım mı dedin

• hayır çamaşırları yerelştiriyodum. baktım hepsinde mink minik turuncu lekeler vardı anneme dedimki anne onlar ne kilotlarda atletlerde var dedim. makineden bulaşmış dedi. çoksevindim valla :D abimin atletindede o lekelerden vardı

• yok kız bişi olmaz üzülme

0|0
    0|0
  • hasar gördüyse sıkıntı sigortası yokmuydu :D şaka bir yna bişey olmaz korkma

0|0
    0|0
    • hasar görünce damladan az kan gelir mi

Kızlar Ne Diyor 4

• bu kadar korktuysan git doktora baktır. b*k işin var parmaklarsın zaten.

0|1
    1|0
  • Yok bişey olmamamıştır

0|0
    0|0
    • o turuncu leke nedir peki arkadaşım. eğer yırtılsaydı ağrı olur muydu. ayrıca turuncu leke bşr damladan bile az. cevap verirmisin lütfen Allah rızası için :( hafif parmağımı deliğin içine sokmuştum. ço korkuyorum lütfen cevap ver gzel kardeşim :(

• Oranı buranı parmaklıyon sonra haram işliyon ondan sonrada Allah rızası için yardım istiyorsun..
    Her kızlık zarı çok kanayacak çok acıyacak diye bişey yok. Hem bakiresin hemde parmağını sokuyon.. Sen aklın başında değilmiydi. Parmağını sokmayacağını falan düşüncelerinde yokmuydu güzel kardeşim.. Şimdi ayna alıcan önüne açıcan dudaklarını bakıcan zar mar var mı. Kendi doktorun kendin olacan.

0|0
    2|0
  • canım sen hiç mi dışarı çıkmıosun. al arkadaşını yanına güvendiğin bir kızı gidin beraber jinekoluga bn bekaret testi yaptırmak istyrm dersin durumu anlatrsın olur biter buralara gelipte kndini küçük düşürme hiç

0|1
    0|0
    • korkuyorum :(

• ya olmuşla ölmüşe çare yok. doktor seni yönlendirir duruma göre. ki bn bişe olduğunu sanmıom. ama için rahat değilse gitmelisin. bu seni yer bitrir böle

Yükleniyor...