Kapat

İş arkadaşım hamile eşi korkuyomuş ne yapmalı?

arkadaşımın eşi sen hamilesin yapamayız dermiş 5 aydır bişey yapmamışlar devamlı bana anlatıyo acaba benden yardımmı istiyo ama bende bekarım nasıl yapılırki hamile hatun...

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Oha hemen yanlis anlamissin bence.

0|0
    0|0
    • ondan bişey yapmıyom zaten ama bana bekar adama niye anlatıyoki bunları

• Yok istemiyorum.

• sen bilirsin

En İyi Erkek Görüşü

• sakın diyeyim uzak dur. Eşiyle boşanır felan eşine anlatsın durumu zorlasın bişiler yapsın ama senden uzak dursun günaha girme.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Böyleleri de anne olacak işte

0|0
    0|0
    • hata gerizekalı kocasında ac bırakmasana eşini öküz ya...

• Off igrenclesmeyin bir uydurma ergen hikayelrinle bize gelme

0|0
    0|0
    • valla doğru yaaa ne ergeni takmışınız ergen trol üf

• Kadın gelip sanamı anlatıyo sen kafanda kuruyo olmayasın

0|0
    0|0
    • inan anlatıyo (bayağıdır çok samımı iş arkadaşıyız)

• git yat o zmana

• tamam

• önündeki sabidende utanmıyor herhal. sende biraz adam ol uzak dur o kudurmuştan. böle işlerin sonu her zmn boka çıkar demedi deme

0|0
    0|0
    • yıllık iznemi çıksam ne

• çık uzaklaş o kadından.

• aramızda kalsın çokta tatlı nalet :)

• kadin hamile be 😑hic mi vicdanin sizlamaz merak ettim

0|0
    0|0
    • vicdan olduğu için bişey yapmıyom anlamamazlıktan geliyom en sonunda adımı çkarıcak... si. i kalkmıyo diye :)

• arkandan karaktersiz denmesindense bununki kalkmiyomus demeleri daha iyi ofisten biriyle de birlikte olmayi ver her sey seks mi ya

• haklısın da yılların bir sırdaşlığı arkadaşlığı vrar... bilmemki yaaaaa

Erkekler Ne Diyor 5

• arkadaşım düzenli doktor kontrollerine mutlaka gidiyorlaardır. eğer kadında düşük tehlikesi bildirmemişse doktor, hamilelik normal seyrediyorsa, son güne kadar ilişkiye girebilirler. bu arkadaşın saf mı ya. doktora sorsaydı doktor söylerdi. senin gibi bekara neden soruyor.

eğer düşük tehlikesi olan hamilelikse zaten doktor uyarır. aman haaa der.

demekki hamilelik normal. korkmasın son güne kadar ilişki yaşasınlar. sadece karnına abanmasın. karın bölgesini zorlamasın

0|0
    0|0
    • kocası korkuyomuş bişey olur diye :)

• Yazdıklarin baştan aşağı yanlis. Kadinin sana anlatmasi bir yanlış senin bunu dusunmen baska bir yanlış. Bide utanmadan gelip burada yazip sorman daha büyük yanlış. Biraz edep biraz haya yaaa. Sen kendine yakıştirabiliyomusun boyle birseyi de gelmis soruyosun.

Uzak dur kardeşim uzak. Hadi o utanmamis anlatıyor sen bari uzak dur bebege yazık. Ayrica hamilelikde seks sakincali olabiliyor esi bu yüzden uzak duruyodur. Çünkü dusuge neden olabiliyor ya da erken doğuma. Cunku seks esnasinda kaslar gerilip boşaliyo bu rahim kaslarini da tetikliyor ve dogumu başlatabilir

0|0
    0|0
    • böyle bir şeyi kadının doktoru dememiş serbest demiş sacmalıyosun ya...

• e hanımına sorması lazım değilmi bu bir ihtiyac :)) öyle boş bırakırsan tarlayı el eker

• Valla bisi dicem de demiyom git ne halin varsa gör. Tarla mi sürüyon ekin mi ekiyon naparsam yap. Ama yaparken dedigim olursa vebalini alabilecek gotun var mi merak ettim doğrusu

• Eline su dolu bardak. Ver ama su dökülmesin anladın mı

0|0
    0|0
  • sen mi yapmak istion yoksa bunu kendin için mi soruon

0|0
    0|0
    • bana kocasının korktuğunu yapmadığını anlatıyo acaba zarf mı atıyo..

• genelde ben o ayıp diyenlerin özelden nelere baktığını iyi bilirim

• nelere bakıyolar

• evli misin sen

0|0
    0|0
Yükleniyor...