Erken boşalma olup bu durumu atlatanlar

Bende sanırsam erken boşalma var kontrol edemiyorum erken boşalma olup atlatanlar varmı varsa nasıl geçirdiler bu durumu? Bayanlarda bilgi verebilir? Neler yaptınız geçti?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• bende erken bosalma yok ama sana bir kaç taktık verıcem evlıysen omur boyu dua edersın ama bekarsan bu yaptıklarından sevgilin seksden sogur...

erken boşalma penıs ıce gırmeden boşalma ıcıne gırdıkden hemen sonra boşalma ve tam anlamıyla acıklamak gerekırse senın ıraden dısında gerceklesen boşalmadır...

cınsellıge tam alısılmamasından ve her cınsel bırlesmede asırı heyecandan oturu gerceklesen bır eylemdır...

cınsel bırlesmeye gırdıgın anda eger boyle bır durumun varsa boşalacagın zaman boşalmadan ıcınden cık yatagın yanına uzak bır sıgara yak sıgara ıcmıyorsan bır bes dakıka sakınles sonra tekrar dene bunu duzenlı olarak yaparsan bır muddet sonra boşalma surenın uzadıgını goruceksın ve ayrıca içine grdiginde hızlı olma ve sesk yapar gibi girip cıkma makına gıbı calısma segilinle ilgilen içine girip cıkmayı ve bosalmayı dusunme dans et o anı yasa

erken bosalmak kotudur tum buyuyu bozar saatlerce arzularsın 2 dakıkada butun zevk gider

dedigimi dene eger sonuc vermezse baska sey denerız... bende sure sevgilimin tuttugu bir ortalamaydı 1,saat 45 dakıka daha uzun olanlar var daha kısa olanlar var ama sevgilim boşalmadan bosalmadıgım ıcın guzel bir olay...ve defalarca orgazmı yasatabılıyorsun...

0|0
    0|0
    • Ya 1 saat veya 45 dk yapmak eminmisin gerçekten bana hayal gibi geliyor ben hep partnerimden önce boşalıyorum kontrol edemiyorum istem dışı oluyor senin gibi olmayı isterdim partnerimi boşaltmak süper olurdu sen nasıl bu duruma geldin?

• Tamam teşekkürler dikkate alacam söylediklerini yardımın için sağol :))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Düzenli bir cinsel yaşamın var mı?

0|0
    0|0
  • Daha az mast yap ve boşalman için kalça ve karın kaslarını sıkman gererekir yoksa boaşlma olmaz eğer kalça kaslarına ve karın kaslarına hakim olup sıkmazsan boşalmazsın bide ağır hareket et seks veya mast esnasında çok seriye bağlama :)

1|0
    0|0
  • büyük ölçüde sağlık problemiin yoksa,bu durum düzenli bir sex hayatı içerisinde yok olur gider. eğer varsada doktor tavsiyesi almanı oneririm.

0|0
    0|0
  • Masturbasyon yapmaya bıraaz ara ver cok yapma kendını kontrol etmeyı ogrenırsen tamamdır

0|0
    0|0
  • doktor tavsiyesi ile lustral. olmadı bol alkol. ama tek yöntem var

gün aşırı seks. sabah 2 gece 2 .. ondan sonra düzene giriyor benden demesi.

0|0
    0|0
    • Sende varmıydı bu aptal rahatsızlık ? :(

• karşılıklı zevkin doruklarına cıkmak onemli .. 1 2 saat boşalamycaksam hiç boşalmıyım ıcımde kalsın daha iyi . ben böyle mutluyum yani sıkıntı yok şikayette almadım smdiye kadar :D

• Tamm teşekkürler haklısın:)

Yükleniyor...