Adeletli olur mu bu hareket?

arkadaşlar öncelikle şunu söyleyim şimdiye kadar hiçbir kızın namusuyla oynamadım ve 2 sene önce hayatımın aşkıyla tanıştım ve bana geçen ay bakire olmadığını söyledi ve kabul edeceksem böyle kabul etmemi söyledi ve bende sarsıldım ama ondan vazgeçemedim hep karşıma nasıl yaşarsan öyleleleri çıkacaktır dendi ama karşıma öyle birisi çıkmadı neyse soruma geliyim onun en yakın arkadaşı aynı zamanda çocukluk arkadaşı da bana karşı boş değil istediğim an yatağa atabileceğimi düşünüyorum ve bende onun en yakın arkadaşıyla yatmayı düşünüyorum beni böyle kabul edersen et etmessen herkes yoluna demeyi düşünüyorum sizce bir nebze de olsa beni rahatlatır mı bu hareket? birde adaletli mi(bana bir kere sevdiği çocukla yaptığını söyledi bende ona yatmak istediğim kızla bir kere yattım diyeceğim bu olayı yaptıktan sonra) tüm olumlu ve olumsuz mesajları bekliyorum

Güncellemeler:
arkadaslar kafaya koydum aslında sadece rahatlamak icin yazdım bır taraftan görüşlerinizi de okuyacağım.bırde şu an da dusunmek ıcın zaman ıstedıgım ıcın onunla beraber sayılmam yanı yaptıgım aldatmaya gırmeyecek aynı onun dedıgı gıbı bır bosluga geldıgını soyleyecegım.tüm olumlu ve olumsuz cevaplarınız için simdiden tesekkürler
en yakın arkadasına yakınlasmaya basladım ama ıstedıgm sonuca bır turlu ulasamadım.aslında elıme bır ıkı fırsatta gectı ama herhalde becerkszlıgımden yada acemılıgımden dolayı degerlendıremedım.3 gun once en yakın arkadası ısınden ızın alarak sehır dısına cıktı bende bunu kullanark kız arkadasıma 'cok kotu bosluga dustum ve bu arada en yakn kız arkadasınla yattım' dıyerek yalan soyledım.bunu duyunca bana agzına ne gelırse soyledı.ayrıldık ve kafam rahat artık.demekkı ınsan hataları affedemıyrmus

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• eger bakıre degılse sadece eskı erkek arkadasımla bı kere yattım sozune ınanma bu 1 ikincısı oyle bır kız ıcın boyle bısı yapmamalısın sana karsı bos olmayan kızı kullanmıs olursun ve kendı sevgılınden farkın kalmaz ve yanlış anlama eger sevgılın temız ayakkabı olsaydı bunu sana soylemek ıcın ıkı yıl beklemezdı ilk zamanlardan soylerdı

fıkrımı soruyorsan o kızdan sana yar olmaz dıger kızada yazık etme ıllakı karsına temız evlenebılecegın bırısı cıkacaktır

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bence böyle birsey yapma. yapacaksan da git baskasıyla yap sırf kendı egolarını tatmın edeyim derken sevdiğin insandan olacaksın... öfkeyle kalkıp zararla oturan sen olma. netice olarak bu senden önce yaşadığı birsey ve sevdiği biriyle yaşamış bunu... nerden bilebilirdi ki birgün onla ayrılıp senınle tanısacagını... nıyetı farklı olsa yada onla bunla takılan bir kız olsa 2 yıldır senınle ılskısı olmazdı. mutlaka o sürede sana bu durumu söylemek istemiştir ama dili varmamıs senı kaybetmekten korkmustur. işler ciddiye gittikçe de cesaretını toplayıp bunu söylemeye karar vermıs işte. daha ne istiyorsun düğün öncesi gidip diktirse ruhun duyar mıydı? duymazdı. kız arkadasın dürüst davranmıs sana. bence bu durumu uzatma. kısasa kısas yaparsan inan kaybeden sen olursun. çünkü sen hayatındayken yapmamıs bunu göz onunde bulundr

2|0
    0|1
  • adaletli değil o ne yaşadıysa senden önce yaşamış ve seninle karşılaşacağını bilmiyormuş senin bunu yapman yalnızca güveni sarsar kabul etse bile hiçbir zaman güvenmez bu sana sadece kuyruk acısı olmuş bence çünkü kız istese yine kandırırdı seni o kadar çok yolu var ki karşına dürüst biri gelmiş

1|0
    0|1
  • hyr yapma bunu istersen git baskasyla yat ama en yakin arkadasiyla yapma o senin en yakin arkadasinlami yapmis hyr . hem kabullenemiyosan birak boyle intikama falan ne gerek var bence boyle bisey yapsan bile kabullenemzsin sonucta daha once bisey yasamamis bakir bi insansin

1|1
    0|0
  • Bana zaten kıza göz koymuşsunda bu olay bahane olmuş gibi geldi. bunun adaleti yok.kız arkadaşın senden önce olmuş biriyle sen niye şimdi sanki seni aldatmış gibi davranıyosun? Bide bunu yapmak istediğin yakın arkadaşı.

Ben kızarkadaşının yerinde olsaydım seni terkederdim.Çünkü bu davranışın senin sadece dar kafalı, sapık ve sevgi,saygıdan haberi olmayan biri olduğunu gösterir. aklı olan hiçbir kızın böyle düşünen biriyle işi olmamalı!

0|0
    0|3
    • daha yapmadım ama yapacagım.. dedıgın karakterler de degılım ama galıba olmalıyım dıye dusunuyorum.sahsım hakkındakı on yargılarınız hos olmamaıs ama yıne de tesekkürler yorumun ıcın

• ben kızarkadaşın olsam ve bana böyle bişey verip gelsen verceğim tepkiyi söyledim. O veya bibaşkası farklı düşünebilir.

• tesekkur ederım yıne de.bende oyle dusunuyorum kımsenın dusuncesıne de saygısılık yapmam

• kız sana demiş kabul et ya da git şimdi senin bu yaptığın ne anlama geliyor ben anlamadım..seninleyken gidip beraber olmamış ya başkası ile neyin intikamı.yada bu neying*tyarıştırması..saçmalıyorsun..sen kabul etsen de o seni kabul etmemeli..böyle saçma salak düşünceler ile bir yere varılmaz..

2|0
    0|2
    • o zmn kabul etmez hacım olur bıter.bunu kafaya koydum serfsız dıyenlerde olabılır ama sadece bunu yapmadan kafayı yıyecgım

• çok gereksiz erkeklik pozları bunlar sadece ilişkini mahvedersin o kadar olur yani...önce insnaların kalbini ruhunu görmeyi öğrenin bırakın bacak arasını

• Bence böyle bir intikam yerine ayrıl

0|0
    0|1
  • bu arada bakirsin sanırım, o kısmı atlamışım okurken... ama sen yine de bunu yapma...

0|0
    0|0
  • Bence hiç adaletli değil.. öncelikli olarak sormak istediğim şey şu, sen bakir misin ? eğer bakirsen sarsılman, sinirlenmen, üzülmen doğal.. bişey diyemem ama yine de yapmayı düşündüğün şey yanlış.. eğer bakir değilsen zaten kızdan da böyle bişey beklememelisin.. belki çoğu kişi buna tepki göstercek ama ben böyle düşünüyorum.. yapmayı düşündüğün şey her iki durumda da yanlış çünkü kız birisini sevmiş de yapmış sen ise intikam için ya da senin deyiminle içini rahatlatmak için yapıyosun.. arada çok büyük fark var.. bence sen bu lafı o kıza hayatta etme, bana böyle bir laf edilse ne halin varsa gör derim bitiririm ilişkiyi... bir de en yakın arkadaşıyla yatmaktan bahsediyosun ki bu tam delilik olur bence...

1|1
    0|0
    • bakır olmasaydık zaten bunun gıbı kucuk seyleri dusunmezdık brde goruslerınıze saygım sonsuz ama her sekılde kafaya koydum sadece ıcımı rahatlatmak ıcın yazdım

• farkettim o kısmı sonradan gördüm... kafana koyduysan ne desem boş zaten..

• olmaz böyle bir şeyi düşünme bile kızı kabul etmeseydin o zmn

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence dusunce tarzin hastalikli. Kabul edemiyorsan ayril ve kizi da rahat birak. Kafanda bitirmissin zaten. Olumsuz dusunenler de yazsin dedigin icin acikca yazdim.

2|0
    0|1
    • tesekkur ederım kardesım her dusunceye acıgım .olumsuz elestirler de olmalı tabı kı

• la niye o seni aldattımıki yani senle birlikdeyken mi bekaretini kaybetmişde sen şimdi bole bir yola baş vuruyorsun,ayrıca namusu iki bacak arasında aramak cehalettir.sen onu başka şeylerle kabul ediyorsan et bunlar çerez konular geçelim..

1|0
    0|1
    • hacım haklısın goruslerıne katılıyorum ama aklımda kabul etmıyor.o yuzden bır karar aldım ne sekılde sonuclanırsa sonuclansın arkasındayım

• o zamn şunu diyeyim sana sevgilinleileri düşüncelere girme,oyle takılı.zaten oyle bir şey oldukdan sonra her şey bitecekde sen karar vermişsinn

• sana uymuyorsa ayrılacaksın aldatmak adamlık değil.

1|0
    0|1
  • kısasa kısas iyi olmaz

1|0
    0|1
    • baska turlu kafayı yerım kardesım

• neden en yakın olan? başka kimse kalmadı mı

• belkı de ıntıkam hacım ben kafaya koydum ayrılırsa ayrılır.arkadaslar kızabılırler ama baska sekılde kabul edemem

• Napalım bi enayi seni buluş 2 yıl bağlamış şimdi diyor istersen bırak diye. Ya sen kabul edip katlanıcaksın. Yada yolu göstereceksin yaşadıklarına o katlanacak. Bence yol vermek seni böyle kabul edemem demek ondan alıcağın en iyi intikam olur. Kafasına dank eder.

1|1
    0|0
    • hacım ıntıkam mı bılmıyorum ama yapacagım tesekkur edrm ıyı tespıtte bulunmussun 2 yıllık brlıktelıgımızde bunu bana 22 ay sonra soyledı.arkadaslar adaletlı degıl dıyor ama bnce bn bunu yapmalıyım

• Hayırlısı olsun mustaak böylelerine. İnan iyi kızlar hala var. Ben bile bulamam diyordum bukadar kaşarın içinde ama inan var buluyorsun :)

• vicdanın karar verir buna . benimkide bakire değildi 2 sene çıktım başkasıyla yat dedi bekaretini verecek biri varsa al dedi. ben kendime yakıştıramadım ayrıldım kimse sevdiğini paylaşmamalı kanaatimce bu böyle. ben daha önce biriyle yatmamıs biriyken o kendini baskasının yatagında ezmiş bu bana gelmez. kabul ederim evlenırım sandım 2 sene ugrastım. dayagımı yedı kufrumu yedı her şeyimi çekti ama olmayınca olmuyo be hacı o yastıga kafayı koydugumda soru işaretleri beynimi kemiriyor. ondan daha mukkemmel birini bulamıycam ama olsun ben ikinci el telefon almıyorum ikinci el karıda almam. alanada mani olmam gönül bu sonucta. ilerde eskortluk yapmıs biriylede evlenebılırım ama sonuc itibariyle ben ayrıldıgım kızda o cesareti göremedım ayrıldım herkes kendi vicdan muhasebesini yapmalı.

bana kalırsa çok fazla dert ediyorsan yollarınızı ayırın. ilerde daha buyuk sorunlar cıkmaması için.

0|2
    0|0
    • tıpık tepkıyı bana da verdı bakıre bulursan yat diye ama bende ne yapacagımı bılmıyorum.aslında bıraz da yapıcam kafayı koydum da en yakın arkadasıyla kesın yatıcam buraya sadece rahatlamak ıcın hem de bır nevı arkadasların fıkrını almak ıcın yazdım

• madem öyle yap gitsin hocam neyin derdindesin. ama şu zamana kdar anladıgım bi kaç şey var

1 bir hatun bir an önce evlenmek istiyorsa bakire değildir. daha önce bir şeyler yaşamıştır.

2 bakire olmayan bir hatunla ayrıldıktan sonra acısı daha kötü oluyor.

3 bakire olmadığı için bir an önce evlenmek için bana sabretmiş olasılıgı beni yiyip bitiriyor.

:))

Yükleniyor...