Cinsel organımı traşlerken tüy dökücü krem biraz iç tarafına değmiş yanıyor resmen?

Cinsel organımı traşlerken tüy dökücü krem biraz iç tarafına değmiş yanıyor resmen mastürbasyon yapamıyorum ve acıyor ne yapmalıyım bişey olur mu?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Tahriş etmiştir, bikaç güne geçer.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• iyice yikadiysan sorun olmamasi lazim. birde tuy dokucu krem genelde iclere dogru kullanilmamasi gerek benim bildigim? kimyasal oldugu icin yakar. eger cok kotu olduysa bir doktora gorun derim.

0|0
    0|0
    • Sadece dokununca acıyor biraz kaçmış işte bende anlamadım çok değil ama dokununca acıyor

• iste o kimyasaldan dolayi. mutlaka pamuklu hava alacak sekilde giyin bol bol suyla yika. eger gecmezse mutlaka doktora git.

Erkekler Ne Diyor 16

• Bir şey olmaz hemen duru su ile yıkayıp bıraksan bir müddet sonra düzelir.

0|0
    0|0
  • yıkayacaksın yapacak bir şey yok. iyice bol su ile yıka. sonra kurula ve vazelin sür

0|0
    0|0
  • Git burdan

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz geçer bir kaç güne

0|0
    0|0
  • Tuy dokucu kremler genital bolgeler için kullanilmaya uygun degildir. Oncelikle bir daha bunu tekrarlamamani oneririm. Yanma hissi icin ise soyleyecegim sey su bol su ile vajinani guzelce yika , zamanla azalip sonra kaybolacaktir.

0|0
    0|0
    • Genital bölge olanı için almıştım

• Çok haklısın çok teşekkür ederim

• Rica ederim iyi geceler :)

• Tüy dökücü kremi bir ara düşünmüştüm. Benzer olayları duyduğum için kullanmadım. Makina kullanmaya başladım. 100 TL civarı çok güzel makinalar var. Alın tavsiye ederim. Tertemiz oluyor. Yıllarca tıraş bıçağı ile riske girmişim.

0|0
    0|0
  • üfleyelimmi napalım

0|2
    0|0
  • bir süre dokunma , tahriş olmuş iyi olmasını bekle

0|0
    0|0
  • Geçer 3-5 güne merak etme. İlk deneme de bende billurları yakmıştım ergenlikte. :D

0|0
    0|0
  • b*k suyla yıka mast yapmayiver biraz ölmezsin

0|1
    0|0
  • Yanacaksın !! :D

0|0
    0|0
  • Ay kiyamam

0|0
    0|0
  • oyyyyy kıyamam ya