Sevgilimin evinde prezervatif gördüm.

sevgilim evinde prezervatif gördüm.2 arkadaşıyla birlikte evde kalıyor. ama onun odasında gördüm. hiçbir şey diyemedim o zaman. şimdi nasıl sorucam ne işi vardı diye?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• bulunsun lazım olur belki bi gün

0|0
    0|0
    • başkasıyla birlikte olma düşüncesi var

• belki... ama en iyisi ona sormak

• sorrsanda alacağın cevap bu zaten kendinin olsada benim diyceğini sanmam.

Erkekler Ne Diyor 16

• hem çocukla sevişme hemde prezervatifine laf et. prezervatif olmasa daha mı iyiydi sorarım sana

1|0
    0|0
  • Ne var bunda hem evinde görmüşsün ve bekar evi di mi? ben cüzdanımda tasıyorum ne olur ne olmaz.ayrıca bunda utanılacak bırsey yok bak erkek arkadasım dıyorsun sen bu soruyu soramıyorsan biriyle beraber olmaya utanmıyor musun birde bu acıdan bak.

0|0
    0|0
  • Madem seninle böyle bir paylaşımı yok, kullanıyordur başkalarıyla. Bu kadar basit.

0|0
    0|0
    • yanlışlıkla oda da olma ihtimalini düşündüm hep. ki böyle bir şey mümkün değil. sen haklısın

• Belki seni kandıracak da her türlü önlemi alıp bahaneleri ortadan kaldırmak istemiş olabilir.

-Sevişelim?

-Olmaz ya hamile kalırsam?

-İşte hep bu an için bulunduruyordum al sana bir kondom.. link

Zorlama olayı bu kadar bence.

• Ne olur ne olmaz.. Aniden sevişmen lazım mesela.. Benim kemerimde özel bölüm var mesela tak çekiyorum hemen.. :D

0|1
    0|0
  • bir umut bulunduruyordur belki çok üstüne gitme. benim bir arkadaş sürekli torpidoda bulunduruyor mesela halbuki hiç öyle yolda spontane bir olayı olmadı bugüne kadar ama ısrarla orada sabit bir pakedi var.

0|0
    0|0
  • balon yapıp oynuodur skıntı yapcak bi durum değil raat ol

0|1
    0|0
  • acaba üstünde demeyi düşünmesin :(

0|1
    0|0
  • ''odanda prezarvatifin ne işi var la? gavat'' şeklinde sorabilirsin.

0|0
    0|0
  • kaç para bunlar diye sor belkı tuzaga duser

yada sen dusebılırsın ehıehekj

0|0
    0|0
  • erkekte bunu görmek doğal sanki vibratör görmüş gibi korkmuşsun

0|0
    0|0
  • şişirip yatağının başucuna as erkek arkadaşının o zaten o zman sana açıklama yapma gereği duyar.

0|0
    0|0
  • Senin için almıştır yada mast yaprken kullanıyodur :)

0|0
    0|0
  • Senin için almış olamaz mı?

0|0
    0|0
  • aman ne büyük problem. kız atmıstır senın ustunde kullanmayı beklıyodur . laf olsun diye saklıyodur. ne olmus yani ? erkek adamın kıyıda kösede bulunması gereken bir icat.

0|0
    0|0
  • eğer sen onunla birlkte olmadıysan evlenmeyi düşünüyosanız sana kıyamadığı için başka kişilerle tek gecelik ilişkisi olabilir.

0|0
    0|0
  • Ev arkadaşlarımdan biri mast. yaparken ortalık kirlenmesin diye prezervatif kullanıyor... Belki sevgilinde öyledir.. Bazen benimde b maksatlı kullandığım oluyor..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence kendısıne sor buyuk ıhtımalle arkadasımın dıyecektır ama gercekten arkadasının mı yoksa yalanmı soyluyor onu cevap verırken sen anlamaya calıs tamamen senın yetenegıne kalmıs yanı ama bence kendısıne sor

0|0
    0|0
  • Pismiş sevgilin, insan atar!

1|2
    0|0
  • olabilir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...