Kapat

Sadece cinsellik için evlilik doğru mu?

Merhaba arkadaşlar, ben sanırım cinselliği biraz fazla düşkünüm. Evliliğe hazır değilim asım henüz 19. Ama artık dayanamıyorum mast, kesmiyor ve zinada yapmak istemiyorum. Sadece cinsellik için evlenilir mi? yada sadece imam nikahı kıysam sevgilimle. Siz olsanız kabul edermisiniz?

0|0
4|27

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki doğrudur,hatta evlilikler bunun için yapılmalıdır hatta dünya bunun üzerine kurulmalıdır ki bu her nekadar şaka olsada yüzde elli doğruluk payı vardır:))

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 26

• ;) komikmisin sen ?

0|1
    0|0
  • imam nikahı cocuk oyuncagı degıl bu fıkırlerınden vaz gec bu senın dedigim arap ulkelerınde yapılıyor zina yapmamak için imam nikayı kıyıyorlar sevişip sabah bosuyorlar burda kimi kandırıyorlar...

evliligin gerektirdigi sorumluluklar var imam nikahıda basit birşey degıl... gunahından korkuyorsan yapmıyacaksın...

imam nikahı kıydım dıyıpde kendını kandırmıyacaksın...

cinsellik içinde evlilik yapılmaz evlilik sadece cinsellik degıldır bu dusuncelerıne cekı duzen ver bence yoksa bu hayatta cok uzulursun...

1|0
    0|0
  • cınsellık ıcın evlılık olmaz ama cınsellıkte bı evlılıgın bel kemıgıdır

bole bısı ıcın evlenırsen duru duragı olmaz bu konunun hep daha fazlasını ıstersın ve sonunda da ya kocasını aldatan kadın olursun yada sansına senı sureklı tatmın edebılecek bır erkege her defasında ılk gecenmıs gıbı bıat edersın

0|0
    0|0
  • Cinsellik içinde evlenilebilinir. Sadece dini nikahı sevgilin kabul eder ama hem dini hemde resmi nikah yapsanız daha iyi değilmi?

0|0
    0|0
  • Cinselliğin bastırlması gerekiyor bir şekilde.Evlenilebilir tabiki cinsellik için olsa da.

0|0
    0|0
  • bu siteye takılmaya devam ettiğin sürece, parmakların kilodunun içinden çıkmayacaktır. ya bir vakit zaman var, günahı sevabı düşünüyorsun da kimi neyi düşünerek mast yapıyorsun, boş verin bunları ya verecen kurtulacan, yada evlenecen kurtulacan, bir atasözü vardır, kız onu görmüş bir şey zannetmiş evlendiği gün usanmış derler.

0|0
    0|0
  • yazık günah.. kıyma bence kendine.. evliliğe birşey diyemem ama 2. söylediğin gerçekten çok anlamsız.. hadi yaptın diyelim.. ya evlenince? o zaman ne yapıcaksn bakabilecekmisin adamın yüzüne?

0|1
    0|0
  • Sevişmek zina olmasın diye imam nikahı kıymak <3

Artık zinakar kalmasın haydi herkeşşş bi' imam bulsun <33

0|0
    0|0
  • ben evlenmıs bosanmıs bırıyım boyle bır ılıskı bana uyar yalnız yasıyorum ama bunu kabullencek bayan bulmak zor

0|0
    0|0
  • yani allahtan bi imam nikahı var haa. ne güzelde kılıf buluyorsunuz yediğiniz haltlara. bi gidin ya.

2|1
    0|0
  • al burdan yak partnerinden sıkılınca ne olcak başka birimi ? :)) allah akıl versin ne yapıyosan yap o evlilik sayılmaz zaten

0|0
    0|0
  • Arap ülkelerinde hayat kadınları hoca ile geziyorlarmış. Hoca kıyıyor nikahı iş bitişi kapıda bekliyor bozuyor. Sana da bir hoca ayarlarız.

0|0
    0|0
  • sadece cinsellik için nikahda sadece kendini kandırmiş olursun, için rahat gidersin ama o bür tarafta seni bekliyor olacaklar :)

0|0
    0|0
  • su zıhnıyette bır bayan.ver gıtsın kızım lakın beyınde bekareti kaybetmısın.ruhun bakıre degıl abuc aran olsa ne olur

0|0
    1|0
  • baya istekli olduğun belli ama sırf cinsellik için evlenilmez. imam nikahı olayına hiç girme :(

1|1
    0|0
    • niye ki :( sebeb soylermisin

• ya resmi nikahın yerini tutmaz sonuçta. kimliğinde bekar olarak görünceksin ama ilişki yaşarsan bakireliğini kaybetceksin. evlenene kadar masturbasyonla idare etmeye çalış :(

• aynen.. dini böyle şeylere alet ediyolar yazık..

• nefsimizle imtihan ediliyoruz. yenilecek olursak en büyük günahlardan biri olan zina işlemiş oluruz. yapma. lütfen.

0|0
    0|0
  • biraz daha tut kendini,cinsellikten konusmayın fazla bu ara ...

0|0
    0|0
  • Sevgili bul evlen ne gerek var oyunlara. Hem zaten 19 yasındasın 2 sene sabredemez misin :)

0|0
    0|0
    • Sevgi olmadan cinsel birliktelik olur mu sence. Ne bileyim bugün seninle yatan adamın yarın başkasıyla yatacak olması ne denli sevgi bağlılık uyandırır kalbinde ? Bence cinselliği bu kadar ön planda görmemelisin. İlk kez böylesini gördüm...

• Ama sevgilimle dedim, biz birbirimizi seviyoruz.. diyorumki simdilik imam nikahi yeterli degilmi.. 5 sene sonrada evleniriz

• Bak dini nikah kıyarsan dinen sakıncası yok normal evlilik gibi ama o adamın seninle 5 sene sonra resmi olarak evleneceğini sana kim garanti edebilir. Oda senin gibi cinselliği ön plana alan biriyse seni kullanır kullanır 5 sene sonrada yol verir gider hakkınıda hiç bir kurum ya da kuruluşta arayamazsın... Bu kadar cinsel konularda saplantılı olma. Özellikle kadın olduğun icin şaşırdım cinsel isteğin için değil aceleci tavrından dolayı...

• hacı zina dedin bitirdin zaten

0|0
    0|0
  • bence hayatını yaşa takma kafana hiçbirşeyi.ama seks için evlilik olmaz bence

0|0
    0|0
  • evlen kurtullll

0|0
    0|0
  • yakın akrabalar ana baba olmadan kıyılan imam nikahı geçersizdir :)

0|0
    0|0
  • Namaz kılınca insan masturbasyonu bile haftada bi kere yapıyor denemelisin :D

0|0
    0|0
  • günümüzde bir çok evlilik böyle oluyor. istanmeyen gebelik ortaya çıkabiliyor. sonrasında aklıma gelen tek şey: link

0|0
    0|0
  • Başını belaya sokmayamı çalışıyorsun sen ?

0|0
    0|1
    • Niyeki? Seviyoruz birbirimizi.. sadece simdilik imam nikahi yetmez mi 5 sene sonrada evleniriz

• Saf olma sevıyorum falan hıkaye bu yaşlarda ınsanların fıkırlerı cok degısıyor bence hata yapıyorsun

• peki tesekkur ederim

• 10 sene sonra da boşanırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• olablir . dini nikahıda uygun tabi kabul ederse

0|0
    0|0
  • seni görünce kendimi baya bi frijit gibi hissettim...

0|0
    0|0
  • bence sen erkeksin

1|1
    0|0
    • Benim de aklıma geldi. Yok "mast kesmez oldu" filan. Erkek ağızları.

• aynen

• bende sana gülüyorum

• Her seyın bır zamanı vardır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...