Cinsiyet değiştirenler?

Acaba bir süre sonra pişman olabilirlermi? Mesela kadın erkeğe dönmüş ama atıyorum 15 yıl sonra büyük bir pişmanlık duyup kendi doğduğu cinsiyete dönme isteği oluşabilirmi?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Evet olabilir bir tv programında izlemiştim. Kız erkek olmuş ama çok pişmandı. Suratını göstermediler. Hiç öyle hayal etmemiş. Şöyle dedi kendimin bile tanımlayamadığı bir vücut içerisindeyim :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cinsiyet değiştirmek istiyenler zaten hemen karar vermiyor. Bu tamamen hormonsal bişey sonuçta. Kadın gibi olup erkek gibi hissediyolar veya bunun tamamen tersi. Bu zaten küçüklukten başlayan bişey. Bu tedavilere hemen başlamiyolar. Hormon testleri yapiyolar. Gerçekten kadin bedeninde olup erkek hissedenler veya bunun tersi olanlara bu ameliyati yapiyolar ondan sonradan pisman olmazlar. Sonucta bu hissettikleri doğustan gelen bişey

1|0
    0|0
    • Bu dediğin şeyi yapan insan sayısı parmakla sayılır. Çoğu sapkınlıktan değiştiriyor

• Onları bilemem. Bu çocuk oyuncağı mı cinsiyet değistirmek ya

Erkekler Ne Diyor 6

• var bır kac kere cınsıyet degıstıren ınsanlar.. bende cross dresserım ama cınsıyet degıstırmeyı dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • anlamam bu işlerden ama dönüş yoktur herhal

0|0
    0|0
  • Kadın erkeğw nasıl dönüşecek :)

0|0
    0|0
  • Çocuk oyuncağını bu ya

0|0
    0|0
  • Aklinda ole bisi var mi

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • İzlemiştim bunu. Korkunç bişey 😩

• Bende karşıyım ve desteklemiyorum. Sadece merak :)

• benimki de merak. :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...