Geciktiricili ve tırtıklı prezervatif hakkında düşünceleriniz nedir ?

Hiç kullanmadım bu iki çeşit prezervatifi şu ara denemek istiyorum.Şöyle birşey yapalım kullanan arkadaşlar kullandığı marka ve yorumunu yazarlarsa çok sevinirim.

Örnek :

Marka : ...

Yorum : ...

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• ben bunu kullandım gerçekten muhteşem bir his uyandırıyor . partnerimin de hoşuna gitmişti

link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• et ete degmeli diyorum baslatmayin tirtigina zirti zurtuna! DERMISIM... ben denemedim bilmiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• geciktiriciliye ihtiyacın varsa kullan tabiki etkisi vardır ama ben tırtıklının pek bir etkisini görememiştim.

0|0
    0|0
  • ben okey in geciktiricili prezervatifini kullandım ama memnun kalmamıştım çok kalın zevk vermiyo et ete değecek bence

0|0
    0|0
  • olmaz ten tene değmeli

0|0
    0|0
  • güzel bir soru olmuş cevapları bende merak ediyorum bende öğrenecem

0|0
    0|0
  • bilmiyorum,kullanmadım çünkü...

0|0
    0|0
  • faydalı

0|0
    0|0
  • Let's tırtıklı. Hiç iyi değil irritable. En iyisi doğal olan

0|0
    0|0
  • sprey kullan bence

0|0
    0|0
  • çok iyi tavsiye ederim. ben hep bunu kullanıyorum ve çok memnunum

0|0
    0|0
  • ben geciktirici sprey kulanıyorum daha etkili

0|0
    0|0
  • kondomix.com/1.x/P-15947-Fiesta-Vibe-Titresim-Halkasi---Prezervatif-Hediyeli--Hazzi-ve-uyarilmayi-artirmaya-yonelik-ozel-yuzeyli-yeniden-kullanilabilir-titresim-halkasi-ve-prezervatif/

kondomix.com/1.x/P-16102-Okey-Cifte-Haz-10-lu-Paket-Genis-bas-kismi-ile-erkeklerin--tirtikli-yuzeyi-ile-de-kadinlarin-iliskiden-aldigi-hazzi-arttiran-ozel-bir-prezervatif-/

kondomix.com/1.x/P-15993-Trojan-Her-Pleasure-10-lu-Paket-Amerika-nin-1-numarali-prezervatif-ureticisinden-zevk-arttici-tirtikli-yapida-kayganlastiricili-lateks-prezervatif/

kondomix.com/1.x/P-15999-Hot-Game-Titresim-Halkasi---Prezervatif-Hediyeli--Hazzi-ve-uyarilmayi-artirmaya-yonelik-ozel-yumusak-silikon-yuzeyli-yeniden-kullanilabilir-titresim-halkasi-ve-prezervatif/

Hepsi güzel.. Özellikle Trojan'ı ve Hotgame'i tavsiye ederim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...