Kız doymuyor napıyım daha?

Kız arkadaşım doymak bilmiyor sanalda istiyor gerçekte istiyor sanalda yapınca daha çok deliriyor gerçekte yapınca en az 5 kere belli aralıklarla yapıyoruz 2 günde 1 tekrarlayarak yapıyoruz haftada sayamayacağım kadar yapıyoruz, sevgilimin hastalığı mı var ona karşı da söyleyemiyorum nolur bir yardım edin. Nasıl çözüm bulabiliriz benim şey artık iflasın eşiğine geldi ilaçlara falan da güvenmiyorum sağlığına zarar verir diye, bilenler ne gibi şeyler tavsiye ediyorsunuz çabuk bilgilendirirseniz sevinirim?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Hep erkek mi isticek. Birazda kızlar istesin. Bu kadar rahatsizsan kizla konusup doktora gidin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• doyur iyice şunu nefes alamasın.)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yorulduğunu ve biraz ara vereceğini söyle, anlayışlı olsun seninki de can sonuçta 💎 eğer kabul etmiyorsa zorla yapıcaz yapıcaz diyorsa psikoloğa gidin beraber..

0|0
    0|0
    • En doğrusu bu sanırım, teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 5

• yeni evli çiftler evliliklerinin ilk 2 yılında hergün beraber oluyorlar ve ortalama 3 orgazım yaşıyorlar. 2 yılın sonunda bu 2 günde bir 5 yılda ise haftada 1 e düşebiliyor. bence kızın evlenme zamanı gelmiş geçmiş bile

0|0
    0|0
    • Evlenmek mi gerekiyor yani, daha birlikte olalı 1.5 yıl oldu. Çok erken değil mi

• şap at kardeşm :D

0|0
    0|0
  • İşin zor :)

0|0
    0|0
  • Biraz devre disi birak kendini

0|0
    0|0
  • bize niye denk gelmiyor böyle şeyler :D

şap dene kızda ne kadar etkili olur bilmiyorum ama.

0|0
    0|0
    • Valla gelince görürsün kardeş ilk iyi gidiyo süper hissediyorsun da sürekli olmaya başlayınca bir de aynı kişi tabii artık eski heyecanı kalmıyo :D Şap iyi fikir aslında ama hemen etkili olur mu bilmiyorum olsa da ne kadar acaba tüh

Yükleniyor...