Bakireyim yakında düğünün var ama korkuyorum ne yapmalıyım?

Yakında düğünüm var bu zamana kadar sadece yastık a sürtünme yolu ile mastürbasyon yaptım baska bir şey sokmadim da el ile oksamada yapmadım? Acaba bir zarar vermismiyimdir doktora da gittim oda sağlam dedi bir kaşıntı için krem sürdü ve dedi ki dikkatli sur falan ne yani bir kasirke zarinni yirtsan bile bu kötü bişey degil ki dedi ama korkulacak bişey yok dedi yalan söylememiştir değil mi? Ve ilk gece kan gelmezse eğer o zaman ne yapacağım?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Birincisi korkmanj gerektirecek birsey yok sakin ol ve akışına bırak.
    Ikincisi doktor dogru söylemiş kazara olan bisey nie kotu olsun.
    Son olarak kan gelmezse kizlik zarinin esnekliğinden kaynaklanıyor olabilir buda seni Korkutmasin.

Partnerinin sana yaklaşımı bu gece de buyuk onem taşıyor. Hayvan gibi saldirirsa zor olur senin icin ama bir kedi gibi usul usul yaklasirsa sabahlar olmasin dersin:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• prezevatif paketleri gibi ketçaplar oluyo birini yastığın altına veya başka bir yere koy bir ara dök yatağa

0|0
    0|0
    • Olurmu öyle ya olmaz ki o hani acaba hastaneye gidincede anlasirlirmi

• nasıl anlayacak? ya bir saçmalama siz kadınlar isteseniz şeytanı inandırırsınız

• böyle şeyleri dert etme böyle dert edersen vajinismus olursun (Allah Korusun) dert etme oluruna bırak herşeyi.

0|0
    0|0
  • korkunun ecele faydası yok

0|0
    0|0
  • doktor nedn yalan söylesin dikkatlı sür demesi sürerken parmagın kayıp içine girebilir bunu kastedmiştir

0|0
    0|0
  • yastıkla sürtünmek nedir ne hayatlar var a. q... bozulmamıştır rahat ol...

0|0
    0|0
  • yok doktor o ne yalanı

0|0
    0|0
  • bozmuşmusundur acaba

0|0
    1|0
  • bn anlatayım sana yaz

0|0
    0|0
  • hiç birşey olmamıştır rahat ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• E siz durust davrandinizsa gerisi neden sizin probleminiz olsun ki
    Zaten bir kadına namus iftirası atmak yedi büyük günahtan birisidir ve vebali çok büyüktür
    Bu da sizin sorununuz değil

1|0
    0|0
  • Doktor neden yalan söylesin ki, bu kadar takıntı yapılacak bir konu değil ki bu canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...