Erkekler, Penis boyu?

Arkadaslar penisimin buyu 11 12. cm felan birazda kalin yasim 24 tamam boyutta cok skintim var fakat herkez yani cogunluk hem ideal diyor hem islevi onemli diyorum benim skintim penis cevremde yag tabakasi var iceri bastirinca biraz daha uzun duruyor. O kadar kilo verdim yine ayni napacam cagre soyleyin fikir lutfen.

Güncellemeler:
Kimsenin fikri yok mu ya

0|0
5

En İyi Erkek Görüşü

• hiçbir şey yapmana gerek yok gayet yeterli. kızlar ağrıdan şikayetçi zaten büyük olsun diye zırlayanlarda bir bokluk vardır emin ol

0|0
    0|0
    • Yok artik boy problemine takmiyorum bende senin dusuncendeyim tesekkur ederim ama o yag tabakasini eritmem gerekiyor o kadar kiloda verdim ama yok o bolgede eksilme bile yok hc

• Tamam tesekkur ederim sagol bilgin icin yinede.

• önemli değil

Erkekler Ne Diyor 4

• Zayıfla kilo ver

0|0
    0|0
    • Cok zayifladim bir ara 100 lerin ustundeydim 78 kiloya kadar dustum penis cvresindeki yaglar bir turlu erimedi sikinti orda

• Fazla zorlama sana düşen bukadar daha uzamaz

0|0
    0|0
    • Uzamasndan sikayetcci degilim bize dusen bu kdrmis islev onemli gercektede ama sikinti penis cvresi deki yaglar erimiyor o kadarda zayifladm ama yok

• cinsel ilişkiye girmek penisi büyütür

0|0
    0|0
  • problem etme çocuk yapmak için 3,5-4 cm yetiyor problem yapma.
    kilo verirsen penisinde de uzama görürsün.

0|1
    0|0
    • Verdim 100 lern ustundeydim 78 kiloya dustm 1.88 de boyum var ama erimiyor o bolge

• Sıkıntı yapmana gerek yok 😉

Yükleniyor...