Erken boşalma sorunu evlenince düzelir mi yoksa ömür boyu devam eder mi?

Gizli Üye
hayatımda ilk dafa ilişkiye girdim penisim vajinanın yarına girmeden boşaldım kızada mahcup oldum yaklaşık 40 dk içerisindede 3 defa boşaldım ama bana erken oluyo gibi geldi bu durum düzelirmi yoksa ömür boyu devam edermi yada bunun için bi doktora baş vurmalımı henüz evlenmedim dolayısıyla bu durum evlendiğimde olursa çok büyük hayal kırıklığı olur benim için

bilgisi olanlar yazsın arkadaşlar...
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim ben cevabımı aldım en azından içim rahatladı sağolun
Erken boşalma sorunu evlenince düzelir mi yoksa ömür boyu devam eder mi?