Erken boşalma sorunu evlenince düzelir mi yoksa ömür boyu devam eder mi?

hayatımda ilk dafa ilişkiye girdim penisim vajinanın yarına girmeden boşaldım kızada mahcup oldum yaklaşık 40 dk içerisindede 3 defa boşaldım ama bana erken oluyo gibi geldi bu durum düzelirmi yoksa ömür boyu devam edermi yada bunun için bi doktora baş vurmalımı henüz evlenmedim dolayısıyla bu durum evlendiğimde olursa çok büyük hayal kırıklığı olur benim için

bilgisi olanlar yazsın arkadaşlar...

Güncellemeler:
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim ben cevabımı aldım en azından içim rahatladı sağolun

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• ilişkinin ilk anlarında varmanız gerektiğini düşündüğünüz doyumdan uzak durun. ben genellikle uzun süre çarpım tablosunu sayarım içimden. Ya da başka şeyler düşünürüm. Bir erkeğin öncelikli görevi bayanı doyuma ulaştırmaktır. O doyuma ulaştıktan sonra kral biz oluruz. ve çarpım tablosundan sıyrılıp zevk almaya başlayabiliriz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• heycandan olmuştur düzelir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• makinenin alışma süresi vardır. çalıştıkça düzenli hala gelecektir. el arabasından direk motora geçişte alışma süresi illa yaşarsın

1|1
    0|0
  • Gayet normal bişey koçum. Bizler bile bazen bu yaşta o hatayı yapabiliyoruz. Ön sevişmeyi uzun tut, sevişmelere ara ver, b,rşeyler atıştır ön sevişme ne kadar uzarsa ilişkide o kadar uzar.

0|0
    0|0
  • Bu iş şuna benzer; Hayatında hiç tatmadığın çok lezzetli bir yemeği ilk yiğişin gibi hemen bitirirsin. Sonra bu lezzete alışır ve tadını çıkarmaya başlarsın.

İlişkiye girdikçe her şey yerine oturur, sonrasında sen bile şaşırır hale gelirsin.;))

0|0
    0|0
  • ılk ılıskıde normaldır bu durum.. ılerleyen surecte devam derse doktora gorunmende fayda var.

0|0
    0|0
  • düzelir merak etme ben ilk deneyımde 45 dk nefes nefes gezdım iş bıttıkden sonra :)

0|0
    0|0
  • sorun yok. düzenli seks hayatı oldukça süre de uzar.

0|0
    0|0
    • teşekkürler arkadaş yani düzenli sex yapmaya ihtiyacım var

• ilk seferin heyecanıdır tamam bunu saymıyoruz baştan başla :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...