Baylar ve bayanlarr internet ve cinsellik bilgisi hakkındaki yorumarınızı görelim.

amann kızım gösterme aman kızım verme aman kızım cinsellik konuşma ya merak ediyorum bu 2 3 yıldır ilişkisi olan arkadaşlar ne yapıyorr . iyi aile kızıyım diye konuşmamak mı lazım valla ben seviyorum bel altı geyikleri bir kere bir hikaye anlattım sevgilim öldürüyo du beni hahhahah kim anlattı die nerde yaşıyorüzz gençler internet çağında ben cinselliğe dağır hiç bir şey bilmiyorum demek absür değil mi?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• bilmemek değil öğrenmemek ayıpmış. tamam bil, öğren vs.. de bunu dışa yansıtmanın sana ne gibi faydası var?cinselliği bil ama icinde yaşa. daha sonra evlen eşinle yaşa. eşinle otur sabahdan akşama kadar cinsellik yaşa, konuş, fıkra anlat.

herkesle herşey yapılmaz

0|0
    0|0
    • evlilik yasi 30 ken erkekler her turlu naneyi yiyorken tutup kiz arkadaslarina ve eslerine sen icinde yasa bildiklerini anlatma demek nasil bir hak hukuk anlayisidir temizsen temiz esler hak edersin ayrica konusmaktan kimse olmez ne kadinlar biliyoruz baska cocuklari baska eslere yamiyorlar bir fikra anlattik diye niye kotu biz oluyoruzz bunu merak ediyorum elin o. larina kiymetten gecilmio bizi gelince bunu kim anlatti cehennemin dibi

• ne güzel bir örnek vermişsin, budurumu rahatlıkla takılanlara o... demişsin, sen elin o...'su isen bunu yapmakda ozaman hakkın var. ha eğer saçmalama ben iyi birisiyim diyorsan ozaman susacan anlatmıycan anlattığın an, karşıdaki kişi seni elin o... sınıfına koyar. ne yaşıyacaksan eşinle yaşa

• bir gun bir konferansta unlu bir profesor su benzetmeyi yapip hepimizi sok etmisti cok hakliymis VER VER DIYE YALVARIP ARKASINDAN OROSPU DEMEK VER DIYE YALVARANIN HADDI DEGILDIR ! cinseligin evlilikle olmasi gerektigine inaniyorum yapana lafim yok ama yapip da yapmamis ayagina yatan asil o. dur insanlarin aklini bulandirir boyleleri ayrica temiz es isteyen ki cinsellik degil iki yuzluluk kirletir insani temiz kasin lar

Erkekler Ne Diyor 10

• hemde nasıl absürt. bu coğrafyada bu böyle. zaten sıkıntı da bu. herkes birseylerle korkutuyor.

0|0
    0|0
  • yani ewet artık internet hayatımıza girince 12-13 yasındakı ınsanlar bile herseyı kolaylıkla ogrenıyor bizim zamanımızda yoktu boyle ya erotık dergı gazete alırdık okurduk bulabilirsek oda

0|0
    0|0
  • caok ama cok yanlıs bu dusunce(aılelerde;) cınsel egıtım aıleden baslamalı ve anlatılmalı.. arkadaslar arasında bılgı paylasılmalı.. eger olmaz ıse ya bastırılımıs arzulardan sapık cıkar ortaya , ayada cınsel bırlesmeye sogumus kızgın ınsanlar..

0|0
    0|0
  • herkes bilsin bilmiyorsa öğrensin.. en kolay sevgiliden öğrenilir böyle şeyler, çünkü anne babalar ayıp deyip anlatmıyorlar :S

0|0
    0|0
  • İlişkilerin temeli olmasada enbüyük sebebi zaten cinselliktir.Birini seversin herşeyiyle bunun içinde cinsellikte vardır.Kız arkadaşını yada erkek arkadaşını arzularsın,kimi utanır konuşamaz ama genelimiz konuşuruz,sanal yada gerçek bişeyler yaşarız.Bunu inkar edenlerin eleştirenlerin çoğu kendini kandırmakta.İstisnalar yok değil bunuda kabul etmek lazım.Ama 2-3 yıl çıkıpta kendini elletmeyen kız varmıdır derseniz 1000 de 1 belkii

0|0
    0|0
  • artık sevişmiyorum demek absur durumda, sitedeki kızların çoğu erkek üyelerden sesk konusunda daha tecrübeli :))

0|0
    0|0
  • VERMEK YADA VERMEMEK İŞTE BÜTÜN MESELE BU :)

0|0
    0|0
  • haklısın. cinsellik kesinlikle konuşulması, yaşanması gereken bir olgu.

0|0
    0|0
  • cinsellik bilmemek mallık belirtsi

0|0
    0|0
  • Cinsellik tabu olmaktan çıkmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...