Bakire olmayanlar veya olmasanız bunu saklar mısınız yoksa itiraf eder misiniz karşınızdakine?

yoksa diktirir misiniz sabah sabah ben de saçmalayım dedim. Ayrıca bakir/bakire misiniz değil misiniz. Bu arada lütfen ilişkiye girip bakireyim edebiyatı parçalamayın.

• Bakire/bakirim
    55% (11)53% (19)54% (30)Oy Ver
  • Bakire/bakir değilim
    45% (9)47% (17)46% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• Sözüm ona beyni bakire olanlar var. Onlar hiç cinsellik düşünmeden ve cinsellik öncesinde beyinlerini bırakıp robotumsu birşekilde ilişkiye giriyorlar. Doğal(!) olarak onların beyni cinsellikle hiç alakadar olmamış oluyor ve beyinleri bakire kalıyor. Gerçekten bakire olanlara da laf yetiştirmekte üstlerine yoktur. Kıskanırlar o tertemiz bedene sahip olanları, çekemezler kendileri öyle olamadıkları için. Diktirenler olacakmış, diktir bakalım karşına çıkan insan senin için doğru insan mı olacak acaba. Kendi elinle kendi belanı bulacaksın çünkü yalan dolan işler yapıyorsun. Halbuki dürüst olsan, geçmişini karşındakine anlatsan senin için doğru olmayanları elemiş olursun ve seni kabul eden öyle kabul ederse bil ki bu durumda o insan senin için en doğru insan olur. Bir de esnek diye sevinenler var, kesinlikle şeytan aklıma geliyor. Şeytan gülüşü. Aslında kendisi değil o, şeytanın ele geçirip de cehenneme gönderteceğim diye sevinmesi onun yüzünde beliriyor. Yazıklar olsun o pisliği yapana ve daha da yazıklar olsun o pisliği yapıp saklayana ve yaptığı pisliği savunana. Allah herkese kendi gibi birini nasip etsin. Allah'ın adaleti en doğrusudur. Siz kendinizi kandırmaya devam edin bakalım nerede kararacak hayatınız... Bu arada bakirim!

1|3
    1|0
    • Herkes kendini kandırıyor aslında yalanlarla bir hayat kurmayı düşünüyorlar. tam da dediğin gibi bakire olmayanlar sürekli eksileyen sirekli rakip kesilip ne olmuş bakirelik zar da mı demeler. oysa kafa olsa zar da yerinde olurdu zaten. veya güvendin aldandın bari dürüst ol öyle kabul edil yalanla değil. cevap on numaraydı bazıları kaldıramaya bilir.

• Süper bir cevap:)

• Teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 10

• bakire degilim ama diktirmeyi düsünürüm

3|2
    1|5
    • peki adam ilk birkaç gün ilişkiye girmezse ? hani dikilince ne zaman etkisi geçer dikimin ilişki olmadan

• Kimi kandırmak için? kendinizi mi karşınızdakini mi?

• artı verenler diktirmeyi düşünen diğer kızlar :)

• Hayır saklamam .Diktirip sonra bakireyim diyerekte karşımdaki insanı salak yerine koymam.

1|2
    0|4
    • çok seviyorsun ve o bekarete önem veriyor kaybetmekle kandırmak arasında kaldığında..

• Neyse tamam konu nerden nereye geldi .Dediğim gibi bu senin tercihin ,saygı duyarız.

• erkekler yapıyor diye kızların da yapması gerekmez :)

• evet saçmalamışsın.

0|1
    0|2
    • bakire değilsin değil mi ?

• Anlayış? Peki anlayış o 5 yıllık ilişkisi olan kızın hayalinin o adamla evlenmek olduğuna emin olabilirsin. Bu duruma geleceğini düşünmemiştir büyük ihtimal. Diktirme konusuna katılırım insanları kandırmanın alemi yok yaptığının arkasında duracaksın. Onun dışında söyleyeceklerim bu kadar.

• ayrılık bölümüne bak ilişkilerin çoğunun sonu ayrılık can yücel ne demiş

Çok sahiplenmeden, Çok ait olmadan yaşayacaksın.

Hem her an avuçlarından kayıp gidecekmiş gibi, Hem

de hep senin kalacakmış gibi hayat.

İlişik yaşayacaksın. Ucundan tutarak

geleceği garanti olmayan bir ilişkiye güvenip ilişkiye girilmemeli olası kötü durumlar düşünülmeli. neyse herkesin kendi tercihi buna da karışamayız isteyen istediğiyle olsun ama biz dürüst olsunlar kandırmaya kalkmasınlar. sana da iyi günler..

• Neden taktın bu kadar bu konuya..

Bir kaç konuda daha gördüm de o yüzden soruyorum..

Yanlış anlama gerçekten merak ediyorum.

Yani hayatına giren insanaa sorman gerekmiyor mu buradaki kızların bekareti seni neden ilgilendiriyor?

Mesela benim bekaretimi burada kimse sorgulayamaz!

Ayıp bir şey bence..

0|1
    0|2
    • oranlara bakıyorum sadece yoksa beni ilgilendirmez. Genel yapı ne bize ne düşeceği yüzdesi ne. Bakir bir erkeğin en büyük korkusudur bakire olmayan bir kız tarafından kandırılmak bunları göz önünde tutmak gerek bekarete önem veren için..

• herkesin inşallah..

• Beyniniz bakir/bakire olmasin!

1|1
    3|4
    • beyin bakire değilse bu vajinaya yansır zaten..

• Boşa tükürük salgılıyorsun,yorma çeneni!

• evet farkettim duvara konuşuyorum bu yüzden gidiyorum :)

• Milletin fikirleri değişik bu konuda fazla saçmalayanlar var. Oranlara baksanda yine sonuçlar cevaplardaki gibi saçma olacak.

1|1
    0|2
    • nasıl yani kızların çoğu ilişkiye girmiş :)

• Saklayacak birsey yok.Diktirme ney lahn!?

0|2
    0|3
  • Taktınız zara mara, tavladaki zara taksanız bu kadar tavla turnuvasında avrupa şampiyonluğunu ele geçirirdiniz yeminnen. İfrit oluyorum şu konulara, sonra yok efendim kızlar neden açık değil.

0|0
    1|2
    • dur la istatistiklere bakıyoruz kaç elma sağlam kaç elma buruk diye yüzdesine bakcam cinsel sağlık kuruluşuna üyeyim.

• Asla evlenmeden kimseyle olmam bana ters ama olanada sonuna kadar saygim var insan her turlu ispatlar ama dier turlu iliski ise gunahtir. evlendikten sonra birinin kadini olmak daha hos diktirsen ne olcak.her turlu anlaslir

0|5
    1|1
    • Ben evlilik öncesi ilişkiye girenlere saygı duymuyorum çünkü yarın başkasının üzerine kalacaklar hiç biri de dürüst olup ben ilişkiye girdim demeyecek çünkü karşısında sevdiği adam olacak kaybetmek istemeyecek.

• Yani demek istedigm.sende olmusssun bu kadar takintili olma kizlarda bakir erkek ario.artik

• kızlar bizim kadar takmıyor ama erkek kadın psikolojisi aynı değil kadın ruhsal açıdan bakar erkek fiziki açıdan. kadın sevgiye bakar erkek dokunulmamışlığa

• ilişkıye gırdım ve bakıreyım :D nasıl mı esnek kızlık zarı sayesınde :DD

2|0
    0|6
    • bakirelik zarda değil hiç ilişkiye girmemede ona bakarsan anal yapanlar da bakire sana göre :)

• nasıl mı esnek kızlık zarı sayesınde böyle cevaptan ne anlamamızı bekliyordun..

• öyle anla sen.

Erkekler Ne Diyor 15

• Bakir bir toprağım...hükümdarlığını ilan edecek kraliçe mi arıyorum. gelsin hemen takıcam... tacını

ne saldırıyorsunuz...ruhum bakir bikerem...asdfghjklş.gerçi ruhum biraz sürtünmüş olabilir...emin değilim...asdfghjklş

3|0
    0|1
    • beden ruhun aynasıdır dostum ;)

• makaradayım es geç, çok gerisinde kaldım bu mevzuların, farklı bir aydınlanma çağındayım.

• Bu zar olayına takmam lakin evleneceğim kadının zar diktirdiğini öğrenirsem, gözümde b.k kadar değeri kalmaz. Bu müsvette insanlar rezil edilip ifşa edilmeli.Bu sperm israfı zilliler evlilik kurumuna hiç dahil olamasın. O derece iğrenç yaratıklar.

0|2
    0|0
    • dürüstçe söylemeyeceklerse hiç bulaşmasınlar.. azıp ilişkiye geleni de kabul etmek kolay değil bir de

• Bakireliği ile övünüp Anal yollarla defalarca kez birlikte olup gizleyen bir kadından sa Delikanlı gibi "4 yıllık bir ilişkim oldu, çok sevdim ve birlikte oldum" diyen kadının başımın üstünde yeri vardır.

0|1
    0|0
    • Böylesi daha makbule geçer en azından dürüstlüğü kurtarabilir onu..

• bekaretın benımıcn onemı yok.. benımıcın sadakatı cok onemlı.. benımle basladıgı tarıh ıtıbarı ıle bana verdıgı guven...

o yuzden saklaması benı cok kırar.. bakıre olmaması bıraz kıskanclık dogursada. kadın ve erkeklerın tamamı ıle esıtlıgını savunurum.

1|0
    0|1
    • kadın erkek eşit değil eştir dostum ama tabi senin düşüncen biz de buna saygı duyarız sen benim için sorun olmaz diyorsan olmaz :)

• ben olaya zar açısından bakmıyorum sevdiğim kıza başkasının dokunmuş olmasını kaldıramama açısından bakıyorum

• ama ya 30 yasında asık olduysan_? yada sadece sevısmıs olması da sana uygun degıldır o zman. ben de kıskanıyorum ama sevdıgkten ve sadakaını gordukten sonra onemı kalmıyor.

• eşimin ilki olmayı istiyorum.

0|1
    0|0
  • cevap A kendimi eşime saklıyorum :D :D

0|1
    0|0
  • elime kadın eli değmemiştir..

çok hassasım bu konu da

:)

0|1
    0|1
  • ilişkiye girdim bakirim .))

0|0
    0|0
  • Bence herkesin cinsel hayatını sorgulamaya gerek yok, sadece hayatına girecek kişiyi sorgulaman lazım. Diğer kızlar ne yaparsa yapsın bizi ilgilendirmez sonuçta. Senin gibi ben de bu konuya önem veriyorum ama bazı insanlar çok eşliliği çekici buluyor, onları değiştiremeyiz

0|0
    0|0
    • ama mecbur kaldıklarında bizi kandırmaya kalkıyorlar bizi ilgilendirmez tabi ne yaparlarsa yapsınlar ama başımıza kalmasınlar..

• öyle birilerini anlaman kolaydır aslında, uzak durursun olur biter

• umarım öyleler gelmez bize gelirse de anlarız yol yakınken en azından dürüst olsunlar amenna

• kizlarin bakireliği 2 kere bozulur bir normal ilişki ile bir de anal ilişki ile. anal ilişki yaşamamışlar o açıdan bakire sayılır :D

0|0
    2|0
    • bakirelik ilişkiye girmekle bozulur zarla değil.

• ben de kendi yorumumu yaptim ve aslind ayni seyi soyledim. arkanin bakireligi de anal seks ile bozulur. :D

• bende bakirim usta hehehe :)

şeyime kıza eli daha değmedi br kendi elim değdi o kadar gelde inan hehehe :)

0|0
    0|0
    • sana bizim köyden temiz bulacam aga

• yukarıda bir çok kadına verilecek cevap budur bende zaten pek sevmezle r o yüzden bulamayız bir birimize kavga çıkmasın diye hehehe :D

• beni de sevmezler bu konularda geçen kız cevap vermiş hiç ağzımdan çıkarmasın diye ve henüz sevgililer evli değiller ööyle kızı namusumuz diye alcaz biz de bunu bekliyorlar istiyorlar kafaya bak diyorlar öyle kafadakini ne yapalım be :)

• bu kızlık zarı da artık çözüm değil, kilometre sayacı koymak vacip oldu.

0|0
    1|1
    • zarı tespit etmek sıkıntı tespit etsek analı tespit etmek daha beter evlenmekten korkuyrum :)

• en sağlamı, damızlıktan yavruyken alacaksın, kendin yetiştireceksin, ya ( sahibinden ikinci el alacaksın, yada üretici fabrikadan sıfır km alacaksın.)

• bebekken alıp büyütceksin aga :)

• düzgünce söylesin yalanı hiç sevmem bakire değilim desin ne haltlar yediğini anlatsın affederim

0|0
    0|0
    • pişmansa güvenmişse ve beni seviyorsa dürüst olması sebebi ile kurtulur aksi halde buna normalmiş gibi bakarsa mümkün değil

• ben karıma söylücem bakir değilim beni böyle kabul ediyorsa etsin yoksa defolsun gitsin

0|0
    0|0
    • kabul etmezse etmesin dünyada başka kız mı yok çokta umrumda

• anlaşılan sevdiğini kaybetmemişsin kayıplar ağırdır birgün yaşarsan anlarsın ;)

• bide kimi kurnazlar var Sevişeceği günü özel günlere denk getiripte artık seninim diyebilecek kadar salaklarda var onlara inanan kamillerde varya lenn.. ayıp ayıp..

0|0
    0|0
    • bir ara doktorlardan eğitim bilgi alacağım aga kandirmarinlar bizi de esnek diye :)

Yükleniyor...