Kötü insanlarla eğlenip iyi insanlarla evleniyorlar?

Öncelikle evlilik için bekaret aramam bunu belirtiyim ve konu bunun üzerinden gitsin de istemiyorum.
Biraz serzenişte gibi olucak ama sizin düşüncelerinizi de merak ediyorum. Herkes demiycem ama kadın ve erkeklerin çoğu genç yaşlarında hep kötü insanlara tutuluyorlar ya da eğleniyorlar. Evlenmeye gelince de iyi insanları arıyorlar. Bu benim zoruma gidiyor. Şuana kadar hep iyi bir insan olmaya çabaladım ama gençliğim boşa gidiyor gibi geliyor. Kötü adam olmalı mıyım? (kötü adamdan kastım cinsellik için çırpınan adamlar)

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Yani eğlenilecek zamanda eğlenmek, aile büyüğü olacak zamanda da öyle olmak lazım.

0|1
    0|0
    • Yani diyosun ki zamanında iyi ol şimdi eğlenmene bak

En İyi Erkek Görüşü

• Acıma kimseye ne konuda olursa olsun...

1|1
    0|0
    • Valla yeter ya kızın biri sırf üzülecek diye yapmadığıma pişmanım şu an ... Uyucam tavsiyene sağol

• Ne kadar iyilikte yapsan, değerde versen değmez ve değmeyeceğini daha çok iyi anlayacaksın... Belli kriterlerde karşındakini test et baktın olmuyor alakayı kes hem kendine olan saygından dolayı hemde bu tarz kişilere bir saniye bile vakit ayırmaman gerektiğini unutma... Sana değer veren sana birşeyler katacak insanları yanında bulundur... Sevgili veya arkadaş farketmez... Yanlışını gördüğün kişiye ikinci şansı verme, kaybedersin... Denenmişi deneme...

• Gerçekten teşekkür ederim çok iyi tavsiyelerdi :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeş bende senin gibiyim galiba 2 kız arkdaşım oldu kıyamadım vs yapmadım yani sonra duydum ki başkaları ile birlikte olmuşlar hemen benden sonra ben yine aynı devam ediyorum :)
    Etmemem mi gerekiyor bilmiyorum

0|1
    0|0
    • Bundan sonra devam etmiyeceğim ben :)

Yükleniyor...