Sizce namus bacak arasindami?

Bence öyle sizin dusunceleriniz neler yani hani sizde hayir insanla alakali onla bir alakasi yok mu diyosunuz. :D

0|0
17|68

En İyi Erkek Görüşü

• namus beyindedir konusu çok saçmadır. Ne yani ben 60 kişiyle yatacağım sex'e doyacağım ama aklımdan kötü bir düşünce geçirmeyeceğim ve namuslu olacağım..

Ancak kimseyle yatmamış, ama aklında sex'e barındıran birisi yollu olacak? yok ya... Öyle bir dünya yok efendim.. Beyninde sex'i kurgulamayan bir kişi yoktur, var diyende yalan konuşur... Beyin namustadır sözü sadece bakireliğini kaybetmiş ve pişman olmuş zavallıların uydurduğu ancak rafa kaldırılması an meselesi olan bir bahaneden başka bir şey değildir

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 67

• bacak arasında değil ama bacak arasında değil diye de folloş olmamak lazım

2|0
    0|0
  • kesinlikle değil bence tamamen kafada biter...

bir kız namuslu olabilir kendini bilemez bir adam tarafından tecavüze uğramıştır bakireliği gitmiştir namussuz mu şimdi _?

öteki yolda her erkeğe bakar iş atar o erkek bu erkekle çıkar kolaşır ama bakiredir?
    bu namuslu yani ?

tamamen düşünce meselesi zihniyet

1|0
    0|0
  • sadece bacak arasnda degıl

1|0
    0|0
  • bacak arasında tabi onla bunla yatıp namus beyinde başlar biter diyenlerde var öyle bir saçmalık var mı sen yat yat ver ver sonra namus bacak arasında değil beyinde buda yeni moda

1|0
    0|0
  • Ben namus diye bir kavramın olduğuna inanmıyorum, ahlak diye bir kavram varken insanların namus diye bir şey çıkarması çokhilginç. Ama yine de bütün erkeklere verip beni es geçen kızlar kaşarın önde gidenidir demekten kendimi alamıyorum nklsdfşsfs

1|0
    0|0
  • yok omurilikte

0|0
    1|0
  • bacak arasini koruyamayan namusunuda koruyamaz :)

2|0
    0|0
  • Tabiki değil. Allah vergisi olan bir zaaf ve istekle cinsellik yaşayan birisi namussuz ilan edilirken, o bacak arasınınkoruyan ama her türlü emen emdiren yalayan yalatan, bakire namuslu olacak. Ya da beyninde her türlü tilki dolaşan, onun bunun hakkını yiyen, çalıp çırpıp dini sömüren nanuslu olacak ama bacak arasını teslim edenler namussuz... Yastıpa başını koyduğunda gözlerinin nasıl kapandığını anlamadan sabah oluyorsa namuslusundur arkadaş. Ama saatlerce o gözler kapanmıyosa senden namussuzu yoktur... 😉

0|0
    0|0
  • kafada ilk olarak

1|0
    0|0
  • Eğer öyleyse, anlatıyorujm sana o zaman.

burada bakire bir kızla tanistim. hic sevgilisi olmamis, ciktigi olmamis. elini bile tutan olmamis.

ama kız diyor ki, kızlar seks yapıyorsa bedavaya yapmamalılar.. karslıgında bir şey almalılar.

para olabilir hediye olabilir.

şimdi bu kızn neresi bakire söyler misin?

0|0
    0|0
  • ne bileyim şimdi ne söylebilir mi kimsi bakiredir ama karakteri orospudur kim bakire değildir ama daha namusludur bilemedim şimdi zihniyet meselesi bakire olmak önemli değilde bence namus kavramı utanma kavramıyla eştir diyorum ben çekinmekte kardeştir bilmem anlatabildim mi çatır çatır milletle yatanada namuslu demem

0|0
    0|0
  • Yok beee kisiyi ondan oncesi belli bir yere kadar ilgilendirir
    takmayacaksin bir yere kadar

1|0
    0|0
  • Öyle olmasa bütün oro*pular bizde namusluyuz deme hakkına sahip olurdu.

1|0
    0|0
  • geçmişi silmek lazım sadece

0|0
    0|0
  • bacak arası ve beyin

1|0
    0|0
  • bence tavan arasında

0|0
    1|0
  • Namus beyinde bence düşüncesi güzelse namuludur o kişi

0|0
    0|0
  • Beyinde namus.

0|0
    0|0
  • tabiki değil tabi şu an öyle bir zamandayız o bile para etmiyor çıplak dolansa bile durumlar vahim namus konu olunca

0|0
    0|0
  • Beyni bakire olanın bacak arası da bakire olur.

Sence böyle mi?

0|0
    0|0
  • bacak arasi kadinin namusunun bir gostergesi olmus evet ama oncelikle hersey beyin de bitiyor. bir kadin ya da kiz bacak arasina ne kdr sahip olursa olsun beyninde o. puluk varsa o daha tehlikeli bir durum.

0|0
    0|0
  • Namus kişiliktir, karakterdir aynı zamanda bacak arasıdırda hergün s. ikişene namuslu diyecek halimiz yok ya

0|0
    0|0
  • Sevdiği ile bir gelecek umuduyla yatıyorsa bu namussuzluk değildir. Günü birlik ya da sırf yatmak için ilgi gösteriyorsa öyledir. Yine de davranışlar bacağını açıp açmamaktan daha önemlidir.

0|0
    0|0
  • yok aslen pankreasda ama insanlar beyinde derler kızların beyninde zar varmış bu yanlış bilgilendirme

0|0
    0|0
  • yooooo

0|0
    0|0
  • bütün or. spular namussuz mu yani :)

0|0
    0|0
  • hayır beynin tam içinde bedenen o... olmak ayrı ruhennn ayrı... bedenen olan birgün temizlenir ruhen olan öyle kalır

0|0
    0|0
  • değilse yatar kalkarsın biriyle evlenirkende yatıp kalkmış birini alırsın. arasındaysa korursun.. bu durumu saklarsın. herkese göre değişir. arasında diyende var demeyende.

0|0
    0|0
  • Namus beyindedir kalptedir bacak arası araçtır :)

0|0
    0|0
  • i think so

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    37

Kızlar Ne Diyor 17

• Hem bacak arasında, hem konuşmasında, davranışında her şeyiyle insanın namusu bence.

1|1
    0|0
  • onunla da alakası var insanın kişiliği ilede

1|0
    0|0
  • bu zamandan sonra namusu bana bulursan gönder

2|0
    0|0
  • Kafada başlar bence

1|0
    0|1
  • Hayır tabikide

0|0
    0|1
  • Erkeklerde beyinde kadınlarda ise bacak arasında bana gore

1|0
    0|1
  • Birisi ' arkadan cok kisiye verdim ama bakireyim diyordu..' demek ki namus sadece iki bacak arasinda ve ince bir zardan ibaret degilmis..
    Insanlarin beyni namuslu olursa bedenini de bir sekilde korur diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • 2 bacak arasından akacak 2 damla kan mıdır kadını namuslu yapan? Yoksa ruh mudur namusu o bedene sokan? Bir ZAR ile BAKİRE kalır mı sanıyorsunuz o beden? Siz BEKARETİ ne sanıyorsunuz? Asıl Ruhtur insanı 'orospu' eden..

#Alıntı ;)

0|1
    0|1
  • Hangisi namussuz?
    Sevgilisiyle her şeyi yaşayıp sadık olan mı?
    İleriye gitmeyip üç kişiyle aldatan mı?

0|0
    0|0
  • Tabiki de namus bacak arası demek değildir. Namus demek ihanet etmeyen, efendi olan, gururlu , onurlu insan anlamında yani namus deyince akla bu gelmelidir. o*ospuluk demek değildir

0|0
    0|0
  • Bakirelikle, zarla namuslu olunmaz. Her bakire olmayan da namussuzdur diyemeyiz. Namus beyindedir bence.

0|0
    0|1
  • Namus kafada

0|0
    0|0
  • Yarı yarıya :Dd Beyin bakire olmadıktan sonrası mübah.

1|1
    0|0
  • Hayır tabikide değil, namus yüzde besini bile kullanamadigimiz beyinlerimizde

1|0
    0|1
  • Hem bacak arasinda hem karakterde

0|0
    0|0
  • Bence değil..

0|0
    0|1
  • bugün bu başlıkla soru sorma gibi bir düşüncem vardı unutmuştum ta ki sennkini görene kadar :D hayır namus bacak arasında değil, her haltı yeyip bacak arasındaki bir damla kan yerinde diye namuslu sayılmaz. bir de böyle bak canımm

0|0
    0|1
Yükleniyor...