Kız arkadaşım zarının doğum olmadan bozulmayacağını söylüyor böyle bir zar tipi var mı?

- Kız arkadaşım zarının doğum olmadan bozulmayacağını söylüyor böyle bir zar tipi var mı?

-Kız arkadaşımla ilişkiye girecez ikimizinde ilki olacak kondom kullanmayı önerirmisiniz yoksa ilk postayı ilişkiye girmeden boşaltıp 2. postada ilişkiye girmek mantıklı mı? Şahsen ben istemiyorum kullanmak

Güncellemeler:
*Bozulmayacagını doktora gittiginde ögrenmiş

0|0
57

En İyi Kız Görüşü

• Kızlık zarının çeşitleri var. Esnek zar da buna dahil. Ve normal doğum dışında hasar görmez bu zar çeşidi...

Jinekolok 5 dakikalık muayene ile zarın esnek olup olmadığını anlayabilir.

link

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• esnek zar var da, kız arkadaşın nereden biliyor bunu ! tebessümlendim... alemsiniz...

1|2
    1|0
    • güncellemeyi okudunuz mu?

• bak şimdi güldüm. gamzelerim var benim. çok yakışırlar gülünce..

• ne için doktora gitmiş de, doktor kız arkadaşına bu bilgiyi vermiş merak ettim doğrusu

• ne için doktora gitmiş de sonucunda bu bilgiyi alabilmiş onu merak ettim .

bunu geçtim eğer o senin ilkin olacaksa kesinlikle kondom kullan kendini kontrol edip edemeyeceğini bilemeyebilirsin sonra başka sorular için gelirsiniz buraya

0|0
    0|0
  • yalan söylemiş seni kandırıyor kız değil o yüzden çünkü seni yemliyor.

yok öyle bişey.

0|0
    0|0
    • kız olmasına pek dikkat etmiyorum sadece ben bozmak istemiyorum. sadece ilişkiyle bozulmayan zar tipi varmı yok mu onu ogrenmek istedim bi küfür etmediginiz kaldı.

• Ne biliyor doğmadan bozulmayacağını?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İnsanlar doktorundan bu konuda hem bilgi alabilir hem isterse belge de alabilir kafası basmayacak tipte ise nişanlısı ya da her nesi olursa . Listelenen eleştirilerde , her bir üye konuda uzman kesilmiş , herhalde saatin hikmeti , olasılık vermeden yazmışlar.

hymen denen zarın 16 şekli var, bazıları da sadece araba iç lastiği gibi yuvarlak ve saaadece kenarlara tutunmuştur, orta böüm geçişe izin verecek kadar açık olabilir. Bu aslında kişinin ay atıklarını rahat uzaklaştırabilmesi ve daha az sancı çekmesi demek . Kısacası evet, bu tip zar sadece doğumda veya çok meraklı olunursa jinekolog tarafından neşterle bozulur.

Diğer konuda ise , bebek sahibi olmak istemiyorsanız doğal olarak onlarca önlemden en kolay olanlarından biri olan kondomu kullanmanız yerinde olur, ürün kaliteli olursa bilinmeyen yırtık olmaz ve kacak yapmaz. İlki ikinciyi ise , o anki dusunce ve iletişiminiz bilir. Bu genelgecer birsey degil.

0|0
    0|1
  • her zaman en sağlıklısı mutlaka kondom kullanmak dostum. mazallah genç yaşta baba olma :) malum tecrübe az...

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşın seni kandırıyor emin ol.

0|0
    0|0
  • kız arkadaşın harbi kaçıkmış...

0|0
    0|0
  • Senden önce yapmadıgı ne malum ? (kafamda deli sorular)

0|0
    0|0
  • Kardeş, esnek zarlar var da, seninki bunu neden öğrenme ihtiyacı hissetmiş acaba ?

Ona da birşey uydurmuştur elbette ama sen yinede temkinli ol.

Bir bayan arkadaşın da dediği gibi, kız olmadığı için de öyle söylüyor olabilir. Güya doğumda bozulacak... (!)

gibi yani...

0|0
    0|0
  • Esnek zar olabilir evet dediği dogruda olabilir ama bence sen kondom yerine 1-2 kutu cila bulundur lazım olur belki ileride sana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...