Adetim gecikti ama bakireyim?

3 ay önce de böyle olmuştu 2 ay üstüste adet olmadım doktora gittim doğum kontrol hapı verdi ve rahmin küçük dedi. haptan sonra 3 ay boyunca normal bir şekilde hasta oldum fakat bu ay gene gecikti hala olmadım neden olabilir ya ileride çocuğum olmazsa?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Adet gormeyen bir kadinin çocuğunun olma ihtimali dusuktur hatta bazen hic yoktur. bu yuzden ihmal etmeyip doktora gidiniz. ilac tedavisi ile duzene girdiyseniz buyuk ihtimal hormonal bozukluğunuz vardir. baska bir neden olarak kist veya polikistikover olabilir. gecmis olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• arkadaşım doktora gidiyorsun ama kalkıyor bizim gibi cahillere soruyorsun. doktora neden sormuyorsun anne olabilmeme engel mi diye. sağlık sorunlarınıza çözümü burada aramayın. bizlere sadece hangi sağlık kurumuna hangi doktora yönlenmeniz gerekir bunları sorun. Allah korusun yanlış şeyler yazarız yanlış yönlendiririz başınıza iş açarız. en iyi hitimalle psikolojik çökersniz. bilip bilmeden biri hayır anne olamazsın dese sen mahvolursun. anne olabileceksen de stres yüzünden olamazsın. her zaman uzmanlarına sorun
    size bir abi tavsiyesi

0|0
    0|0
  • Doktora git.

0|0
    0|0
  • bu siteden sonra jinekolog olcam zaten ben

0|0
    0|0
  • Hava degisimindendir :))

0|0
    0|0
  • o olan şeydir bazen geç bazen erken adet düzensizliği deriz biz!!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tekrar doktora git burdan kesin bir bilgi alamazsın

0|0
    0|0
  • özel hastaneye git..

0|0
    0|0
Yükleniyor...