Evleneceğiniz kişinin bakır veya bakire olması?

bu sizin icin ne kadar onemli? sirf bakir veya bakire degil diye ondan ayrilir misiniz? ben kaldiramam heralde bakir olmadigini ogrendigimde buz gibi olurum

0|1
11|43

En İyi Erkek Görüşü

• bakire olsa iyi olur

zor amaa napalım

bu arada sen niye en iyi cevabı seçmedin :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• ALLAH Helalın Olmayanla Ilıskı Yaparsan Zina Gunahını Islemıs Olursun Demıs. Bende ALLAHA Inanan Bırısı Olarak, Sevdıgım Kızın Evlendıkten Sonra ılk Benımle bırlıkte Olmasını ısterım.. Ama cahıllık etmısse Ve ALLAHına Dua edıp Af dılemıse Ve ALLAH korkusu Ile Hareket etmeye baslamıssa. ALLAHINa dua eden Kısıyı ALLAHın Merhametlı Olup Affetme Ihtımalı yuksek Olacagndan ALLAHın Affettıgını ben neden Affetmeyeyım Dıye dusunup 1 mılyonda bır ıhtımalde olsa belkı onay verebılırım.. Ama samımıyetıne ınanırsam. Ama Genel gorusum Ilk gece ılk heyecan benımle olmasıdır. Sevdıgım Kızın Zına Gunahında Bulunmadıgı benı mutlu eder..

2|3
    0|1
  • bu düşüncemi daha biriyle ilişkiye girmeden öncede besliyordum ve şu andada devam ediyor ve değişmeyecek. evet birlikte olduğum bayanlar oldu. hatta para karşılığı olanda oldu... elime zevk dışında geçen birşey varmı yok. ne için yaptım ihtiyacımı gidermek ve zevk almak için. şimdi soruyorum. evleneceğim kişi benden önce sevdiğiyle birlikte olmuş ve bunu sadece zevki için ve isteyerek yapmışlar. şimdi soruyorum o mu namussuz sevdiğiyle yattığı için yoksa benmi namussuzum parayla kendime bir beden tuttuğum için.

bundan dolayı evleneceğim insan benimle tanıştıktan sonra benden başkasına gitmiyorsa işte namus odur bence.. iki bacak arasında girilip çıkılan yer değil namus. namus kalpte birbirine bağlanmaktır.

tabiki evlilikten sonra tek eşliliğe sadık kalınacak ama bu benden öncesini bağlamaz...

KADINLAR ZEVKİ İÇİN SEVDİĞİYLE... ERKEKLER ZEVKİ İÇİN HEM SEVDİĞİYLE AMA DAHA ÇOK PARA KARŞILIĞI YAPARLAR...

0|0
    1|0
  • adam gibi dürüst olduktan sonra benim için elinden geleni yapıyorsa ne değişir... bakireyim deyipte anal yapan çok insan gördüm ama bakire işte naparsın öyle bakire olacağına dürüst birisi çıksın daha iyi.

4|0
    0|1
  • şimdi kızları ele alırsak arkadan verenleri var ee bu kıza psikoljik olarak bakire diyemezsin.. tabi oral yapanlarıda var.. erkeler içinde aynısı geçerli.. yani bakirelik illa kadında kızlık zarı değildir. erkekde de bi kadınla yatmama değildir bakirlik. bence bu devirde herkez bakireliği yanlış anladığı için şevişmelerle yetinmeyi seçiyo ve oral anal ilişki içinde herkez.

0|0
    0|0
  • benim için bu tarz şeyler öyle kutsal değerler felan taşımıyor. zaten evlilik hayatımın geri kalanında düşündüğüm bir durum değil ancak buranın altını çizelim; ciddi düşünebileceğim bir kız arkadaşım olacak ise bu olaya dikkat edebilirim. o da belki.. sonuçta bu tarz şeyler karşılıklı olmalı. bunu meslek haline getirmediyse fazla sorun olacağını düşünmüyorum. kaldı ki günümüzde öylesini bulmak zor gibi.. ya yaşadığım çevre ile alakalı bu. ya da çok havalardan atıyorum bilemeyeceğim.

1|0
    0|0
  • Mühim olan kabullenmek tir

Seviyorsan Kabullenir sin Kabullenmez sen zaten sevmemişsin demektir

Seven insan kabullenir

4|0
    0|2
    • sevgi herseyi degistiriyo... buyuk konusmiyim yinede

• Eksi veren arkadaşın zoruna gitti sanırım Demek ki yarası var Yarası olan gocunur muş derler

• kız bakiredeğil diye ondan tabiki de ayrılmam,

5|0
    0|1
  • 10 kişinin 10'u da maalesef bakirlik bakirelik tanımını farklı yapıyor sorulduğunda. Çok geniş bir kavram. Kızlarda zardan mı ibaret? Erkeklerde tak çıkar ritmik olunca mı sayılıyor? Sevgilisi olmuş eline erkek/kız eli değmiş insan bakire oluyor mu? Ucu bucağı yok kısaca... En mantıklısı kendin ne kadarsan karşındakinden de o kadarını bekleme olgunluğunu gösterebilmek.

0|0
    0|0
  • Patlak şambriyellerle işimiz olmaz !bir1

2|5
    4|1
    • Hangi dümeni kırık yatır pakize eksiledi

• O cümleyi ilk yazdığımda 11 eksi almıştım orgazmik bir şeydi. O değilde hafız bakir erkekle evlenirim diyen baharat kokulu salak kezbanlar 2 dk lık ilişkilerden sonra rabbına isyan etmez mi?

• bakire olmalı kesinlikle

0|4
    2|1
  • ben kaldıramam. En çok korktuğum şeylerden bir tanesi.

umarım başıma gelmez.

0|4
    3|1
    • insallah gelmez

• kesinlikle doğrusun.

• aynen dostum benim de korktuğum bu biz evlenene kadar tutarken kendimizi karşımızdaki başkalarıyla yatıp temizim diye gelirse kor adama inşallah kandırmaya kalkmaz kimse

• Elbette önemlidir,önemli olmalıdır.Fıtrat bunu gerektirir.

0|2
    0|1
  • bunlar zor ve olasılıklı sorular... bakire olmasını çoğu kişi ister ben dahil. ama gerçekten bakire olup olmadığını bilemeyiz... anal denen bişi var, diktirme var... asıl öenmli olan karşıdaki kişinin dürüstlüğü bence... bakire olmayan biri bana evlenmeden önce bu duruma anlatsa en azından bi düşünürüm napim diye. ama evlendikten sonra öğrenirsem kesinlikle ikinci gün o evlilik biter. çünkü bana karşı dürüst olmamaıştır...

1|0
    0|1
  • herkes hak ettiğini istemeli. bakirim bakire olmalı

1|3
    0|1
  • benim pek önem vermediğim bi şey bu. daha önce bi kız hata yapmış diye onu terkedemem. seviyorsam onu her türlü kabul ederim, yeter ki bana sadık olsun

1|0
    0|0
  • Ben bakirsem ki öyleyim,karşı tarafında öyle olmasını isterim tabii kide,ikimizinde ilkleri yaşayacağı özel bir an,ama değilsem de bakir o zaman karşı tarafta da aramam,bakire olsa da olur olmasada.

2|0
    0|1
    • aynen ya bu cok ozel birsey ask var sevgi var ilk onunla yasiyosun bu duyguyu ve ilk onunla sevisiyosun

• Karşıdaki bayan ne kadar iyi niyetli olursa olsun ne kadar doğru söylerse söylesin erkek her zaman düşünür. Acaba gerçekten 1 kişi ile mi oldu sonuçta açık olan bir kapı? Ne karşıdakinin gerçekten gerçeği söylediğini bilemezsin nede karşıdaki erkek sana güvenir. Ve ileride büyük kavgalar sorunlar yaşanacağına eminim!

Bakirelik ve bakirlik...

0|0
    1|0
  • 1.derece evlenmeme sebebi ayrılma değilde:)

0|3
    3|1
    • nede peki sogudugun birinden ayrilmiyosun onu kullanmak icin mi devam ederdin?

• seviyosan evlenirsinde o zaman?

• hayır çok zor o:)senin dediğine göre sonradan öğreniyorum bakire olmadığını aşık olduktan sonra bu sevgiyi direk bitirmez ama büyük oranda azaltır ona her dokunuşumda başkasının dokundugunu hatırlıycam bir ömür bu şekilde yaşıyamam tabi bu benim düşüncem:)başkası daha farklıda düşünebilir

• bakire olmayan kızlar düşünsün...

0|2
    1|0
  • Gerçek hayatın hayaller ve düşüncelerdeki gibi olmadığını bilecek yaştayım.

0|0
    1|3
    • şu an icin konusuyorum zaten. gecmiste farkli olabilir tecrube edinmissindir yasla ama şu an bakire bir kiz istemezmisin?

• Her erkek tek olmak ister ama bu bir ütopyadan ibarettir.

• yaniliyosun bakire olan cok kiz var benim gibi dusunen. tabi sende ona layik biriysen bu zaman kadar beklemissen ne olursa olsun mucadele et.

• Afedersiniiz ama yani pazara gidipte çürük meyve sebze kimse almaz buda bilinsin..

0|3
    4|1
    • aynen oyle ama herkesin bir dengi var yani bakir olmayan adamda bakire istememeli

• oda öyle tabi.. davul bile dengi dengine..

• Ben kaldıramam şahsen , çok kötü olurum .

0|3
    3|1
  • Bakir adam aldatılmaya mahkumdur. Erkeklere laf yetiştireceğim diye zırtıllayan kezbanlara bakmayın siz. Hiçbir kadın bakir erkek istemez. Kadınlar kısaca ne skim istediklerini bilmez diyerekten konuyu kapatalım <3

1|1
    8|5
    • dibine kadar bakir istiyorum varmi! hic asik olmadim hic sevmedim gercek askimi sevgimi verecegim kisi bakir olmali ilk kez onunla sevisicem bu kadarda buyuk konusurum! :D

• ya bırak hepsi oralcı

• Bütün analı seven bakireler cevabımın altına kusmuş hafız yha :(888

• Bir erkeğin en güzel çeyizi öpülmemiş dudaklarıymış

1|0
    0|0
  • ben kendimi tutuyorsam sabrediyorsam o da aynı iradeyi gösterebilmeli. bu kadar açık

0|1
    0|0
  • bakir erkek isteyen kıza pekte inanmıyorum :)

0|1
    1|2
    • hihi inanmayin siz kendinizi kandirin zavallilar aciyorum size :))

• gery derken ? :D düşündüğünü yazabilecek bilgi birikimi mi diyim yetenek mi diyim olgunluk diyemiyorum 6 yaşında kasların gelişiyor ama kasları kontrol edebilecek olan beyin insandan insana gelişim farklılığı gösterebiliyor. Aynı kulvarın insanları değiliz birdaha cevap verirken daha anlaşılır kelimeler kullan(ı)cağım. Allah yardımcın olsun. Dualarım seninle. ;)

• dedigimi anlamicak bunu bilmicek kadarda cahilsin bana hala beynin fizyolojisinden bahsediyosun :D ayni kulvarin insani kesinlikle degiliz zaten dedigin tek birseye katiliyosam oda bu. sen bana dua edicegine kendi gunahlarin ayiplarin icin tovbe et ;)

• bakir erkek bulamazsın...inanma...

0|0
    2|2
    • Her erkek namussuz değil. Çevrenizdeki genelev artıklarına bakıp da genelleme yapmayın. Zinadan çekinen pek çok namuslu erkek var.

• asil ben sana hayal dunyanda mutluluklar dilerim.. kim bilir kac kizla neler yaptin senin pisligini kabullenicek bir kiz bulursan haber ver bana ;)

• bundan kolay ne var? bakirim diyeceğim...::)))))))))))))

• erkeğin bakirini bulamazsında ..kadının bakir olmasından ziyade.. bunu sana inanıdrması çok kötüü

0|0
    1|2
    • 5 milyar insan var yarisi erkek iste benim mantalitemde birini bulurum elbet

• Bu ahir zamanda kadını erkeği yok.. Kız ya da erkek fark etmez, kendini zinadan koruyanlar var. Koruyamayan da zinakardır. Bunu inkar edip kendini motive etmeye çalışıyorsun. Yanlış yoldasın. Din dersi de vermiyorum. Sen resmen erkeğin zinakarlığını kanıksatmaya çalışıyorsun ve hak yiyorsun. Ben tertemiz, kıymetli erkekler biliyorum... Sen "ben bakir değilim" de ve kendi adına konuş.

• arkadaşımm.. zina yapmış olabilirr... ama bu kalkıp senin ona kendi fikrin doğrultusunda namussuz deme hakkını vermez... bunu anlatmaya çalışıyorumm

• ben ayrılırım. bakire olcak, benim bakir olduğum gibi.

2|0
    0|0
  • he ayrıldım bile.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 11

• Birileri uzay,felsefe,siyaset,bilim falan tartışıyor ve biz hala senelerdir bekaret tartışıyoruz?Yahu ne zaman bitecek bu,ne zaman aşılacak?

Ne var yani?Seni tanımadan önce başka birini sevmiş ya da sadece birlikte olmak amaçlı birileriyle birlikte olmuş olabilir ki aynı şey senin için de geçerli...Bunda yanlış olan ne var?Doğamız böyle...İnsan doğası böyle...

2|3
    0|0
    • bu düşüncemi daha biriyle ilişkiye girmeden öncede besliyordum ve şu andada devam ediyor ve değişmeyecek. evet birlikte olduğum bayanlar oldu. hatta para karşılığı olanda oldu... elime zevk dışında geçen birşey varmı yok. ne için yaptım ihtiyacımı gidermek ve zevk almak için. şimdi soruyorum. evleneceğim kişi benden önce sevdiğiyle birlikte olmuş ve bunu sadece zevki için ve isteyerek yapmışlar.

• Bence kızların bakire olması önemlidir ama bi erkek dışarıyı görmelidir doğası gereği avcı olarak yaratılmıştır erkek ve dışarıda avlanıp kadınına gelmelidir bakirliği önemli değil benim için bir erkeğin ...

ama şu bir gerçek bir erkek kadının bakire olmasını istiyorsa k.bakmasın oda bakir olmalı !

0|5
    3|5
    • Zina'dan haberin yok galiba...

• artını verdim, hakkım olsa daha da verirdim. soran vatandaş, sen seme bi koca istiyosun anladık da milleti de kışkırtma ! utanmışmış ! sen misin namus bekçisi buranın ?

• tsk ederım ama ne artıya nede eksıye ıhtıyacım var benım yanlız eksıleyen arkadaslar yuzunden ve hemcınselerımden gelen tepkıler yuzunden sınır olmaya başladım bende kadınların çoğunlugu byle oldugu ıcın evlenınce aldatılıyorlar !

• Çok önemli benim için

1|4
    0|2
  • En güzel çeyizi öpülmemiş dudakları olan erkek arıyorum.

3|4
    0|3
  • Fark etmez.

2|1
    0|7
    • Neden güldün kardeşim? Sen de haklısın artık herkes sevişmeyi normal sayıyor. Ben zinadan uzak durmaya çalışıyorum.

Asla ve kat'a ! Bakire hatun istiyorsam ben de ona layık olmalıyım.

İnşhaalllaa la la la shala la in the moooorning... Öhm şey, inşaallah!

• Fark etmeli. :)

• 0|2
    0|3
  • Su kaldıramam diyenlerin hepsinin cinsellik sorusu canlı yayında fink artıyor!

Bu nasıl hak bu nasıl mantık :S

1|1
    0|3
  • daha kaç kere sorulacak bu soru? önemsiz arkadaşım benden önce bir geçmişi var onun başkalarını sevebilir birlikte olabilir bundan doğal ne var? Olamaz dersem bencillik etmiş olurum. Onun hayatı onun geçmişi.

1|2
    0|4
    • kızın geçmişine erkeğin geleceğini bakın demişler

link

suruya bak gizli kullanıcı nasıl cevap veriyor mümkünse hiç çıkarmasın diyor öyle şeyleri yaşamış birini hangi mide kaldırır be bırakın bu ayakları benden önce sonraymış

• zevk meselesi ve benim öyle tercihlerim yok her kız öyle değil. Ayrıca ilişkisini zevklerini orta yerde söylemesi onun kendi özeline bile saygı duymadıgını gösterir. Öyle kişilerlede benim işim olmaz insan kendini eninde sonunda bişekilde belli eder. Kendisini 2-3 aya sevgilisinin kollarına bırakan o kollarıda sarmalıyanadamdan hayır gelmez. Bana anlatacak söyleyecek ne kadar süre çıktıklarını ne zaman ilişkiye girdiğini söyleyecek.Ciddi düşünmeden girilen ilişki sadece zevk uğrunadır.aşk yoktur

• Erkeğin geçmişi neden önemsiz? Genelevde zevk almak için kendini kirleten erkek ne oluyo? Kaç bilmemne kızın bekaretini almış orasını burasını yalamış erkek ne oluyo?

• bakir olursa dalga geçerim.çeyrek asırdan fazla ömrün olup kendini bana susama saklayan erkek? zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaxd

0|1
    2|5
  • Bakir olmayan bir adamla asla evlenmem. Ama kendim de bakireyim.

0|4
    0|2
    • dogru olan bu zaten insallah hayirlisini buluruz

• Erkeklerin istedigi gibi kadinlarindaa daha once iliskiye girmemis birini istemesi cok dogal.fakat kadinlarin aksine erkeklerde ilski yasayip yasamadigini kanitlaayacak bir zar yok .bu durumda nasil emin olabileceksin.sorup bakirim derse tum kafandaki sooru isaretleri gececk mi merk ettim

• bir kız analdan ilişkiye girmiş olsa ya da oral seks yapmış olsa... hiç erkeğe dokunmadım dese, nasıl kanıtlayacak?

• bazı erkeklerin önemsiz demesine bakma sakın hepside önemser.

1|6
    0|2
Yükleniyor...