Gerçekten seven erkekler sevdiği kıza neler yaparlar, arkadaşlarına anlatır mı?

Erkekler gerçekten sevdiği kıza nasıl davranır , kızın her istediğini yapar mı ? Erkekler sevdiği kızla ilgili ne tür hayaller kurarlar , cinsellik var mıdır sevdiği kızla ilgili ? Kısacası kıza nasıl davranır , arkadaşlarına anlatır mı ? Böyle bir söyleyiş var ya ; " Erkekler sevdiği kızı hiç kimseye anlatmaz . " bu gerçekten böyle midir ? Dip not : Bu erkeğin beni sevdiğinden şüpheleniyorum çocuk 9 Nisan 1993 doğumlu , Koç burcu ona göre yani bilin istedim emin olmak istiyorum çünkü : ilk defa bir erkeğe yüreğimi , tertemiz kalbimi açacağım . Teşekkürler...

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• erkekler ılkokulda sevdıgım kızın her dedıgını yaparlar lisede cınsellıgı dusunmezler ama bıraz daha olgun severler unıversıtede sevdıgı kızlardan kazık yerler ve sonra dunyaya sadece tek bir kutsal gorev için geldıgının farkına varırlar ve yatabıldıgı kadar kızla yatarlar ve cocuguna en ıyı annelık yapıcak ınsanla da evlenırler

1|0
    0|0
    • +1 vlla erkkleri spr anlattn bunn sebebi ise yanlis insnlarla karsilasmamiiizzz keske bole hc olmazsa peki benim konum hkknda bi fkrin ykmu?

• hacım seven arkadaslar yorumlar yapmıs ben o duyguları kaybedelı yıllar oldu o yuzden saglıklı seyler yazamam

Erkekler Ne Diyor 6

• Seven erkek arkadaşlarına seninle yaşadıgı bircok seyi anlatmaz. cünkü o onun gururudur

0|0
    0|0
    • Sevgili dflzkii biiz sadece birbirimizi kesioruz ?

• Arkileri ona snki bu kiz sna bkmaz falan diolar?

• Sen ona bakıyorsan onlara inanmaz o kişi

• Gerçekten sevdim bi dediğini 2 etmedim onun için herşeyi yaptım herşeyiiii. Onu üzecek hiçbir şey yapmadım. hep mutlu ettim.Cinsellik tabiki az da olsa olaack öpüsme dokunma falan hiç olmadan da olmaz sanırım. Ama noldu yine gitti o aptal.

0|0
    0|0
  • gerçekten seven erkek;

onu kırmamak için özen gösterir. kızın her istediğini yapmaz. ki yapmamalı. daha çok evlilik temelli hayaller vardır. sevdiği kızla cinsellik düşünemez düşünüyorsa bu sıfatı haketmiyordur. arkadaşlarına anlatmaz ama evleneceği kız diye bahsini eder. yaşı küçük olduğundan dolayı tedbirli olmalısın. sağı solu belli olmaz. ayrıca işin içine burçları kesinlikle karıştırma...

0|0
    0|0
    • Onu olesine solemistim ama snki bni anlatmista arkileri o kiz sna bkmaz falan diolar bnc?e

• Ben 96liyim cocuk 93lu ayni okldyz hoslaniom ilk dfa kalbimi birine acacan ama tanimak istiom bni eklrmsn

• senin de yaşın bayağı küçükmüş. bence ve doğru olan da budur ki hiç kalkışma bu işe. en azından şimdilik.

ayrıca ben seni ekliyemiyorum zira gizlisin. GİZLİ seni. :)

• Bir gurup erkek bir kıza aşık olursa güreş tutmaya başlarlar kazanan kızı kapar.

Baklavasına halı saha maçı gibi.

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kızla asla evlenmeden cinsellik aklıma bile gelmez , Her istedğini tabiki yapmam kölesi değilim sonuçta ama onun isteklerini yapmaya gayret ederim imkanım ve mantığım el verdiğikçe :)

0|0
    0|0
  • hımmm bu arada senin de doğum gününü alsaydık buna göre bir analiz yapabilirdik

0|0
    0|0
    • 19 subat canım?

• Onu olesine soledim bn 1996 dogumlyum cocuk 1993lu bn olesne soledmm

• pardon canım ya ben ön yargılı davrandım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...