Normal mi bu sizce??

bugün sevgilimle ders çalışıyoduk kütüphanede ve ben o an onu istedim ona bakmaya başladım dersi bırakıp o kadar çekiciydi ki farketti ve hadii dedi tamam dedim ama sulanmaya başladım sonra ona göğüslerimi bastırmaya başladım farkettirmeden ben bakire bi kızım sevgilim de bu konuda tutucu yani bırakın cinselliği hiç öpüşmedik bile ben neden böyle hissettim ilk kez başıma geliyo bu olay:S

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu olması doğal sevdiğin insan olduğu için ancak, kendini frenlemeyi bilmelisin.

Evlenmeden Önce İleri gitme hatta öpüşme bile diyebilirim.

;)

1|1
    0|0
    • dedim ya ilk sevgilim ve hiç öpüşmedik 1.5 yıldır beraberiz bugün ilk defa hissettim böyle bişey neden bilmiyorum ortam da öyle romantik falan değildi

• tabi

• beni ekleye bilir misin?

• sevgililerin birbirini arzulaması çok doğal...şaşıracak bir durum yok.tersi olsaydı garip olurdu...

2|0
    0|1
  • İnsani hisler bunlar olur yani böle şeyler :)

2|0
    0|0
  • baskasına verrsın yakında bu cocukla da evlenırsın hayat ıste bu kadar adaletsız

0|1
    1|0
    • kimseye verdiğim falan yok benim

• buna bır alıstın mı alıskanlık yapar arzulamak ınsnn ıcını kemıresıye kadar devam eden bır duygudur.yanı artık sende ıstesende ıstemesen de bu olayı cok sık yasayacaksın umarım dusundugum gbı sonuclanmaz neyse sana ıyı aksmlar

• oyle olmayacagına emin olabilirsin

• salıyorsun ya hikaye

1|0
    1|0
  • ergenliğin başlarında olur öyle şeyler

0|0
    1|0
  • sağ kolamı sol kolamı :D :D zaten ne oluyosa hp kütüphanede baş başa kalındıgında oluyo :D

0|0
    1|0
    • sag kola yok yok sola ne sacmalıyosunuz ya

• teşekkür ettik

0|0
    0|0
  • eee tahrık olup zevke gelmişsin :D

0|0
    0|0
  • Çünkü sen insansın

0|0
    0|0
  • buna kızlar cevap versin bence

0|0
    0|0
    • ama vermiyolar erkekler de sacmalıyolar

• her arzuladığında elletirsen bakireyim diye gezme masturbasyon yaparken bozulan kız erkekler için senden 10 kat daha değerlidir

0|0
    1|0
    • bir ben ona elletmedim sadece gogsumu onun koluna yasladım o kadar 2 ben bakireyim masturbasyon da hic yapmadım ve kimseyle hicbi yakınlaşmam olmadı adam gibi oku da sonra yorum yap

• ateşle mazut yanyana durmaz .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...