Şu türkiyede ne kadar abaza doktor var değil mi?

Sevgilime kadın doğuma randevu alıcaktım hepsi erkek be hepsi !! Bir tane kadın doktr yok ne skimsonik bir iş bu ya? Bu doktorların alayı abaza olmak için mi okumuş bu kadar sene?

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Bende bunu anlamiyorum. Yurt disinda hemsire stajeriyim. Affedersin, prostat ya da Erkek seyiyle genelde kadin doctor ilgileniyor.. Jinekologlar vsde hep erkekti. Gercekten anlayamadim neden boyle oldugunu.

Bazilari yazmis saglik filan diye, AMA Ben gercekten erkek doktor tarafindan orama bakilsa rahatsizlik duyarim.. Ustelik hemsire stajeriyim.

0|1
    0|0
    • Sonunda beni anlayan biri

• Sen onlarin dediklerini takma.. onlar fazla rahat.

Kızlar Ne Diyor 9

• çüş lannn

0|2
    0|0
  • Nedenki

0|0
    0|0
  • Gunun yobazi secildiniz tebrikler

0|1
    1|0
  • sen sperm israfı olmalısın

0|0
    0|0
  • saçmalamaya ya

0|1
    0|0
  • abaza oldukları sonucuna nerden vardın

0|1
    0|0
  • Kadın doğumcu olunca Abaza mı oluyo

0|0
    0|0
  • sağlık da , tıp da ayıp olmaz. zaten öyle bir doktor da olmaz , siz doktorları ne zannediyosunuz sapık mı

0|0
    0|0
  • Normal , senin gibiler kızlarını okutmasını içindir. Erkeklere herşey normal. Sonra gelip neden kadın doktor yok diye ağlamayın. Ne olmuş sanki orasına baksa günde 100 lerce Görüyor siz Kapıdan çıkınca hatırlamıyor bile. Adam tiksiniyor Akşama kadar aynı şeye bakmaktan eve gelince kendi Karısını bile zor eliyordur. Allah korusun karına birşey olsa , kadın erkek fark etmez o an kim olursa olsun kurtarmasını istersin. Bence kafana çok takıp evde huzursuzluk çıkartma. Eşinle anı yaşa.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• haha abazalar dimi

0|0
    0|0
  • aynen kardeşim senin eşinin orasına çok meraklı olduğumuz için okuyoruz bu kadar sene

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama olabilir

0|0
    0|0
  • kafayı mı yediniz

0|0
    0|0
  • kadın doktor yoksa bu neden erkek doktorların suçu olsunki.. ayrıca tıpta utanma yoktur

0|0
    0|0
  • hahahaha :)) sanmıyorum abaza olduklarını ya..

0|0
    0|0
  • doğum uzmanıyım ne oldu arkadaş?

0|0
    0|0
  • Senin gibi abazaların herkesi kendisi gibi gördüğü için kızını okutmadığı için, kadın doktor da fazla çıkmıyor. ayrıca doğum esnasında bir doktor nasıl abazanlık yapsın sanki zevk veren bir şey adam kan ter içinde kalıyor bitsin de şu iş evime gideyim diyordur senin karının şeyinimi düşünecek mal...

0|0
    0|0
  • değişik bir kafa yapısı

0|0
    0|0
    • Sen karını elin doktoruna , orasını burasına baktırabilyosan o ayrı mesele... Ben buna değişik bir kafa yapısı derim...

Yükleniyor...