Erkek arkadaşım içime boşalsa hemen ardından hap alsam olur mu?

Erkek arkadaşımla yaşamayı çok istiyorum bu durumu sıcak spermlerini içimde hissetmeyi. İlişki sonrası içime boşaldıktan sonra 1 saat içinde doğum kontrol hapı alsam nörlevo falan %95 oranda koruma sağlıyormuş sanırım. Risk almaya değer mi anlayan var mı bu işlerden yardımcı olabilir misiniz?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• ertesi gun hapı var 72 saat ıcınde alman gerekıyor en erken ne zaman alırsan o kadar faydalı ve 72 saat ıcınde eger kusarsan tekrar ıcmen gerekır bırde bas donmesı ve mıde bulantısı yapar... sıcaklıgı ıcınde hıssetmek ıstıyorsan dogum kontrol hapı al gunluk onu sevmıyorsan ıgneler var aylık uc aylık perıyotlar halınde kullanılan yıllıgınında oldugunu duymustum bu adet olmanı engelleyıp hamılelıgı onluyor bıldıgım kadarıyla...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 24 saat içerisinde alınması gerekiyor. ben genelde yanımda taşırım ve işe yaradığını söyleyebilirim henüz baba olmadım :) ama kadınlar için büyük sıkıntı, inanılmaz mide bulantısı regl gecikmesi demek oluyor. ayrıca ilacı aldınız 12 saat geçti ve kustunuz, yenisini alsanız da işe yaramıyor. KUSMAMANIZ GEREKLİ.

0|0
    0|0
  • % 5 ihtimal gerçekleşirse ne yapacaksın.

0|0
    0|0
  • Yapma sıkıntı çıkar, en iyisimi hastalnmana 3 gün kala git doya doya yaşa.

0|0
    0|0
  • kız harbiden zevkine düşkünmüş way be :D

0|0
    0|0
  • aslında RİA diye bişi var tabi senin durumuna bağlı bide adet halinde takılıyor çok güvenli diyorlar

0|0
    0|0
  • sıcaklıgı ıcınde hıssetmek guzel sey sole fıskırıcak ıc duvarlara

0|0
    0|0
  • yapın yapın

0|0
    0|0
  • cok yuksek ıhtımal olmaz gene de bu sevdadan vazgec kondom olmazsa olmazlardan

0|0
    0|0
  • Vücudunun doğal işleyişini bunun için bozmaya değer mi yani

0|0
    0|0
  • Prezervatif Kullan Milyonda Bir İhtimal Olsa Bile Deneme Hap'ı.

%100 Güvenli Prezervatif

0|0
    0|0
  • bak artık çoçukta aldırmak yasaklandı sanırım dikkat et

0|0
    0|0
  • hayırlı işler kolay gelsin

0|0
    0|0
  • ertesi gün hapı diye bişey var kuzum, adı üstünde ertesi gün hapı, seks yaptıktan ertesi gün alıyosun, no problemo :D

0|0
    0|0
    • neyse iste yanlis yazmisim

• ertesi gun denmesının sebebı ertesı gun almak degıl seksden sonra 72 saat ıcınde almaktır bu sure ne kadar erken olursa o kadar korumaya yardımcı

• sentabale eczacı mısın birader ? ben ertesi gün aldırtıyorum hatuna nolcak ? 72 saat bekleyip de risk alamam, işi sağlama almak lazım. sen ertesi gün al bacım.

Kızlar Ne Diyor 5

• tedbirini onceden al riske girmeye gerek yok ertesi gun hapları var ama hıc kullanmadım onlar için birşey diyemem .

0|0
    0|0
    • ertesi gun hapi demeye calistim orda da yanlis yazmisim kafam dagilmis. norlevo kullaniyordu bi arkadasim bi ara bunun icin. iyiymis sanirim. onu ornek verdim o yuzden

• bir ayda ikikere regl olcan alirsan

icinde hisetmek neki hic bisey anlasilmi yorki

nedir bu merak sicak spermlerini icin de

bari yumurta atlamsina denk getirme seydin

0|0
    0|0
  • dogum kontrol hapına 1 ay önce adetinden itibaren başlamalısın,1 saat içinde hiç bir etkisi olmaz.Hamile kalırsın.

nerlevo'yu ne kadar erken içersen o kadar etkilidir.Koruma sağlar.2 hapı beraber içmelisin.

son olarak Risk almaya değmez :))

0|0
    0|0
  • O HApı sen yutmuyorsun şekerim, sevgilinin pensinin ucundaki deliğe sokacaksın hapı sonrada o senin içine boşalcak o zaman hamile kalmazsın.. yoksa 9 ay sonra bebeyi alırsın kucağına canım

0|0
    0|1
  • bi seferlik birşey için düşünüyorsan alabilirsin . ama sıklıkla kullanılması durumunda etkisinin azaldığı söyleniyor. kullandıktan sonra kanama yapabilir. ertesi gün hapı kullanmaktansa doğum kontrol hapı kullansan daha iyi olur illa hissedeeğiz diyorsan .

1|0
    0|0
Yükleniyor...