Kapat

Gay olmak kötümü?

gay olmak kötumu bılemedım gay olmak kotümü kendımı bazen suçlu hısedıyorum kurtalamıyorumda ne yapacagımı sastım

Güncellemeler:
allah sizden razı olsun insallah hepnızın duaları kabul olur hiç bırınız hor görmediniz aşalamadınız oysaki reelde boyle olmuyo neyse ben işin dini boyutunu biliyorum fakat sadece bırakamıyorum yanı tm bu sefer son dıyorum sonra bır kac hafta sonra tekar o vıdeolerı izlemeye o duyguları sahıp bırı oluyorum ama inş bu sefer son olcak hepnızin dualrınız allah kabul eder inşallah allah amin amin amin..

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• tedavi ol :)

0|0
    0|0
    • ama yokmuş tedavisi

• inş dualarınız için teşekur ederım

• rica ederim ne demek inşallah düzelir bu hissiyat

En İyi Erkek Görüşü

• Ben gecmiste bir takim hatalar yaptim Hatta su gectigimiz ramazan ayinda bile bu konuda gunah isledim.. sonra kafama dank etti bisey.. dunyanin rakim seviyesi en dusuk yeri lut golu nu arastirdim.. orasinin bu sekilde escinselin sapigin helak oldugu yer.. ve tovbe ettim artik ALLAH yolunda ALLAHIN emrettigi uzere bir kizla evlenip coluk cocuk babasi olmak istiyorum.. semud kavmi ad kavmi lut kavmi bunlarin helakini arastir ve don bu yoldan kardes.. ben gunah isledigim ramazan ayinda ayildim kendime geldim bu ayin hikmetini kudretini onemini kavradim. Ve kendime hedef koydum 1. Hedefim evlenmek 2. Hedefim esimle annemle birlikte hac gorevimi yerine getirmek.. eger evlilik gecikirse annemle hacca gitmek. Sonra esimle annemle gitmek. Eger maddiyatim yetmezse umre yapmak. YUCE ALLAHIM DUALARIMI KABUL ETSIN TOVBEMI KABUL ETSIN. KAPAT GOZLERINI DERINDEN BIR ESTAGFIRULLAH DE VR GERISINI GETIR..

BANA BU KATEGORIDE NE ISIN VAR MADEM DIYE SORACAKLARDIR. MUHAKKAK. BEN BU KATEGORIYE OZELLIKLE BU KONUYA EGILIMLI OLANLARI BU BU DURUMDAN KURTARMAYA YARDIMCI. OLMAK ICIN GIRIYORUM.. BUNDAN SONRADA BUTUN GAY KONULARINA GIRIP INSANLARI VAZGECIRMEYE CALISACAGIM.. ALLAH BUTUN TOVBEKARLARIN TOVBESINI KABUL ETSIN BIR DAHA BU ISLERE YONLENDIRMESIN..

0|1
    0|0
    • amin amin amin inşallahda isteklerini yüce rabbim yerine getirir ve benımde inşallah

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Naber Uğur :D

0|1
    0|0
  • kurtarmaya çalış. yani pek iyi diyemem. dinen de iyi değil lut kavmini biliyorsun sanırım...

0|0
    0|0
  • kabullen suçlu hissedicek bir durum yok

0|1
    1|1
  • Kötü değil tabiki, kendi tercihlerin. Kendini daha iyi tanıyorsun

0|0
    1|1
  • Tabiki çok günah.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• sorduğun soru mu şimdi? yaratıcı belli sistem yaratmış insanları ona göre yaratmış. sen sistem dışına çıkan birisin. bunun sorusu olur mu. elbette kötü. cinsel ilişkilerde tercihler yapıp yaşadıktan sonra bu soru sorulmaz. başta sorup çözüm aramalıydın. git tedavisi için araştır ne yapılacaksa yap

0|0
    0|0
  • Eğer içinde az da olsa bir inancın varsa Kur'an-ı Kerim'i oku mealen.
    Yüce Yaradanin verdiği mesajları anlamaya çalış.
    Hem ruhen bir tedavi olmuş olursun hem de kendini bulmuş olursun.

Öncesinde de bir tevbe et.

Allah yardımcın olur inşallah.

Kainatta her canlı bir dişi bir erkek olarak yaratılmış; var demek ki bir hikmeti ;)

0|0
    0|0
    • haklasın biliyorumda zaden ama inanın kolay bır şey degıl zorda degıl ama allah yardımcım olsun gercekten

• sağol allah senden razı olsur inş

• Amin cumlemizden inşallah.
      Her insan hata yapar bunu da unutma.
      Hz. Adem bile yasak olmasına rağmen elmayı yiyip cezalandirilmisti.

bir katil nasılsa adam öldürdüm diyip kendini aynı yola bırakırsa, bir hırsız aynı şekilde devam ederse, tövbe etmeyip artık beni Allah affetmez vs gibi düşünüp vesveseye gelirse halimiz nice olur.

Olmuşla ölmüşe çare yok; geçmişi unut geleceğe bak. Hakkında hayırlısı olur da unutup geçersin maziyi inşallah.

Hadi selametle

• Bence kötü birşey ayrıca herkesin sandığı gibi hormonal bir olay değil yani evet başlangıçta öyle ama herkes bunun arkasına sığınıyor halbuki bu daha çok psikolojik bir durum ayrıca hormon tedavisi de mümkün doktora gidip çok kısa bir sürede erkeklik hormonu alıp taş fırın olabilirsiniz gay olmak bir seçimdir tercihtir ''hormonal '' diyip için işinden çıkanlar kendilerini kandırır

0|1
    0|1
    • psıkologa gittim ama anlatmadım hormon tedavısı vercegını sanmıyorum tedavı yokmuş cunki bunun

• allahın iznıyle inş ya moralımı duzelttın gercekten horman tedavısı gorebılırım ama dahılıyede gitimiştim oyle bı eksıklık yoktu bende

• o halde hormonal baskınlık durumu vardır zamanla geçer bunu çok dert etme ben dahil herkeste oluyor bu :)

• herkes özgürdür

0|1
    0|0
  • gay olmak değilde eşcinsel bir ilişkide olmak gerçekten kötü...

bence ilgini kızlara çevir. çeviremiyorsan erkek gibi ol. Bu sana olan bir lanet değil bir imtihan. Eğer başarabilirsen takvada en üstlerde olarak en büyük hediyeleri alacaksın.

0|0
    0|0
  • bana yazarmisin

0|0
    0|0
  • Allah ın lanet ettiği ne iyimi diyelim şimdi dostum eş cinsellik için kuran da ayet ler var ad kavmi ni araştır eşcinselik ap açık sapıklıktır bunu ben demiyorum rabbimiz allah söylüyor dön vicdanını dinle güven bana kurtuluş un başka yolu yok

0|0
    0|0
  • yoo normal bir sey ne var bunda toplumun oyununa gelme!

0|0
    1|0
  • Yoo degil onlarda insan. d

0|0
    0|0
  • Tedavisine baktın mı..

0|0
    0|0
  • olayın dını boyutları var. ama konu sensın hayatını kolay yaşıyormusun ıstedıklerını yapabılıyormusun bunlara bakı kötümü değilmi yoksa tercıhlerın duyguların kımseyı ılgılendırmez örnek olmaya çalışmadığın sürece

0|0
    0|0
  • aynen bagımlı gıbı oluyosun bende aynı durumdayım

0|0
    0|0
  • Nw Grek var kardeşim gel karı ayarlayım sana onunla ol bırak eşcinselik iyi birşey değil işk önce istemelisin gerisi gelir güçlü ol sen erkeksin

0|0
    0|0
    • ama gunahımı gunahla kapatmak istemıyorum ozelıklede parayla

• Dön o yoldan kardeş henüz can tende iken fırsat elde iken dön. Ciddiyetinin farkına vardım Ağla kardeş dök göz yaşlarını Allah 'a Rabbimiz kulunun göz yaşına dayanamazmış. Benim duam da senden yana kuru kuruya istemek olmaz azimli ol samimi ol duan kabul olacaktır.

• Herkesin kendi tercihi

0|0
    0|0
Yükleniyor...