Arkadaslar kadin hastaliklarindan dolayi falan mi anlamadim?

Arkadaslar normalde biliyorum bayanlarda leke gelmesi cok normal ama 1 haftadir lekelerim cok sarimsi geliyo ve idrarim ciddi oranda cok koyu. Su icmiyomusun diye sorarsaniz evet cok az su icerim ama bu hep boyle bilgisi olan arkadaslar lutfen yardim etsin bide kadin hastaliklari dedim ama daha kizim yani bakire

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım anlattığın şeye bir sürü problem uyabilir. muayene gerekli.

idrarın koyu geliyor ve yanma var ise iki ihtimal var. ya idrar yollarını üşüttün ya kum döküyorsun.

eğer fizyolojik akıntı gibi akıntılarında koyu sarı renk var ise ve bu çok iğrenç koku yapıyorsa ve de kıvamı sümüksü ise vajenit olmuşsun yani mikrop almışsın demektir.

bir sürü ihtimal var. sana en doğru öneriyi sunayım. sağlık konularında bizim gibi cahillerle riske girmek yerine bir doktora bir uzmana görün. bizler yanlış bilgi verip sağlığını tehlikeye atabiliriz. sağlık sorunlarınızı asla net üzerinden bilgiler alarak çözmeyin. uzmana gidin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Karaciğerde bir sıkıntı olduğunda vücut sıvıları sararır, belki yediklerin filan veya artık bir şekilde karaciğerin etkilenmiş olabilir. Bence en iyisi doktora danışman.

0|0
    0|0
  • bel soguklugu olabilir doktora görünün derim

0|0
    0|0
  • Doktora gidip bir baktır idrara.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• idrar yolu enfeksiyonu olabilir hastaneye gidip idrar tahlili yaptırmalısın

0|0
    0|0