Sizin bakış açınıza göre eşcinsellik nedir?

Sizin bakış açınıza göre eşcinsellik nedir?

Gay, Lezbiyen ya da biseksüel olmak sizce bir kişilik bozukluğu mu yoksa doğal bir tercih meselesi midir? İnsan kendi cinsiyetinden birine aşık olabilir mi? Böyle şeyler iddia eden birisi ne derece samimi olabilir? Sadece samimiyetle yazacaklardan cevap bekliyorum. Teşekkürler...

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• üzülüyorum , kendi vücutları dısında malesef başka bir kimliğe saplanıyorlarr , saygı duyuyorum ama onlar için cok üzücü ve incitici olamalı die düşünüyorum toplumun bakış acısını düşünürsek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yorum yapmam herkez ınsandır tercıh meselesı kınamak bıze dusmez

0|0
    0|0
  • Zevk meselesi.Saygı duyuyorum.

0|0
    0|0
  • Niye asik olunmasin ? olmamak icin bi sebep yok bence. Benim icin aglayan bi kadin da oldu benim bi kadin icin agladigim da. A tuh sevisemedik diye aglamiyoruz herhalde :) kendi adima bi kadindan etkilendigim zaman duygularim daha ozel oluyor.

Escinsellik ne tercih ne de kisilik bozuklugu. Cinsel yonelimdir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Fıtrata ters olan tercihlerden biri bence "sadece bir tercihtir" demekten öte altında rahatsızlık(lar) barındıran bir durum kim ne derse desin.benim kanaatim bu yönde

0|0
    0|0
  • bence tıbbi bir rahatsızlıktır onları küçümsemiyorum bence tıpda ana bilim dalı olması gerekli bülent ersoy gibi özendirici kişilikler var oldukça bu eşcinsellik proplemi devam eder

0|0
    0|0
  • kişilik meselesi saygıyla karşılamak gerek yapacak bişey yok ksıstlamak yasaklamakla engellenecek şeyler değil

0|0
    0|0
  • Eşcinsellik hakkında düşünmüyorum. Sorunum yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...