Geciktiricili prezervatif'in yan etkisi

Arkadaşlar Geciktiricili Prezervatif'in yan etkisi var mı acaba ? Çünkü içeriğine baktığım zaman benzocaine , lidokain türü kimyasallar içeriyor.Acaba herhangi bir zararı var mıdır ve gerçekten işe yarıyor mu bu tür prezervatifler ? Sizce ortalama ilişkiyi ne kadar uzatır ?

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• eğer sonuca erken ulaşanlardansan, sevdiceğinin üzerindeki etkileri çok daha huzursuz edici olabilir, o yüzden çok da dert etme derim ben:))

0|1
    0|0
    • Erken boşalma problemi yaşıyorum şu sıra.Sizce işe yarıyor mu bu tür geciktiricili condomlar ?

• mucize yaratmaz ama işe yarar bir parça olsa da diye düşünüyorum.

• Peki teşekkür ederim ..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• İşe yarayabilir. Fakat her markanın etkisi farklı olduğundan dolayı, deneyip görmen gerekecek... Yan etkisi yok, olsa zaten Türkiye'de satışı olmaz... Bunlar sağlık bakanlığınca onaylı ürünlerdir..

kondomix.com'da bir dünya marka model var bir göz at bence.. Ayrıca her üründen tek tek alabildiğinden, tüm markaları kendin dener, sen kendin karar verirsin hangisinin daha etkili olduğuna...

0|1
    0|0
  • Uyuşturarak zevki azaltır bu yüzden geç boşalırsın. Keyfi kaçırır ama tedavi amaçlı kullanılabilir belki..

0|1
    0|0
  • zannetmiyorum bir yan etki yaratacağını.

0|1
    0|0
  • benzocaine'in pek bir zararı yoktur. ayrıca lidokain denilen maddeyi de içermez. bu maddeyi içeren geciktiriciler vardır ama bunun zararı hakkında herhangi bir bilgim yok. prezervatif almadan önce arkasındaki açıklamaları ve içerisinde hangi maddelerin bulunduğunu okuyunuz...

0|0
    0|0
  • Hiç kullanmadım. Gerek olmadı gerçi bunun da konuyla alakası yok

0|0
    0|1
  • sakın ha ben bi kere deneyim dedim sürtünmeden alev alıyoduk

1|2
    0|0
  • allerji nedeni olabilir birde geç boşalmayı artırır

0|0
    0|0
  • Bir kez merak ettim denedim. Penis bas kismini uyusturuyor. Sure uzuyor ama sen uyustugun icin zevk alamiyorsun. Oyle kuru kuruya bisey oluyor... Bidahada almadim.

0|0
    0|0
  • ben okey marka geciktiricili kullandım ama etkisini hiç görmedim normal prezervatiften daha kalın ve jel var prezervatif kullanmadan bence daha uzun süre de geç boşalabilirsin ben 20 dk garanti dayanırım boşalmadan

0|0
    0|0
  • sprey daha uzatıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...