Kızlık zarı dikimi için doktora gitsek ve ilerde doktor biriyle evlensek sistemden ordan burdan?

... sistemden falan denk gelip öğrenebilir mi? haberdar olur mu? absürt yorumlar istemiyorum ciddiyim..

0|0
7|29

En İyi Erkek Görüşü

• sıcak su döktüğünde kan gelirse anlaşılır zaten ve evlenmeden 2 gün önce dikilir. şimdi diktirip 4 5 yıl sonra evlenemezsin çünkü maksimum 2 haftaya kendi kendine dikişler atar.

0|0
    0|0
    • sağol da sıcak su niye dökelim canım :D

• teşekkür ederim çok da iyi birisin ama şu an düşünmüyorum :/

• olsun tanışalım. tanışmaktan ne zarar çıkabilir ki hem

Erkekler Ne Diyor 28

• tabiki hayır hiç bir kaydı olmaz kimse de bilmez.
    ama diktireceksen şimdi değil evleneceğin zaman diktir.

1|0
    0|0
    • tamam teşekkür ederim

• tmmm boşver iyi günler.

• iyi günler

• Arabamı bu hasar kaydı geçsin mk

1|3
    1|0
  • bu kadar kaçamak eziyetler vicdan azabı korkular yaşamak yerine SADECE SABRETSENİZ OLMAZ MI?

0|0
    0|0
    • kimseyle bir şey yaşamadım durum farklı..

• evet öğrenilir...

0|0
    0|0
  • Özel bir doktorun muayenanesinde olman daha mantıklı ve garanti. Son zamanlarda insanları fişlemek ve kimi zaman bu şahsi özel bilgileri afişe etmek çok moda.

0|0
    0|0
    • haklısın teşekkürler tavsiye için

• Bu kadar ince ve derin düşünüyor olmana hayran kaldım. Sen büyük insan olabilirsin kendini geliştir bence çok uükselebilirsin

0|0
    0|0
  • ayna ile bakabilirsin tahribat varsa görünür

1|2
    0|0
    • araştırdığım sıralarda o şekilde zarar verileceğini okumuştum sonuçta ben hala yerinde olup olmadığından emin değilim

• ya dr gideceksin ya da aynayla bakıcaksın ya da resmini çekiceksin uzaktan yardım alıcaksın. geçmiş olsun

• sağol dr. en iyisi galiba

• Bu kadar hamle ilerisini düşündüğüne göre sen satrançta kendini geliştir derim.

0|0
    0|0
    • insan hangi adımları atacağını iyi bilmeli paniklememek için

• teşekkür ederim

• bir problem çıkmaz ve sisteme kayıt yapılmaz özel kliniklerde hem senin vicdanın biriyle ilişkiye girip baska birini kandırmaya el veriyorsa orası baska :D

0|0
    0|0
    • bir şey yaşamadım yanlışlıkla kendim bozdum!

• kimseyle bir şey yaşamadım ben ancak erkekler gibi kızlarında hormonları çalışıyor bunu kendim için söylemiyorum genel böyle. ancak ben başka bir sebeple soruyorum

• bak zar ya el sokarsn patlar ya da yanliş bir davrans oturma gibi ziplam gibi olur ya da istemeyerk bir yere batar ve kızlarda azma hormanu az yani yok nedeck derecede az bilgiyi öğrenmek bukadr yani ve kimsenin bunu yapmaya hakkı yk bence

• Gerek yok böyle oyunlara açık açık söyle bakır değilsen

0|0
    0|0
  • Doktorlar anlar ama

0|0
    0|0
  • Önceden bir kızı bozan biri anlar sadece sistemdre flanda bulamaz onları ki araştırmakda aklına gelmez

0|0
    0|0
  • yok olmaz da sizi bu hale getirenlere yaziklar olsun

0|0
    0|0
  • sisteme gerek yok doktor dikimi annar zaten ;)

0|0
    0|0
    • hadi bee :/

• yahu doktor olmuş adam kızlık zarınamı takılacak annamadım. takma bu kadar kafana

• ne alaka anlamadım ama sağol

• ya da en kötüsü diken doktor ile evlenmeye kalkarsan :)

0|0
    0|0
  • Diktirmeden evvel gelsen seni bulutlara ucursam

0|0
    0|0
    • işine bak ben kimseyle ilişkiye girmedim olay farklı..

• hastane kayıtlarından ulaşabilir tabi ki.

0|0
    0|0
  • yanlışlıkla nasıl bozdun? mast yaparken al kırdın kırdın gibi bişey mi oldu :D

0|0
    0|0
    • yaa off ciddiyim öğrenir mi, öğrenmez mi?

• yanlışlıkla olduğunu doktora nasıl kanıtlayacağım ben

• doktor diyorsun bırak da adam anlasın o kadar durumu da anlatırsın kontrol eder rapor verir sana ileride evleneceğin kişiye gösterirsin. evleneceğin kişi illa ki o zevki tatmak istiyorsa düğünden önce diktirirsin

• O doktor vajinana bakınca zaten dikildiğini direk anlayacaktır..

0|0
    0|0
    • yaaaaaa :/

• sen bayağı uzmanlaşmışsın o zaman

• Bakınca anlaşılıyor. İncelikleri görmen lazım. Uzmanlık oldu. Çünkü kızlarımız hep yalan söylüyor. Doğru söylese mertliğinden ve dürüstlüğünden zaten daha çok etkileneceğim..

• Mast yaparken parmak attın dimi doğru söyle :D

1|0
    0|0
  • Dr. da olsa anlamaz diktirmene gerek yok

0|0
    0|0
    • herkes tam tersini söylüyor ama

• Dr olan bilir bence:)

• hekimim ben şüpheye düşerse bakar anlar. onun dışında kaıyıtlara bakmak zaten yasak ve kayıt tutulmaz açıkça

2|2
    0|0
  • Patladıktan 1 hafta sonra şansını kaybediyorsun abisi

0|0
    0|0
    • ne nasıl? anlamadım

• hayır evlenmeden 2-3 gün önce diktirilen çeşidi var

• ayrıca o tarz bir şey yaşamadım başka bir sebeple gerek

• Doktorlar evlenmeden leğene su döküp öyle anlıyorlar o Yüzden sistemden ya da başka yerden bakmalarına gerek yok Yanlışlıkla kendim bozdum dersin nasıl oluyorsa yalnışlık

0|0
    0|0
    • nasıl yani? bunu ben kendim de deneyebilir miyim? nasıl bir şey?

• önümüze çıkabilir mi işte diktirdikten sonra onu anlamaya çalışıyorum şu an sağol

• Çıkabilir tabiki

• dikildiği belli olur herhangi bir doktora gitsen

0|0
    0|0
    • nasıl bir doktora gitmeliyim peki?

• yok sağol hastalık falan geçirmedim :/ aynen gitmeliyim de hastane kayıtlarından çekiniyorum işte

• bunda bişey yok peki neyden oldu söylesene

• zarın dikildiğini anlar zaten kaşar. iğrençsiniz

0|0
    0|0
    • bir şey yaşamadım insanları tanımadan yorum yapmayın!!

• anlatırsın anlar durumu. ama işin zor

• sağol :/

• Evet öğrenir

0|0
    0|0
  • yaptığınız her şeyin arkasında durun. yalan üzerine sahtekarlık üzerine yuva kurulmaz.

0|0
    0|0
    • yanlışlıkla bozdum bir şey yaşamadım!

• bana bişey açıklamak zorunda değilsinki. senin hayatın senin seçimin ben sana etik olanı söyledim.

• şöyle şöyle oldu diye anlatmayım istersen eyldzz. öğrenir mi, öğrenmez mi? tek soru bu

Kızlar Ne Diyor 7

• Sisteme bu kız kızlık zarını diktirdi diye bir not düşülmüyor canım. kadın doğum bölümünde muayene olduğunu görür. Sana yazılmış ilaçları görür. Bir de yapılan operasyonları görür o kadar. Bir de bu işi yapan hastane var mı bilmiyorum. Özel muayenehanelerde yapanlar var onu biliyorum ben. Onlar da hiç kayıt tutmazlar. Asıl korkacağın şey bir doktor kız olmadığını anlar canım. İlişki yaşadıysan genişlikten anlar. O diktirdiğin suni zardan anlar.

0|0
    0|0
    • ilişki yaşamadım yalnızca başka bir sebepten ötürü gerekiyor

• 3 çeşit dikiş var hangisi olcanki?

1|4
    0|0
    • benim bildiğim 2 çeşit 3. çeşit ne alaka ?

• doğru 3 çeşit operasyonumuz var ayrıca kayıtlar özel ve yasaktır ayrıntıda yazılmaz ama bir dr ile evlenirsen şüphe duyup gerdekten önce incelerse anlar onun dışında anlaşılmaz. anüsten girildiyse çok daha kolay anlarız sadece görerek

• kimseyle bir şey yaşamadım kendim yanlışlıkla bozmuş olabilirim ama emin de değilim gerçi bariz kan geldi ama bilmiyorum bunu anlamanın bir yolu yok mu?

• doktorla evlensen onun cokta onemsiyecegini zannetmem cunki cogu kisi insani farkli varlik gibi gorur

0|0
    0|0
  • Öğrense ne değişecek

0|0
    1|1
    • ne demek ne değişecek boşver onu. öğrenir mi, öğrenmez mi?

• yanlışlıkla bozulmaz sadece dikkatsizlikle bozulur

• her neyse işte emin değilim bende zaten ama bariz kan geldi

• him kimse hiç bir şekilde göremez öğrenemez , kim nederse desin

0|0
    0|0
  • yuh diyorum sana ya. bu işlerin nasıl olduğunu düşünüyorsun acaba

0|0
    0|0
    • ne?

• deniycem, teşekkür ederim

• Bu kadar derin nasıl düşünüyorsun vallahi pes.

0|0
    0|0
    • ciddiyim.. bir fikrin var mı?

• Milletin işi gücü yok pc de arayacak ta yok bakacakta alakası yok.

• hayır aramaktan bahsetmiyorum tabiki de ama tıp kariyeri olan bir insan elbette evleneceği kişide bir rahatsızlık var mı diye bakar bence ve sistemde yapılan tedavilerin vs kayıtlı kaldığını duymuştum bu yüzden soruyorum

Yükleniyor...