Cinsel iliskide vucudunu gizleyen kadin cok muitici?

Vucudunu gizlememek ozguvenli olmak enbuyuk seksiliktir deniliyor. ama bunu herkez beceremiyor☺vucudunu az cok gizleyen utanan kadin gercekten fazlasiyla iticimi? buduru! sizce zamanla degisir mi?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• çok değil aşırı itici. sen temizsen yani banyonu yapmış tırnak bakımların yapılmışsa koltuk altların ve cinsel bölgende kıl yoksa diğer kısımlarında hiç olmaması lazım zaten onları saymıyorum. işte o zaman korkmana ne gerek kalıyor ki.

kilolu ol zayıf ol ya da balık etli ol hiç farketmez ama kendinle barışık ol

0|0
    0|0
    • Temizlik sorunlari bir zahmet olmasin tabi. fizik kusurlari falan

• fizikten asla utanma çünkü karşındaki adamda da kusurlar olabilir. mesela ben normalde çok fit biri gibi dururken çırıl çıplakken göbeğim belli oluyor ama utanmıyorum

En İyi Kız Görüşü

• Bende utanirm

1|0
    0|0
    • utanmak aslında güzel bişiydir bence utanan insan pisliklerden de daha uzak durur o yönden şanslısın ben utangaç biriyim kendimde bir kadınında böyle olması daha hoş doğru bence

Erkekler Ne Diyor 13

• itici demeyelim ama belli süre sonra alışması gerekirken aynı huyu devam ettirirse sıkıcı oluyor. bezdiriyor insanı.

karı koca arasında hayvani değil insani ilişki vardır ve bu nedenle üremenin dışında zevk ve ihtiyaçlar için de ilişki yaşanıyor. bu durumda görsellik de gerekiyor. bir erkek eşini çıplak görüp heveslenmek arzulamak ister. karanlıkta kalan ilişkiler istemez. mast yapılmıyor sevişiliyor. bu nedenle görsellik mutlaka gerek. bu aşılmalı

0|0
    0|0
  • Hayır itici değil.

0|0
    0|0
  • Hayır, bence utangaç sadece. Utangaçlık da çok çekici olabilir. Karşındakine bağlı.

0|0
    0|0
  • Hayır değil ama zamanla düzelir merak etme.

0|0
    0|0
  • Uzak olsun... anca yoklukta belki lazım olur

0|0
    0|0
  • itici degildir utancini yenmesi saglanmali

0|0
    0|0
  • maalesef itici ve soguk buluyorum

0|0
    0|0
  • zamanla alıştıkça değişir bence hayadır bıu

0|0
    0|0
  • vücuduna güvenmediğini gösterir. olgun kadınlar bu yüzden hep karanlıkta eve gelmek isterler

0|0
    0|0
  • Kesinlikle itici çok güzel bir konuya değindin bence sonra erkekler neden rus kızlarına gidiyor diye sitem ediyor bizim millet ;)

0|0
    0|0
  • başta gizlesede sevişmenin ortalarında keşfederim heryerini :D

1|0
    0|0
  • kesinlikle itici !

0|0
    0|0
  • Evet bana itici gelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0