Vajinamda kaşıntı? Yardımcı olun :( ?

Arkadaslar bu soruyu sorarken bile utanıyorum :( vajinamda 2 gündür çok kaşıntı var klitoris bölgem özellikle çok kaşınıyor ve acıyor. Peçete bile değdiremiyorum klitorise büyük ihtimalle mantar. Kadın doğuma gitmeye utanıyorum bakireyim muayene sırasında canım acır mı bilgisi olan var mı

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• yahu doktordan utanılır mı. orada bir uzman var. neyin ne olduğunu biliyor ve buna yıllarca alışık. sen ise kalkmış abazaların fink attığı cahillere soru soruyorsun. sen aklından zorun mu var. yahu biler cahil insanlarız. bizler sana sağlık konusunda yanlış fetvalar vererek daha zor duruma sokarız. ayrıca biz senin anlattıklarına bakarak salyalarını akıtan bir toplumuz. esas doktora değil bize anlatırken utan. doktor sana heveslenmez ama bizler hevesleniriz. doktor sana mantar olduğun için çıplak elle bile değmez ama biz hiç umursamadan yalar emer zikeriz. esas bizlerden utan.

abi sözü dinle hemen yarın doktora git

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İç dudakları ayırıp gözle bakması yeterlidir. Dudaklarını ayırırken ne kadar acıyorsa o kadar acır. Sonrasında duruma uygun bir krem verir. Bakire olduğun için fitil kullanamazsın. 3 güne de geçer genelde. Yardımcı olabilirim ilaç konusunda ama buradan ilaç ismi paylaşamam canım.

0|0
    0|0
    • :))) doktorum gibi pldu;)

• Mantarda acı olmaz canım o kadar. Ne durumdasın şu an düzelme var mı?

• Sonunda geçti :D doktora gittim klitorisim şişmişti berbat durumdaydım lokal aneseziyle klitorisime iğne batırıp iltihabı çekti canım yandı ama hemen o gün ayağa kalktım çektiğim acıya değdi yani :D

Erkekler Ne Diyor 23

• Bölgenin florası bozulmuş sanırım. Muayene de bakılacak sadece. Canın yanmaz.

0|0
    0|0
  • genital bölge için kaşıntı için merhem adları var doktora bacaklarını açıp göstermek istemiyorsan adlarını yazayım

0|0
    0|0
    • Aldım bir tane krem sabah akşam sürücekmişim sürDüm daha yeni ama bir fayda yok hala feci bir acı :(

• Kaç güne faydasını gördü eşiniz

• 3 günde birinci ve ikinci gün kaşıntı devam etti üçüncü günü akşamı ne oldu diye unuttum dedi yani geçmişti

• travazol krem sür hic bişin kalmaz kaşıntı mantar her sey gecer her doktor cekınmeden yazar ben estetısyenım bende tavsiye edıyorum bı sorun olursa özelden yazabilirsin gecmıs olsun

0|0
    0|0
    • Sağlık ocağına gittim başka bir krem yazdı onu sürüm faydasını görürmüyüm

• Bitlenmis olabilirsin ya da mantar olabilir.

SHELTOX sık eğer geçmezse krem sür. Yine geçmezse doktora git. Yine de geçmezse isirgan otu sürerek 1 hafta sabah akşam kür dene

0|0
    0|0
    • Eh be Stabileze kardeşim arkadaşlardan biri bunu gerçekten ciddiye alır ise ne olucak peki :) :) Allah seni bildiği gibi yapsın emi :) :)

• Sinek ilacında ciddisin yani 😂 😂 😂

• bit varsa eğer evet :)

Çünkü küçükken okullarda bit salgını olduğunda
      annelerimiz kafalarimiza sheltox sıkıp tulbentle baglanirdi.

aynı yöntemi uygularsa bit varsa bitler ölür, kaşıntısi gider hanfendinin :)

• bence utanma ve doktora git.. dediğin gibi mantar falanda olabilir.. birde mast falan yaparken tahriş de olmuş olabilir..

0|0
    0|0
  • Hayır git baktır

0|0
    0|0
  • Kullandığın deterjan ya da yumusaticidan ya da iç çamaşırından kaynaklı olabilir.. birde genital bölge temizliğin ile alakalı bir durum

0|0
    0|0
  • Bisey olmaz canını acitacak napcak ki

0|0
    0|0
  • sakin kafana göre alip ilac kullanma. Tipta ayip yoktur.
    Doktora git.

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum ama gitmelisin mutlaka.

0|0
    0|0
  • bakire olanlara zaten ayrıntılı muayene yapılmıyor merak etme yüzeysel oluyor sen doktora git mutlaka

0|0
    0|0
    • Sağlık ocağına gittim anlattım durumu krem yazdı sürDüm ne kadar zaman sonra görürüm faydasını

• Tamam teşekkürler

• rica ederim geçmiş olsun

• Yok ya bakmaz bile krem verir tamama

0|0
    0|0
  • Bunun bakirelikle alakası ne * skcek değiller ya

0|0
    0|0
  • acımaz hemen git mantarsa ilerlemeden git yoksa daha kötü olur.

0|0
    0|0
  • Krem verırlerde jınekolog elleyıp durur şimdi

0|0
    0|0
  • mantar kremi kullan
    evlimisin?

0|0
    0|0
  • mantar=)

0|0
    0|0
  • hiçbişey değdirme heleki içine. kelle soğanı kabuğuyla kaynat sabah akşam iç. dr um

0|0
    0|0
  • Git tedavi ol ayibi olmaz bunu

0|0
    0|0
  • Belki de ama doktor a gitmelisin. Yoksa yanlis seyler yapacaksin. O zamanda senin icin gec olacak

0|0
    0|0
  • reglin yakklaşıyor olabilr mi?

0|0
    0|0
  • yalat gecer:)

0|0
    1|0
  • Azmissin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Muhtemelen mantardır. Mantar kremleri var. Eczanelerde satılıyor onlardan sürebilirsin. İstersen satın al kullan. Geçmez ise doktora gidebilirsin.

0|2
    0|0
    • kültür mantarı çiftliği kurmuş haberi yok :))
      ahahah

krem sürsün olmadı dr a gitsin bence de

• Aldım bugün sabah akşam sürmek gerekiyormuş sürDüm daha yeni ama hala aynı çok kaşıntıya ve feci derecede acıyı yüreyemiyorum :(

• mantar olabilir ihmal etmeden doktora görün

0|0
    0|0
  • Bakire olmayanlara alet sokuyorlar bakirelere sadece açıp bakıyor
    krem verir gecer

0|0
    0|0
  • mantardan oluşmuştur. Eczaneye git doktora gitmeye utanıyorsan uygun bir ilaç verirler

0|0
    0|0
Yükleniyor...