Arkadaşım bunu yazmış acil cevaplamam gerekiyor? ( detay ) ?

Peki ya boşalmayı durdursam yani boşalacığım sırada etraf batmasın diye yere yatarak penisimi bastırıyorum yere ve çıkan sıvıyı engelliyorum içerde kalıyor ev herzaman boş olmuyor mecbur bu şekilde yapıyorum çokmu zararlı ne gibi bir zararları var?

bunu yazmış ben bilmiyorum bu konuyu iyi bilen birisi yok mu nolur yaa biri yorum yapsın çok öenmli

Arkadaşlar lütfen yalan söylemeyin doğrusu neyse onu yazın teşekkür ediyorum..
ve google ne yazsam bunun cevabını bulurum?

Güncellemeler:
bunun doğrusunu kanıtlayana EİG ban google den bir kanıt gösterene EİG.

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Zararlıdır. İçerideki damarlara hasar verebilir.

0|0
    0|0
    • Sperm damardan gelmiyor bu yaşına kadar bunu öğrenemediysen...

• Tamam sen durdur o halde. son sürat akan bir hortumun ucunu tıkamaya çalıştığında ne olursa bu da aynısı. Bir gün bir zarar verdiğinde geri dönüşü de olmayabilir.

En İyi Kız Görüşü

• Google dan kanıt istiyorsan kendin araştırsana canım google da.

Testis kanseri riski var. Sonra toplarını keser alırlar erkeklik gider. Boşalabilecek kadar herşeyi yapıyor da boşalacak yer bulmaya mı ev kalabalık oluyo anlamadım. bir peçeteye boşalsın gitsin. Bence arkadaşın bu konuları seninle konuşmak için soruyor bunu sana yoksa hiçbir erkek boşalacak yer bulamıyorum falan demez yani.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• çok zararlı

0|0
    0|0
  • Bu zararlı olabilir, bunun yerine boşalmaya az kala elini testislerinin altına bastırırsa boşalmayı rahatlıkla engelleyebilir. Bunda sperm çıkışa geldiğinde duruyor, benim bahsettiğim yöntemde (kilit yöntemi denir) sperm torbalarda kalır, sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0
  • O ne kadar uğraşırsa uğraşsın o sıvı içerde kalmaz. Merak etmesin.

0|0
    0|0
  • bir erkek gerizekalı bile olsa bunu bu şekilde bir kıza anlatmaz. Mavililer gitgide pembeleşiyor mk

0|1
    0|0
  • Boşalmayı engelleyip, içeride bırakamaz. Spermleri engelleyemez ki.

0|0
    0|0
  • İçinde birikmesin :D

0|0
    0|0
  • Zararli aslinda normalde sperm fazlasinin kalmasi sorun degildir ama tamami kalirsa prostat falan olabilir diye biliyorum

0|0
    0|0
  • erken boşalma ve bel fıtığı yapıyor

0|0
    0|0
  • Birakinca kendi geri cikar zaten

0|0
    0|0
  • bu nasıl muhabbet ya.. ben başlangıcını merak ettim daha çok :) nerden buraya geldi konu..

0|0
    0|0
  • Zararlı

0|0
    0|0
  • Pecete yokmuymus sana zarf atiyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç bir zararı yok merak etmesin

0|0
    0|0
    • ciddimisin? niye? nasıl yani bir açıklasan ben korkuyorum onun bu halinden :(

• Boşalmayı engellemenin ne zararı vardır?

• teşekkür ederim

• Arkadasinin şeyi seni çok mu ilgilendiriyor?

0|0
    0|0
Yükleniyor...