Erkekler, Penisim çok kısa uzaması için ne yapmalyıım?

1.79 civarı boylardayım 59 60 kilom var penisimin en uzun boyu orta parmak uzunluğunda normal boyu ise 2 3 santim nasıl büyütebilirim?

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba kardeşim, kimilerinde kilolarından dolayı 2-3 santim kasık yağları kaplıyor ancak senin kilo fazlan yok.
    Şunu yapabilirsin şöyle düşün, penis de bir kastır.
    Fitness'a gidip düzenli olarak antrenman yaparsan büyüme hormonun tetiklenir ve vücudun hormon üretmeye başlar ve kas hacmin artar buda vücuttaki kanın pompalanmasını hızlandırır ve önceki haline göre daha fazla kas hacmin olduğu için kaslara daha fazla kan gider ve penisinde 1-2 santim büyüme olabilir olmaz ise demir gibi bir penise sahip olacaksın. Ancak oluyor inan.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Penis'i bağları var sertleştiği zaman kalkık havaya bakamasını sağlıyorlar bunlar kesiliyor fakat penis sertleştiği zaman yukarı kalkmaz düz ya da aşağı bakar ve normal halde iken uzamış gibi durur sertken uzama gözükmez tıpta yeni bir uygulama henüz glans kesilip araya ilâve yapııyor uzmanlara danışmak gerekiyor.

0|1
    0|0
  • Cerrahi müdahale ile belki bir şekilde olabilir diye düşünüyorum ama aksi halde birşey yapamazsın

0|1
    0|0
  • Baya küçükmüş birader. Estetisyen belki bişeyler yapabilir.

0|1
    0|0
  • Çekiç bağla salla ben öyle yaptım ;)

0|1
    0|0
  • 10 cm var mı?

0|0
    0|0
  • uzamaz artık

0|0
    0|0
  • at cope kardesım bı ıse yaramaz o :)

0|1
    0|3
    • Kardeş Beyin yaşın kaç senin? insan bir teselli etme girişimnde bulunur!

• 250 gram ağır gelir sana ;)

• :D o deılde ben 2 3 cm sandım sen 12 13 dıon napcan boynuna mı dolucan kızın yeter ıste :D

• savaş çıktı bu Penis diyo

0|1
    0|0
  • Erkeklerin "Erkekler" diye sorduğu hiç bir soruda kız yok. Kızların "kızlar" diye sorduğu sorularda kızdan çok erkek var :D

0|0
    0|0
  • Sen ölmüşsün ağlayanın yok :D

0|0
    0|0
  • Pc kası yüklen bro

0|0
    0|0
  • 10 cmden büyükse yeter

0|0
    0|0
  • Bana yalat

0|0
    0|0
  • ameliyat dışı çözüm yok

0|0
    0|0
  • bamya desene

0|1
    0|1
    • bamya dediğin seni dünyaya getirdi.

• Kanka takma bu kadar bende 20 var sanki o kari senin bubkari benim alem yapiyorum onemli olan tip ondan snra 10 cm is gorur kanka doktorlar ole soyluyo 10 cm den sonrasi teferruat

0|1
    0|0
  • bir jinekolog la görüş bence

0|0
    0|0
  • spor calısırsan kasıkların icin sıkıslastırma hareketleri ve burayada goz atıp yorumları okursan isine yarar
    erkekler-icin.blogspot.com.tr/.../...-artirma.html

ayrıca takıldıkca kafan orda kalır. senden kucukleri dusunerek saglıklı oldugunu dusun :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...