Çift rahim hakkında bilgisi olan var mı?

Arkadaslar az once doktora gittim ve cift rahimden suphelendigini soyledi doktor evli degilim. Ama aglamaktan duramiyorum nasil bisey bu bilginiz var mi ilerde cocuk acisindan skntiymis diye biraz biseyler soyledi ama ultrason icin gun verdi. Bilginiz var mi..

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• doğum için sakıncalı bir durum ameliyatı var rahmin birini alırlar

0|0
    0|0
    • Öylemi kisirlik gibi bir durumda soz konusu galiba bakalim insallah yoktur

• öyle bir şey bilmiyorum

Erkekler Ne Diyor 8

• Daha ortada bir şey yok ne üzülüyorsun

0|0
    0|0
  • şöyle düşün bir yol var ama onu arada bölen birşey var ve daraltmış 2 ye bölmüş. şimdi çocuk doğacağı zaman o yoldan geçecek ama sığmıyor çünkü 2 parça yolun var bu yüzden rahmin biri alınır çocuğu geçtim seks bile yapamazsın yoksa

0|0
    0|0
    • Gercekten mi ya :(( simdibdaha kotu oldum

• kötü olacak birşey yok ki. rahmini 15 20 dk içinde alırlar tek rahimle yaşarsın sonra korkacak ve üzülecek birşey yok ki

• Korkman gayet normal, aglayarak kendini perişan etme. herseyin bir çaresi bulunur. derdi veren allah alanda allahtir. sen sadece sabret. insallah cocugunda olacak.

0|0
    0|0
  • pek iyi bişey değil diyebiliyorum ama moralini yuksek tut lutfen uzme kendını saglık bu tıp artık gelişti herseyın bir çaresi var artık takma kafanı fazla :)

0|0
    0|0
  • Çocuk açısından bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Tek doğumda 2 acı gbi düşn

0|0
    0|0
  • kadınlarda en tehlikeli hastalık kisttir ama bu dedğini ilk defa duyorum ama korkulacak bişey yok merak etme yumurtalıklar da bişey yoksa gerisi boş geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Benimde çift penisim var. Seni bana versinler

0|0
    0|0
    • Bu durumda bile abazalk yapiysnz ya helal olsun ne diyim

• Ana kurban

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...