Vajinada soyulma, akinti?

Arkadaslar bekaretimi yeni verdim 19 20 gün oldu sayılır ve yaklaşık 10 gündür -belki daha fazla- kokulu akintim başladı ve bir kaç gün önce uzun süre jilet kullandıktan sonra amatörce ablamla sir yaptık ve su an soyulma var mantar olduğundan şüphe duyuyorum ama soyulmasinin sebebi sir olabilir peki ya akıntı?

0|0
3|16

En İyi Kız Görüşü

• Soyulma ağdadan olmuş olabilir ama enfeksiniyonu partnerinden kapmış olabilirsin.
    Doktora gitmen gerek, kaşıntı varsa travazol krem kullanabilirsin. Mantar enfeksiniyonu olduğunundan şüphe ediyorsan sık sık çamaşır değiştir ve pamuklu çamaşırlar giy.
    Ayrıca evde sirkeli su ile özel bölgeni yıkayıp enfeksiyondan kurtulabilirsin.
    Gecmiş olsun.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim canım adam akıllı cevap veren tek sen oldun

• Rica ederim, tekrar geçmiş olsun.

Erkekler Ne Diyor 16

• Adamdan kapma ihtimalin olabilir. Soyulma sebebin de tahriş muhtemelen

0|0
    0|0
  • Jinekoloğa gitmeni öneririm. Jinekologlar burada dolaşmıyorlar hasta bulalımla soru yağmuruna tutsun diye ^,^

0|0
    0|0
    • Maalesef gidemem 😁

• Bazen benden temiz olduğunu bile düşüne biliyorum peki ya iç camasirindan falan olabilir mi

• günlük veya 2 günde bir değiştiriyorsa sıkıntı olacağını düşünmüyorum

• kime verdin kaça verdin

0|0
    0|0
  • Cocuğa söyle para karşılığı biriylelen olmuşmu.. ? Peki bu işi yapıyonuz neden korunmuyor sunuz şimdi uğraş dur... :-/

0|0
    0|0
  • Kızım kışlık zarının görevi o zaten bakterilerin vajinaya girmesini engelleme. Artık ilişkiye girdiğin ve temiz olmadığın sürece mantar olur. Şuanda olan o bir jinekolog git ilaç yazdır.

0|0
    0|0
  • akıntının ve soyulmanın agda ile alakası yok ilşkiye girdigin kişiden enfeksiyon kapmış olabilirsın veya rahim içinde tahriş olmuş olabilir (yara) yani

0|0
    0|0
    • Çok kötü birsey yok günde 3 defa iç çamaşırı değiştirir oldum

• Neden pislik erkekler ile birlikte olursunuz anlamam

0|0
    0|0
  • Bence bir cildiye doktoruna gözüksen iyi olur ! Belki enfeksiyon kapmış da olabilir

0|0
    0|0
    • Hmm anladım haklısın ama su an gidemem 3 ay sonra gidebilirim ortaya çıkmaması gereken şeyler var

• Tamam o halde eczaneden bebanten denilen krem var , bu cinsel bolgede yara yanik pisik gibi durumlarda kullaniliyor... Ondan alip kullanabilirsin. Gecmis olsun

• Teşekkür ederim

• Karşıdaki kişiden mantar gibi hastalık bulaşmış olabilir

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun verdiğin kişiden hastalık bulaşmiş...

0|0
    0|0
  • Iyy iğrenç jineloğa git

0|0
    0|0
  • Akinti buyuk bir ihtimal hasta olsun
    Mikrop kaptirdin

0|0
    0|0
  • Tahriş etmişsin orayı

0|0
    0|0
  • akıntı gecer ya 1 aya kadar

0|0
    0|0
  • Hpv yi araştır derim.

0|0
    0|0
  • Soyulma mantardan diğeri de erkekten bulaşan mantar

0|0
    0|0
    • Of lanet olsun ya

• Soyulma ağdadan diyecektim yanlış olmuş

Kızlar Ne Diyor 2

• cinsel ilişkiden sonra olduysa ondan bulaşma ihtimali çok fazla

0|0
    0|0
  • Oldugun cocuk temizmiydi
    Enfeksyon olabilir.. Akinti ne renk

0|0
    0|0
    • Beyaz akıntı valla görünürde temiz sürekli iliski halindeyiz zaten bilmiyorum ya korkuyorum ya mantarsa

• Evet sevgilim oldu tabi ki olmaz olur mu

• Ozaman onada baskasindan bulasmistir

Yükleniyor...