Böyle insanlar var mı?

Sırf gönül eğlendirmek yada cinsellik amaçlı birisiyle ilişki içinde olanlar var mı? Bunlar bana hep ters geldi nedense, o yüzden hiç sevgilim olmadı, böyle ilişki yaşayan insanlar var mı? bana son derece gereksiz geliyor, belkide bendedir tuhaflık :)))

0|0
83

En İyi Kız Görüşü

• var var olmazmı,banada çok saçma geliyo ama malasefki var

0|0
    0|0
    • saçma olduğunun farkında olan kızlar olduğunu görmek güzel, çünkü burda hata erkeklerden çok kızlarda

• aynen katılyorum ama var

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Evet var. Bu bana çok ters bir durum. Ve çok üzücü bence. Kız olsun erkek olsun, karşındakini kullanmaktan başka bir şey değil. İnsan olan yapmaz.

0|0
    0|0
    • helal olsun valla, böyle düşüncek kızlar olduğunu hiç sanmıyordum, fazla ön yargılıymışım :))

• bence sen dogrusun ama erkeklerin geneli oyle

0|0
    0|0
    • beni geneli ilgilendirmez, ben böyleyim

• bence sen dogrusun ben senin gibi bi erkekle evlenmek isterim

• saol ya böle erkekleride isteyen kızlar varmış sevindirici :))

• tuhaflık sende değil asıl tuhaflık cinsellik peşinde olan gerizekalı küçük beyinlilerde

0|1
    0|1
  • yok arkadaşım asıl insanlar böyle olmalı sende sorun yok senin gibileri koruma altına almalılar :)

0|0
    0|0
  • Tabikide var sana ters gelmeside iyi bisey tebrikler valla

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim, ama kızlarıda anlamıyorum yani nasıl karşısında ki kişinin niyetini anlayamıyolar

• Anliyolar ama bazilarinin islerine geliyo :)

• aynen öyle galiba :)

• vaarr tabikide yakın bi arkadşım böyle bi ilişki yaşdı erkek arkadşı onu sadece gönül eglendirmek ve cinsellik için yanında bulunduruyomuştu tabi kız bunu anlayınca ayrıldı. ama tabikide bu insancıl bişey dedgil birinin duygularıyla oynamak günahına girmek siz en güzelini yapıysnz ve düşünüysnz

0|0
    0|0
    • yapıysnz ne demek

• hiç kimse yalnız yaratılmadı bu dünyada herkesin bi nasibi kısmeti bi eşi vardır asil bi yalnızlık seninkisi kimsenin hiç bi kızın günahını almazsan karşına senin gibi düşünen iyi insanlar çıkar. böyle devam et bence hiç bi kızla gönül eglendirmek için çıkma kimsenin ahını alma boşuna demmeişler kimsenin ahı kimsede kalmz die

• ne istediğimi çok iyi biliyorum, bu yoldan dönmem ama insanlarada şaşırmıyorum değil, nasıl bu kadar akıldan yoksun olabiliyolar hayret bişi

• Ah herkes senin gibi olabilse ya

1|0
    0|0
    • kızlarda da hata var, bunu anlamamak içi kör olmak lazım

Erkekler Ne Diyor 3

• Ah benim güzel kardeşim ne sanıyorsun bugün sevgli olup 1 ay sona ayrılan sevgililikten ne beklersin, bu devirde öyle karşılıklı aşktan oluşan sevgililer hiç görmedim :( çoğu beğenme ya da ufak bir hoşlantı ama onlar o kadarcık şeye aşk diyorlar :P

0|0
    0|0
    • aynen dostum, napalım yapacak bişi yok

• Boş ver sen onları kendini düşün onlar kendilerini yakıyorlar ;)

• Eğer bahsettiğin şeyler normallikse bu konuda tuhaf olmayı tercih ederim.

0|0
    0|0
  • sen normalsin . düşüncelerin güzel. bu yolda git. evlenmeden ilişkiye girmek doğru bişi diill. sana bunun aksini söyleselerde kandırıldığını bil. ama okadar yanlış varki doğrular yanlışmış zannediliyo. hoşçakal

0|0
    0|0
    • çoğu insan bunun farkında bile değil

Yükleniyor...