Bu ne yaman çelişki böyle beyler?

Hem Kadının ( hatta Türk kadınının ) yatakta hareketli olmadığını mal mal yattığını herşeyi erkekten beklediğini söyleyen kadının erkeğini mutlu eden herşeyi yapabilen olmasını isteyip aynı zamandada sizden başka erkek tanımamış el değmemiş saf masum hanım olmasını bekleyen beyler komiksiniz :)))... yahuuu pekii bu kızlar birileriyle birlikte olmadan cinsellik yaşamadan nereden öğrenecekler... herkes anasının karnından bir numaralı fahişe olarak doğmuyor sonuçta :)))...

Güncellemeler:
Pekii bir soru bazı arkadaşlar bayanların cinsel içerikli ( p*rno ) tarzı filmeler izleyerek öğrenmelerini tavsiye etmişler... sizler eşiniz olacak birinin sizden önce ve birlikteykende gizli gizli izlemesini istermisiniz ?...

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle bir konuda haklısın; erkeklerimizin çoğuda bir kadınla olmanın sok çıkar olduğunu sanır ve hatta çoğu şöyle yapacaksın böyle yapacaksın derler ama yatakta hiçte azından anlattığı gibi yapamadıkları gibi kadınların yatakta ne istediğini bile bilmezler.

Öncelikle her şey karşılıklıdır ama bu kadının illa biriyle yatması anlamına gelmiyor, seks tecrübe kazanmak için yapılacak bir durum değildir.

Zevk için yapılmalıdır, bu aynı bir bayanın yemek yapması gibi düşünün. Yaptığınız işe kendinizi ne kadar çok verirseniz hem siz hemde karşınızdaki erkek o denli zevk alır.

Yatağa girdiğinizde aklınız ocakta olursa, iş yerinde kalırsa ne erkek zevk alır nede kadın. Her şeyin yeri ayrı olmalı ve yeni şeyler yaşamaya açık olunmalı. Bu illa uçuk fantezi olarak değil. Aramızda ki bir çok çift cinselliği ya yatak odasına yapar, ya da oturma odasında yapar. Doğru olan ise o anda nerede hangi odada yapmak istiyorsanız orada yapın, aklınıza o anda bir pozisyon geldiğinde onu deneyin veya yapın. İnanın Türk kızlarının %90 yatakta şu pozisyonda da deneyelim demez, gerçi bunda genelde erkeğin "sen nereden biliyorsun bunu" demesinden çekinir. Yabancılarda ise bu rahatlık vardır.

Kısacası seksin okulu yoktur, bir bayanın 100 erkekle yatmış olması veya bir erkeğin 100 kızla yatmış olması onun çok deneyimli olduğu anlamına gelmez. Bu iş o andaki atmosfere göre yapılır ve o andaki yaratıcılığınızla olayın akışını bozmadan birleştirmeye bakar.

1|2
    0|0
    • süper izah... ciddiyim... herkesi aynı kefeye koymamalı bence de... ama bu mantık genelde insanlarda yok ne yazık ki...

• agam duygularıma tam tercüman olmuşssun bunları anlatmaktan zeytin yağı içmeklik oldum artık para etmiyor anlatmak ...ömrümde bir genelevdeki kadına için bile o* demedim tabii bizim kıt kafalı erkek milletide hem ister hemde yapana bir sürü edepsiz ifade yakıştırır oysa bir kız cinselliği yaşadığı için kaşarsa erkekde i*nedir bu kadar basit ...bana göre insnalar yaşam tercihleriyle sorgulanamaz dileyen dilediği tarzı benimser tabii birbirimizin hakkını hukukunu koruyarak...

• Maalesef sn. tırıvılıdünya

Neyi ne için yaptıklarını bildiklerin de daha fazla zevk almaya başlayacaklar.

Erkekler Ne Diyor 22

• bence erkek te kız da evlilikten önce ilişki yaşamamalı, kendilerini sadece eşlerine saklamalı, tabiki evliliğin ilk zamanlarında iki tarafta bi süre acemilik çekecektir, ama bu kısa zamanda öğrenilir, eşler birbirini keşfeder zamanla profesyonelleşir, yani bu cinselliği neden bu kadar deneyime bağlıyorsunuz anlamıyorum, kaliteli bi cinsellik yaşamak çok mu zor, yıllarca eğitim mi gerekiyor saçmalamayın bu iç güdüler genlerimizde var cinsellik sonradan keşfedilmez, fakat çok kısa bir sürede tecrübe kazanılır... yani bu cinselliği mühendislik okumak gibi görmeyin !

2|1
    0|0
    • hayır kesinlikle izin vermem... elimden gelse ben de izlemeyeceğim... ama evlendikten sonra izlemeyi bırakırım, sadece karımın olurum tabiki o da benim olur

• fahişeliği galiba aktif işi bilen vs anlamında kullandın. lakin memleketin bu işi yapanları da pek hünerli değiller. :) sen haklısın. tesptin bakışın doğru hiçbişi ekleyemem.

1|0
    0|0
  • bunu genelde evlenenler eşlerinde zaten ilk etapta istemezler. zamanla öğrenmesini ve onun istediği gibi olmasını isterler.şahsen ben evlenince eşimden direk böyle olmasını beklemedim. evlendikten bir kaç zaman sonra bu şekilde olmasını istedim. ama olmayınca yine olmuyor ve o yine kendi bildiği gibi yani senin tabir ettiğin şekilde mal mal yatmaya devam etti.ben de zamanla soğudum ilişkiden. ve şimdi yapmak bile istemiyorum ve hatta bir aydır el bile sürmüyorum.

0|0
    0|0
    • eşiniz cinsellikten zevk almıyor mu acaba...belki de sorun budur ?

• muhtemelen zevk almıyor. ben ne yaparsam yapim ya da ne istersem isteyeyim itiraz ediyor.o zevk almıyorsa ben de el sürmüyorum artık.kendisi bilir.

• Peff kindar bir soru nerden geldi aklina bu simdi :)

0|0
    0|0
    • buraya üye olduğumdan beri okuduklarım ve çevremden edindiğim gözlemlere göre bu varsayıma vardım... valla üstüne tartışmam genel kanı bu ama doğruluğu kesin bence :))

• Bunu tartismaya calismam fazla takip etmedigim seyler. Bosver ya sen sag ben selamet gidiyo herkes bi yoldan :)

• Kadının erkeğini yatakta mutlu edebilmesi erkeğin yönlendirmesine bağlıdır,Ama bayan yatakta klasik pozisyonlar harici ,Fantezilere uymaz ise erkeğini bir süre sonra dışarıdan toplar.

1|0
    0|0
    • ne tür fanteziler örneğin ?... kadın erkeği mutlu etmek için ne yapmalı

• İç gıcıklayıcı iç çamaşırı seçimi, yatak odasında mum ışığı ve müzik, kadının tüm kokusu sarmalı odayı,Erkeğinin üstünde gezinecek nefesi küçük ısırıkları, göster ama elletme oyunları,Değişik seks pozisyonları

• p.rnoy beraber ıslerıs sevgılımle canım ve sevdıgım kadının ben ıle basladagı tarıh ıtıbarı ıle sadakatı onemlı. gerısı hıc mı hıc onemlı dııl.

0|0
    0|0
  • bende yaşayarak öğrenebilir . başkasının kucagından geçmek zorunda değil. 1 senede her türlü şeyi yaparız yani. benden önce yaşadıktan sonra ben o karıyı napıcam?

0|0
    0|0
  • kendi tercihi bu tabiki.

0|0
    0|0
  • hayır asla p*rno izleyerek öğrenmesini istemem. hatta görürsem kızarım. ben ona en mükemmel haliyşe zaten öğretiyorum. ne isterse yapıyorum ama o öğrenmeye ve yapmaya meyilli değil.

0|0
    0|0
  • kadın haklı tecrübesiz sevmem bu yüzdenmiş demekki.

0|0
    0|0
  • ortada çelişki yok... erkekler evlenmeyi düşünmediği kızın tecrübeli olmasını ister.. evlenmeyi düşündüğü kızın ise tam tersini...

0|0
    0|0
  • ahahahaha on numara:D:D

0|0
    0|0
  • Kesinlikle dogru bir tesbit.

0|0
    0|0
  • Ben böyle birşeyi doğru bulmam

0|0
    0|0
  • adı fantazi fantazi ve sekste sınırım olmaz isterse izler

0|0
    0|0
  • oldu canım mazerete bak

o dedin gibi değil malesef o söz :)

0|0
    0|0
    • ? cidden nasıl..

• bence erkeğe özgürlük varsa bayanada olabilmeli mantığındayım evet doğru...ama bu demek değilki herkes önüne gelenle birlikte olmalı ya da olacak diyede bir kaide olmaz... bu durumda senin dediğin gibi bayanın karakterine bağlı... sonuçta herkes kendisini sokakta bulmamış :))... düşünceye saygı diyorum sadece ;)

• doğru konuşmak gerekirse biz ne erkek için nede kadın için cinsel özgürlüğü kaldıra bilecek seviyede bir toplum değiliz daha yılar lazım ama sen ben bu yıları görürmüyüz bilemem görsekte bel tutarmı kuş uçarmı önemi olurmu yani belirli bir yaştan sonra :)

• sonuçta yatakta hareket etmek için herkesin koynuna girmene gerek yok ki

0|0
    0|0
  • evlilik öncesi yatak eğitimi verilsin olay çözülür bence

0|0
    0|0
    • Kurslar uygulamalı mı olacak. Pratik veya teorik:):) çok güldüm. Allah ta sizi güldürsün.

• tabii hatta slayt destekli hocalar diplomalı olabilir inan yüzyılın buluşu

• bu daha karmaşa yahu. paraya dökülmüş olacak:) öğretmenler öğretmek için para alacak:) eeee şuankinden farkı ne:) hocalar kızlara da diploma verecek ve nikahta bu diploma zorunluluğu getirilecek :) Allahım Allahım :):)

• maalesf turkıye gercegı butun erkekler genelde karılarının ılk olmalarını namuslu ve hanım hanımcık olmasını ısterler fakat yatak odasında o*rspu gıbı sevısmesını ısterler ama gel gorelım kı bu erkekler asla karılarının ılkı degıllerdır maalesef hayatın aslnda kendısı en buyuk celıskı

0|0
    0|0
  • illa birilerinin altına yatması gerekmiyor, bunun için tonla film var, açsın izlesin biraz, zaten işin ilmini kapar, erkeği de doğru yönlendirdi mi istenilen kıvraklığa erişir. anladın mı ? ayrıca ben sevgilim illa bakire olsun diyenlerden de değilim, bunun altını da çizerim.

0|0
    0|0
  • açsın izlesin öğrensin

0|0
    0|0
  • Kesinlikle sana katılıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence herkes bu işin okulunu bitirsin diplomalı olsun öyle seks yapsın! link :))

0|0
    0|0
    • himm bu okulda daki eğitimlerden baya filim malzemesi çıkar yeşilçam yeniden yeşerecek anlaşılan :D

• benim kafamda erkeğin bakire kız isteme sebebinin altında yatanen büyük etken kızın kıyaslama yapmasını isteme durumu. kendi özgüvensizlikleri biryerde :)

0|1
    0|1
Yükleniyor...