Nereden anlayabiliyorsunuz?

ayıptır söylemesi kızların kirli olduğunu nereden anlıyorsunuz? Hayır ama adet çetelesimi tutuyorsunuz yani? #Sekerrenk

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• ruh hali 180 derece döner saçma sapan tripler filan
    gerekli gereksiz aşermeler özellikle çikolata vs
    gerekli gereksiz sinirler

birde bazıları fena kokuyor ordanda anlaşılabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=p6Dr9vOoJCo

0|0
    0|0
    • Aynen, fakat o koku ilk gün için geçerli bana göre ama bazısı bitene kadar sürüyor. Herhalde kilolularda oluyor bu. Hem sen nereden biliyorsun bunları?

• adetli kadının vücudu da kötü kokar. sadece vajinadan gelmez koku. anlamak zor değil

0|0
    0|0
  • Hareketlerinden belli oluyor, bizim kızlar adeti bahane ettiği için her şeye..

0|0
    1|0
  • en önemliside bir anda doksan derece degişmeniz ve söylenen herseyi totonuzdan anlamanız bu kadar basit :D

0|0
    0|0
  • Koku, yüz rengindeki değişim, olaylara verilen aşırı tepki, aşırı halsizlik ve teninizi saran o soğuk ter.

0|0
    0|0
  • Koku geliyor bazen de dötüne bakınca anlıyoruz

0|0
    0|0
  • Ben kendin anlamıyorum

0|0
    0|0
  • tavır ve davranışlarnızda

0|0
    0|0
  • gö. ünden belli olur..

0|0
    0|0
  • Temiz derken ne anlamda?

0|0
    0|0
  • Iki saat muhabbet her mali anlamaya yeter,.,

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Regl olmak kirli olmak demek değildir canım

2|0
    1|0
    • kirli derler bizim burada. Ayrıca sevişmiş insanada kirli denilir. Bir çok anlamı var, bu illaki üzerin kirlendi anlamına gelmez. Kan gelmişse kirlisin yani adetsin cenabetsin. Okkey?

• Anlamadın sen beni. Kızlar adet olur erkekler olmazlar öyle değilmi? ayda yılda bir adet döngüsü vardır kadınlarda. Kan geliyor sonuçta hani cenaze oluyorlar ya canım ondan kirli deniyor işte

• Anlamadın sen beni. Kızlar adet olur erkekler olmazlar öyle değilmi? ayda yılda bir adet döngüsü vardır kadınlarda. Kan geliyor sonuçta hani cenabet oluyorlar ya canım ondan kirli deniyor işte

• kirli ne demek?

0|0
    0|0
    • Büyüdü de gel çocuk büyüde gel demek

• o da kirli değil ki, sağlıklı bir şey. trip atmasından ya da hassasiyeti artırmasından anlıyor olabilirler

Yükleniyor...