Cildirmamak elde degil?

Vajinada inanilmaz kasinti var bazende akinti oluyor doktorada gidemiyorum bazi sebeplerden dolayi ama bu sekildede kafayi yicem daha once mutlaka biriniz yasamissinizdir bunu yardim edin

0|1
5|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bazı sebepler? muhtemelen candida var yani mantar olmuşsundur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Muhtemelen bakire değilsin ve yumurtalıklarında kist olabilir. Durum ilerlemeden doktora gitmen gerekiyor. İlerlerse tehlikeli olabilir.

0|0
    0|0
  • o bazı sebepler nedir

0|0
    0|0
  • Evli iseniz ilişki yaşamanız gerek o zaman rahatlarsınız bekarsanız mast deneyin eger geçmezse muhakkak bir doktora gidin

0|0
    0|0
  • Mantar yapar kaşıntıyı en azından eczanaeye gidip mantar ilacı al doktora gidemiyorsan

0|0
    0|0
  • bazı sebepler dediğin nedir bilmiyorum ama ne olursa olsun doktora gitmeden kendi başına ilaç alma

0|0
    0|0
  • neymiş o nedenler?

0|0
    0|0
  • süreklimi oluyor yoksa tahrikten dolayımı kasıntı oldugu zaman sıvı gelmesi normladir

0|0
    0|0
  • Fungoid

0|0
    0|0
  • doktora gitmelisin

0|0
    0|0
  • İlişkiye. girdin mi mikrop kapmış olabilirsin

0|0
    0|0
  • Simir testi midir nedir onu yaptırmak zorundasın.

0|0
    0|0
  • Zevk mi hissediyorsun?

0|0
    0|0
  • Oy oy kiyamam ona yaa

0|0
    0|0
  • çok fazla mastürbasyon mu yaptın?

0|0
    0|0
  • Iğrenç şey ya

0|0
    0|0
  • Mantar için ilaçlar almalısın, eczacıdan tavsiye ile alabilirsin, en yakın eczaneye git.

0|0
    0|0
  • mantar olabilir. eğer bakire değilsen ve bundan dolayı gitmiyorsan hata yapıyorsun. zaten yapacağı muayene kızlık muayenesi olmayacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eczaneye git travazol krem al 3 gün kullan 3 günde geçmezse tekrar bir yazarsın.

0|0
    0|0
  • mantar olmuş olabilirsin, doktora git çocuk yapmana bile engel olur ileride

0|0
    0|0
  • Mantar olabilir iltihap var sende iç çamaşırın sürekli temiz Olmalı ütülü Olmalı ayrıyeten ilaç Şart geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • mantar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...