Evlilik fobisi olan var mı?

ailedeki boşanmalardan mıdır, karakterimden midir nedir evlilikten korkuyorum ben arkadaşlar. yani gecen yıl okul bitti, işe girecegim, yas oldu 23 ama aklımda hiç evlilik yok. hayatıma giren insanlar da hep evlenmek isteyen insanlar oldu. evlenmek istemedigim gibi cinsellik falan da yaşamak istemiyorum. ne bileyim biri olsun gerekirse ömür boyu sevgili olurum ben birlikte gezer tozar yer içer eglenir güleriz, sadık da kalırım ama ya evlilik ya cinsellik beklentisi sizce de sacma degil mi?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Evlilik ve cinsellik insanların doğasında olan en mükemmel duygu, paylaşım ve ihtiyaçtır. Biraz hadis bilen kişi, "evlenmeyen insanların hayırlı olmadıklarından" bahsettiğini bilir ki bu doğrudur. Senin böyle hissetmen şuan için anormal olmayabilir evliliği ve cinselliği istememen yaşına göre normaldir belkide, ama mutlaka farkına varacağın, hissedeceğin ve isteyeceğin an gelecek. :)

0|0
    0|0
    • umarım öyledir aşık oldugum kişiden bile kactıgım oldu konu evlilige gelince :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu yolun dönüşü yok.. :D link

0|0
    0|0
  • ben de 23 yaşındayım, ağustos'ta askere gidicem. babama kalırsa askerden gelir gelmez evlenicekmişim ama aklımın ucundan geçmiyor evliliğin e'si. o sorumluluğu almak istemiyorum. açıkçası evlilik fobim var benim de. :(

0|0
    0|0
  • O nu bulursam evlenırım

0|0
    0|0
  • bende düşünmüyorum yalnız değilsin :))

0|0
    0|0
  • ben varım.evlilik hiç düşünmüyorum yürütemem ben evlilik falan

0|0
    0|0
  • evlilik fobim var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• istemiyorum bende evlenmek korku falan değil de getirdigi sorumluluk başa bela

0|0
    0|0
Yükleniyor...