Bir erkeğin gay olup olmadığı nasıl anlayabiliriz?

Bozuntuya vermeyebilir ama illaki bir yer eksiktir , bir yerde hata yapar.

Güncellemeler:
Lafta değil. Lafta babamda anlar :)))
Benim demek istediğim şey şu ki : Bir erkek biseksüelse , kızlarla tamam ama erkeklerden de hoşlanıyorsa , totosunun ellenmesine karşı çıkmıyorsa ... Bunun gibi açıklar..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• gaylik ve biseksüellik ayrı şey bebişim. önce onu bi netleştirmen gerek.güncellemede söylediğin gibiyse, yani erkeklerden de hoşlandığını bildikten sonra daha neyi anlamayı bekleyebilirsin ki?

• ohh!..titredim

• Burda soruları ben sorarım

• erkeklerden de hoşlandığını nasıl anladın? ben de bunu anlamadım mesela

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 22

• İbnemisin sen diye sor söyler o sana .d illaki ben anlamam derse skni tut okşa falan kaşkçakmı bakalım .d

• Benim bildiğim pasif ve aktif olmak üzere 2 tür gay vardır bu arada gay'ın ingilizce anlamı mutlu ve huzurludur . pasif gay olanlar konusmalarından falan anlasılır çünkü çok isteklidirler aktif gay ise ilişkilerde erkek rolunu üslendikleri için toplumda pek anlasılmazlar.

• Futbol izlemekten hoşlanmıyorsa, fazlaca herşeyden yakınıp ağlak moddaysa, bass sesli bayan vokal seviyorsa ve herhangi bir sanat dalında ciddi anlamda yetenekliyse feci halde gay olma ihtimali yüksektir...

• Ne kadar saçma bi düşünce. 1- Her erkek futbol sevecek diye bişey yok bende mesela fazla sevmem futbol 2- ağlak modda olması onun gay olduğunu göstermez yapısı öyle olabilir 3- hele ki sanat dalında başarılı oluyosa kesin gay olma ihtimali çok çok saçma! Ben resim bölümünde okuyorum ve alanımda çok başarılıyım bu durumda ben de mi gay olmuş oluyorum?! Ya da bizim okuldaki bütün erkekler mi gay?Eğer böyleyse keşke herkes gay olup sanatla uğraşsa da toplum bi ilerleyiş gösterse...

• Yani şimdi hatun kişi totomu ellerse ses çıkarmassam gayım elimin tersiyle bitane koyarsam erkekim ölemi

• Kızmam :)

• Çüşünüz :))) sadece kopyala yapıştır yaptım kızma e mi ? :)

• Ben almam ama alan alır zevk meselesi :)

• Öncekileri Göster
  • ben gayım mesela. anlamış mıydın?

• Hepimiz abazanız.

• tamam tamam. +1 falan geldi, gerçek sanacak insanlar. bunların hepsi şakaydı arkadaşlar. ben kıllı bir magandayım homo değilim, abazayım hatta.

• Yastık partimiz var bugün dilersen sende gel saintcim

• Öncekileri Göster
  • öyle %100 hatasız ayırt edebilene helal olsun zaten.

• Valla basımdan gecen bir olayı anlatım, tatile gitmiştim şehir ismini vermeyim deniz kıyısında bir ilimiz diyim, geziyorum bir net cafeye girdim, biraz takıldım falan sonra adamın bitanesi girdi kafe sahibiyle sohbet etti, falan sonra bi baktım adam durmadan bakıyor, bu bakmalar devam etti, sonra tabi içimden diyorum derdi ney lan bunun falan diye, neyse geldi yan tarafımdaki masaya oturdu, sonra yan masadan bana bi kat uzattı alırmısın falan dedi aldım kagıdı lan bi baktım oda ney adam msn adresini yazmiş, tatlıcocuk bilmem ney haha, dedim bu ney lan aklıma gelen tüm küfürleri saydım ayaga kalktım falan lütfen ne olur ekle beni diyor sonra daha agır küfürler tepkiler verince, cafeden alen acele kactı haha Cafeciye dedim nasıl bir yer burası can güvenligim yok kardesim dedim elin bilmem nesi bana asıldı lan dedim abi kim falan dedi deminki adam dedim, abi o evli dedi :( valla gene bastım küfürü çıktım gittim ordan adam birde evli bu ne iştir bea :(

• Puff soruya bak,cevaplara bak. Gay ırkçılıgı almış başını gidiyor.Hadi sokaga çıkìp iNsanların dış görünüşüne hareketlerine konuşmalarına bakìp kafa derilerini yüzelim.Gay prof'u olmuş herkes.Yok 5dakika da suratına bakınca anlamalar.Totoya temizlik yapıyor diye gay ilan etmeler(adam belki tatil de manitacılık yapıp yatakta 69 deniyecek)Sag kulagına küpe takmasından gay oldugunu söylemeler.Eline krem sürüyor,kendine bakıyor kendini seviyor diye fişlemeler.Saçı uzun diye bu kesin gay demeler.Hadi bunların hepsini kabul.ettik diyelim.Bunlardan size ne! Gay,travesti,lezbiyen vb... Cinsel tercihe sahip olan insanları insandan saymamalar felan,Kusura bakmayın ama insanlık aynasına bakmaktan mahrum kalmişsınız.Çevremizdeki insanların.dili,dini,ırkı,cinsel tercihi neden bu kadar çok ilgilendirir insanları anlayamıyorum.Daha kar§ınıza dahi alıp fikir ve düşUncelerini ögrenmeye çalışmadan yorum yapmak basit insanların işidir.Bu yazdıklarımdan dolayı "eksi" vermeye kalkan bi' súrù kişi olacak.Hiç önemli.degil kimin hangi tepkiyi verecegi,ben insanların her birisinin farklı bir renge.sahip olduklarını düşünüyorum. Benim için önemli olan bu farklı renkleri bir.araya toplayıp o cap.canlı renklere sahip olan GÖKKUŞAGInı yakalamak. Umarım sizin içinde aynısı olur.SAYGİLAR.

• aynen kesinlikle katılıyorum insanların seçimleri, inançları veya ırkları kimseyi ilgilendiren birşey değildir. Zaten bu tür ayrımcılıklar yüzünden savaşların çıktığına, toplumdaki bölünmelerin ve artan suç sayısının bundan dolayı artıığına inanıyorum. Senide gerçekten tebrik etmek istiyorum bunca insan içinden bir tanede olsa böyle düşünen biri olarak karşımıza çıktığın için :)

• Yazdıklarının altına tüm kalbimle imzamı atarım.. ++++ :)

• De adamın sevgilisi var zaten. Erkek arkadaşlarıyla tatile gidiyor.

• Öncekileri Göster
  • kıvırmasından beli olur ses giyim hareketlerinden

• Bakislarini izle takibe al kadinlara olan bakislari ile erkeklere olan bakislari farkli olacaktirerkeklere nasil baktigini gozlemle farki anlayacaksin

• Uzaktan bakınca davranışları ile anlaman çok zor. Delikanlı gibi görünmeye de çalışabilir. Davranış sebeplerini bilmek lazım.

• zor yahu anlaşılamz sanki

• Bir gayı ancak başka gay anlar. Gerisi yalan anlar..

• böylesi birşeye 3.kişi olarak bulaşmak hiç uygun olmaz. Erkek arkadaşları veya kankası varsa ona bakmak lazım

• evet haklı bir sebep. Bir hemşeri kıyağı yapabilirdim ama zor olur

• Totosunun ellenmesinden hoşlanması

• Öncekileri Göster
  • sen saysana şu özellikleri:-totoya temasa karşı çıkmıyor-eller için manikür yaptırıyor-ee brad pitt in resmini görünce iç geçiriyor mu? sen say özellikleri bizde evet ya da hayır diyelim net olsun.

• Yok benim kız arkadaşımın sevgilisi :))

• erkek arkadaşının sevgilisi olmadığı sürece sorun yok :DDD

• Aekadaşımın sevgilisi :)

• Öncekileri Göster
  • yuh ! totosunun ellenmesine karşı çıkmıyosa zaten bariz gay canım benim :)

• :)) hadi ii geceler

• Vay be. Bundan sonra ayağımı denk alıcam.

• canlı yayındayım belgeselde aslanları izler gibi izliyorum tüm havadisler bende!

• Öncekileri Göster
  • -tırnak yemesinden bile çözerim i*neyi. -eline krem sürmesinden bile anlarım

• He ya. Arkadaşımın sevgilisi sanırım gay :ddd

• vay topiiik

• Hah işte aradığım bu. Bu erkek maniküre gidiyor !

• Öncekileri Göster
  • sesinden belli olur i*neler.kıvırtarak yurumesi falan kılığından kıyafetinden gayım diye bagırıyo resmen.belli etmiyorsa da o da kendi i*neliği

• yaaaaaaaaaa ne doğuştanı ya:))tepkili olurum tabi sapıklıktan yapıyolar bunu.ya düşünsene maç seyretmeye gidiyorsun içerde 1500 çeşit maganda böyle atmosfer o biçim içeri bi i*ne giriyor.bana bir çay verirmisiiiiiiin(uzatıyor bide)al işte daha insanın maç izleyesi gelirmi.top yanı basında vur çay içtiği bardağa girsin gol olsun :P

• Ya deme öyle. Ne kadar gay olsalarda onların doğuştan gelen bir istek.
      Hem sen neden bu kadar tepkilisin ki ::)

• ya allah seni yaratmış işte.daha ne istiyorsun 3. bir cinsiyet.erkek kız bide gay çıktı başımıza allah cezalarını versin ya meşin yuvarlaklar.bitaneside yazmış bana salça oluyorlar diye.onu geçtim utanmadan erkek tavlamaya çalısıyolar bide :)))

• Öncekileri Göster
  • Bana çok fazla salça oluyorlar ordan anlıyorum elimde kalacak bir gün bitanesi. Başka türlü çok bariz değilse anlamam.

• aynen bu gayler kadar yüzsüz görmedim, meydanda ibreti alem için döveceksinki elleri ayakları rahat dursun bundan sonra.

• Nette msj atıyolar. Barda geldi bitanesi. Çözemedim karakterlerini =) Dedim ya elimde kalacak bitanesi du bakalım :)

• Mesela :)

• cogunun ses tonu konusmalarından anlarsında bazılarının onlardanda anlasılmıyo.tanımak gerekiyo.

• anlayamazsın.. istihareye yat şekerim :)) toplumdaki erkeklerin yarısı bisexuel gibi takılıyo zaten.. herkes sorsan ağır delikanlı ama parası için bulent ersoy ile yarısı takılır mesela :))

• ula + dedin - ye bastın :) nayaksın yaa :)

• +1 o mllara öyle sinir oluyorum ki hepsini çakallara yem edesim geliyor NOKTA

• elinin tersiyle suratina cak ayni karsiligi verirse erkektir

• vurmaz..

• sen hocaya elinin tersiyle cak bakiyim vururmu vurmaz mi?

• NE ALaka hacı dindar insan vurmaz karsıdakine o zaman bütün hocalar top mu :)))) o-O ahahhahaa:)))

• ayy anlayamassın kızz

• :):):)

• pek olmadı bu. ehe =)

Kızlar Ne Diyor 12

• Bence hem çok zor, hemde çok kolaydır. Zor olan kısım dış görünüşüyle tamamen erkeksi olan sakalı vs.olan kişiler iç dünyalarında gay olabilirler ve bunu yalnız başlarına kaldıkları zaman kadınsı oldukları için bunları anlamak zordur. Kolay olanlar ise zaten giyim, kuşam ve konuşma tarzıyla da bunu açık açık belli ederler, üstüne basa basa ben gayim der. Birde yarı kadınsı yarı erkeksi tipler vardır. Bunlarıda anlamak biraz zordur. İnsan ikilemde kalabilir, acaba gay mi, değil mi? bu tiplerde hareket ve davranış yönünden erkekler gibi olup kıyafetler yönünden tam olmasada kadınsı kıyafet seçenlerdir, yani ne bileyim dar, transparan veya kadın renklerini tercih eden kadınsı kıyafetler gibi. Bunlarda da şüphe uyanır ama hal ve hareketleri erkek gibi olunca bunlarda ikilemde kalabilir insan. Birde bu en son saydığımın tam tersi olabilir, erkek gibi giyinip kadın gibi davrananlar da insan şüpheye düşssede kesin olarak bu gaydir diyemiyor, mesela kibar erkekler gibi, tabi bunlar benim kanımca düşündüklerim.

• Bazı gay erkekleri asla anlayamazsın. Eğer onlar sana kasıtlı olarak bir açık vermedikçe. Hatta onlarla evlenirsin , çocuk bile yaparsın.

• Anlayamazsın çünkü bıyıkllı kabadayı dediğimiz tiplerin bile gay olma ihtimalleri vardır.Hayırdır taktın bu gaylara ha amaç?:D

• Tamam öyle olsun :D

• Heheheh ilki benim sorumdu fakat bunu arkadaşım istedi diye sordum vella :)

• benm 7 yıllık çok samimi bir dostum gay.çok fazla aynı ortamda bulundum tüm sevgilileriyle tanıştm.artık birçoğunu anlayabiliyorum ama bazen hala anlayamayıp 'yuhh bu da mı' dediklerim oluyor ki bu kararsızlıkta arkadaşm da kalabiliyor.gaylerde aktiflik pasiflik durumları var bilirsinz pasif olanlar bizim bariz anladıklarımız yürüyüşleriyle ses tonlarıyla süzülmeleryle zaten anlaşılır hiç anlaşılmayanına bile 'ne kadar kibar çocuk' deriz ama anlamakta zorlandıklarım kendini 'aktif' tarafta tutanlardır bunları da bazen sadece bakıştan anlayabilirsinz kızlara daha şevkatli bakarlar benm bu bakışı ayırt edebilmem zaman aldı açıkcası ya da konuşurken ufak bir şey yakalayıp oradan şüpheye düşülebilir.ama çok şaşırdığım insanlar da oldu cemaat içinden de sevgilisi oldu (ben milliyetçi görüşün ağırlıkta olduğu bir ünv de okudum fakülte reisleri vardı) reis sevgilisi de oldu.ama genel olarak sanata yemek yapmaya zerafete önem verirler ve çok iyi dostlardır genel olarak

• senin testte ben gayim chemi :(

• Çok teşekkür ederim güzel yorumun için

• Bir gün bir arkadaşımla kafede oturmuş bir şeyle içiyorduk. "Şu karşıda oturanlar gay" dedi bana. "Hadi canım sende dedim nasıl anladın?" :DCevap gecikmedi, "Sen bir kafede kız arkadaşınla yan yana mı oturursun?" :)

• :D

• Hahahah sıcak ve samimi bir dostluk :)

• Ne dostlukmuş bu :P

• Öncekileri Göster
  • Biseksüelse zor ...Ama kadınsı tavırlar sergılıyor fazla hasas naif davranıyorsa sıkı bir gözlemle şıp anlarsın.Senı bilmemde ben adamın testestoron sevoyesını bile anlarım :)))5 dakıka bakmam yeterlı

• Bunlar pskolojık değil bildığın fiziksel belırtıdır.

• bullshit! psikoloji zırvaları bunlar efenim itibar göstermeyiniz :) Psikolojinin son yüzyılda kendini 1000defa falan yalanladığını düşünürsek anlaşılır bence. Pısırık bir adam çok rahatlıkla cinsel manada çok güçlü olabilir. Bu da benim uykudan önceki son yorumumdur. ii geceler penti :)

• Hımmm :)))

• Öncekileri Göster
  • Onlar birbirlerini acayip bir şekılde tanıyorlar. Sanırm bizlerin gayleri tanıması imkansız gibi birşey

• Manıkur ve etek traşından bahsettmişsin bence bunlar yeterli değil.. ve ön yargılı geldi...

• Totosu sağa sola kayıyorsa şüphelenirim

• Hiçbir şekilde anlayamazsın. Maskulen pasifler çok var. Biseksüeli geçtim.

• vallahi bacim nasil deyim simdi,benim böyle durumlar icin bir altinci hissim vardir :D hemen bilirim gay olup olmadiigni. gay olan bir erkek illede kadin gibi hareket yapmasina gerekmiyor.mesela sag kulaginda küpe takanlar genelde gay olur. bu gay ler icinde bir trend.sonra dis görünüsünde fazla önem verenlerde gay olabiliyor.ve bilmem ayri bir havalari oluyor.sana daha sicak ve kiz arkadasin gibi yaklasiyorya gay dir :D bu herkes icin gecerli degildir ama genelde bu topler oluyor yaniii :D

• bebegim osmanli dönemindede gay insanlar vardi :D biraz tarihi karistir bakim ,gizli dosyalara bak neler cikacak ortaya ,dis görünüsünde gereklisinden fazla önem vermek hic kimse icin saglikli degildir ,:D

• şuanda burada belirtilenlere katılmıyorum bazı zamanda bende elime kreim sürme ihtiyacı duyarım kulak küpesi özenti olduğu kadar osmanlı soyuna dayanan sülalenin çocuğuyum mesajıda vermek için kullanılır dış görünüşüne önem veren erkek gaysa dünyada erkeklerin %60-70 i gay.Anlayışlı kültürlü ve sevgi sunan tavırlar bunuda ifade etmez anlamak için yatağınıza davet etseniz olmaz mı :D

• Ses tonu ve davranışlarından belli olur canım =)

• Ay canım diyip elini kırarsa :=)) ses tonundan belli oluyor zaten canım bir kaç tane gay arkdaşım vardı..

• yazık kırılmasın onlarda insan..:=)

• eli kırılasıca.. :))

Yükleniyor...