Nasıl anlıyoruz abazalar gelmesin sadece soruma cevap verin?

Darmı değilmi nasıl anlıyoruz -vajinanın yani- neye göre oluyor yani sapıklık yapmadan adam gibi cevap versin bilenler?

Güncellemeler:
Öf kendimiz nasıl anlıyoruz diyorum

0|0
0|26

En İyi Erkek Görüşü

• bakire isen anlaman mümkün değil. eğer değilsen senin parmağınla 3 parmak rahat giriyorsa normalsin. bir parmak bile zorlanıyorsa çok darsın demektir.

1|0
    0|0
    • 3 parmakmı ya ben yanlış yere bakıyorum ya da dediğin gibi be amca :/

• 😊😊

Erkekler Ne Diyor 25

• aslında kolayı var hemde çok kolay nasıl mı erkek için burun ucu ikaşın arasındaki mesafeyi üç ile çarp penis boyunu burun ucu kalın kütse kalın inceyse peniste incedir kadın için ölçü dudaklarının genişlği ile orantılıdır ağzı kulakmemesine kadar açılan kadınlar vajinası geniş ağzı küçük olan kadınların vajinası dardır ilaki cinsel organa bakmaya gerek yok

1|0
    0|0
  • O kızların bünyesine göre değişir, 22 yaşına kadar falan genel de normal bünye ve ölçülerdeysen orta parmağın kadar geniştir, bacaklarını açtığında bunu ölçebilirsin, 25 den sonra 2 parmağının zorda olsa deliğe sığması gerekir diye düşünüyorum. Bu normal darlık yani. Çok geniş olan kız yoktur zaten. 3-4 parmak genişliğindeyse o biraz sıkıntı.

1|0
    0|0
  • Senin anlayabilmen için ilişki yaşaman lazım. Hemde bayaa çok. O zaman anlarsın darlığı. Zamanla genişler... ama esas olayı oraya giren kişi anlar. Gireninde tecrübeli olmalı...

1|0
    0|0
  • o aslında kadının zevklenmesiyle ilgili bir durum kadın zevklenmişse otomatikman genişler.

1|0
    0|0
  • Penis zor giriyorsa dardır

1|0
    0|0
  • Iliskiye girilmeden bilinmez... (genel konusuyorum)...

1|0
    0|0
  • bakire isen hiç uğraşma anlayamazsın ama bakire değilsen 2-3 parmak giriyorsa normal üstü geniş 3 parmak altıda dar oluyor tamam :)

1|0
    0|0
  • kızın hareketleri professıonal olup olmadıgını belli eder zaten ama girişte zorlama yoksa açılmıştır :D

1|0
    0|0
  • Merak etme dardır o

1|0
    0|0
  • sıkarsa dardır ama yanlış anlamaa bunu sende anlarsın hıç dokunma o ara dar kalır bır şey yaparsan genışler anlata bıldımmı veya yardımcı olabıldımmı

1|0
    0|0
  • vajinada kas vardır o kası geliştire bilirsin ya da zaman ilerledikçe o kas erir ve sıkmamaya başlar.
    egzersiz programı bile var google tıkla :)

1|0
    0|0
  • O anlasilmazki penise gore sekillenjr ve zamanla genisler vajina

1|0
    0|0
  • Her kadın kendininkini dar zanneder. Elastik bir yapısı vardır. Bir şekilde anlayamazsın.

1|0
    0|0
  • ıcınde hareket etmıosa dardır :)

1|0
    0|0
  • sen anlamassın onu içine girecek olan kişi anlar

1|0
    0|0
  • Penis içine girerken anlıyorum

1|0
    0|0
  • penisin girmesine bağlı

1|0
    0|0
  • İçinde yapacagim manevra kabiliyetine gore ,

1|0
    0|0
  • elını vajınana sokmaya calıs gırerse genıstır gırmesse dardır :P

1|0
    0|0
  • giriş olmadan anlayamazsın pek

1|0
    0|0
  • Kadının bağırışından ve aldığım zevkten anlıyorum.

1|0
    0|0
  • kolay giriyorssa dar çabuk giriyorsa geniştirrrr

1|1
    0|0
  • Bel genişliğine ve etinin sertliğine bakar darlık

1|0
    0|0
  • dar ya da genış yok hepsıde penıse gore esnıyor

1|0
    0|0
  • dudaklarından