Bayan arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

kız arkadaşım bakire ve bende bozmak istemiyorum bazı nedenlerden dolayı ve aradan yapmak isityorum fakat daha başı girmeden acıdı diye inliyor ve çekilioyr bden ögrnci evinde kalıyorum bu yüzden rahatsız oluyorum bunu acıdamadan eya daha az acımayla nasıl yapabilirm

Güncellemeler:
bi saniye karşşınızda tecavüzcü yok ben sadece yardım istedim karşımdaki insnada istiyor sanuçta ve yapıyoruz ama ben daha az acıması taratarı oldugum iin sordum bu soruyu :@

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Midem bulanıyor sizin gibi erkeklerden.. Keşke sizin gibiler acilen kapsülleyip uzay boşluğuna yollanabilse..

6|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 5 dk lık zevkin için o kızın canını acıtıcaksın yani..

Kaybolun gidin bi yaa

5|4
    0|0
  • ilk başta mutlaka canı yanacak bunun hiç bir çaresi yok ama bağıracak kadarda canı yanmıyor insanın. kendini kasarsa ayrı. onu sözlerinlede olsa rahatlatmaya çalış. bu ilkinden sonra diğerlerinden kızda zevk alacaktır. o kadar ön yargılı konuşan olmuş ki gizliden yazmak zorunda hissettim kendimi

0|0
    0|0
    • abartıldığı kadar değilmi diyorsunuz

• dogru söylüyorsun bi anda kendimi tecavvüzcü falan sandım bende :)

• Şu abuk subuk videoları izleye izleye arkadan ilişkinin normal, acısız, kadına zevk veren bişey olduğunu sandınız gitti :((

2|1
    0|1
  • kendi keyfin için kız arkadasına zarar verecek birşeyi yapmak için uğraştığını bir kenera bırakırsak. bunun acısız bir yolu yok . daha az acı belki ama o an bunu hissetmesede sana söyleyemesede 2-3 gün o acıyı çekecek rahat oturamayacak. sırf sen rahatlayasın isteğin yerine gelsin diye kabul etmiş gibi görünüyor. sevdiğin insanın acı çekmesi seni mutlu etmez diye düşünüyorum .

3|1
    0|1
  • arkadan acıtmadan yapmak diye bişey yok. acır tabi orası yapmak zorunda değilsiniz ki illa hem arkadan yapmanın kız için hiçde zevkli olucağını düşünmüyorum kendinize hakim olun biraz yüzeysel falan yapın

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• sürtünün arkadaşım o da bir yöntem zorlama arkadan. yada önce o sana arkadan yapsın vibratörle sonra sen yaparsın

3|2
    0|0
  • bilmediğin işe burnunu sokma o zaman

1|1
    0|1
  • Anal emek ve sabır ister iyi hazırlaman gerekli sonra girmeyi dene

0|0
    0|0
  • önden zevk alıcağını biliyorsun çünkü sende normal olarak öğle zevk alıyorsun. Arkadan da acıyıp acımadığını nerden bileceksin. önce sen bi dene arkadan nasıl olluyor sonrada kolay yolunu araştırırsın. Töbe yaa

1|0
    0|0
    • bn 2 yoluda biliyorum o konuda sıkıntı yok ok

• kökle gitsin aga acısa da öldürmez.

0|0
    1|1
  • aradan deredeni yok birader, ya girersin ya girmezsin, sürtünme olayı var , sen niye başını falan sokmaya çalışıyosun, yüzeysel halledin illa yapacaksanız.

1|0
    0|0
  • kremleyın bi şekilde o da istiyor ki yaptırıyo sonuçta ?

0|0
    2|2
Yükleniyor...