Arkadaşım p*rno filim çok izliyor ama eşiyle cinsel ilişki yaşamıyor?

Geçenlerde arkadaşımın eşiyle muhappet ediyorduk çok sami miyiz biraz cinsel ilişkiden bahsettik arkadaşımın kendisiyle sorunları olduğundan bahsetti her fırsatta p*rno filim izlediğini fakat kendisiyle ilişkiye pek girmediğini hayatta bir gün sevişirken bir tamam aşkım diycegine tamam tuğçe demiş sinirlen dim dedi oda kalktı gitti dahada gelmedi dedi sizce ne olabilir arkadaşımın sorunu? evli 1.5 yaşında erkek oğlu var acaba eşimi çekici gelmiyor kilolu çünkü eşi..
5

Güncellemeler:
Bu p*rno hastalığı
Bilmiyorum burada başına gelen var mı

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• muhappet ne demek ya

0|0
    0|0
    • Ne biliyim birden bire açtı :(

• Evet eşi kilolu hemde bayan kilollu ama öyleydi hep yani öyle beğendi öyle evlendi

• bilmiyorum o zaman

En İyi Erkek Görüşü

• Eşi bence sizede yazılıyo cinsel ve duygusal olarak tatmin olamadığı için arayış içinde, arkadaşınızda mast. alışkınlığından dolayı böyle davranıyo, çok fazla mast yapan erkeklerde alışkanlık yaptığını evlense dahi mast yapmayı sürdürdüğünü okumuştum.
    Bence eşiyle daha fazla samimi olmayın kimin ne söylediğini doğru söyleyip söylemediğini bilemezsiniz sizi istiyodur sizden olumlu yanıt alamaz başınıza bela olur iftira atar.

0|0
    0|0
    • Bir iki kere denedim fakat o yönde olumlu tepki alamadım soyledikletide samimi arkadaşımı yıllardır tanırım biraz kendiyle ilgili sıkıntıları var yok değil kendine güveni yok

• Anladım allah doğru yollara iletsin inşallh

• İnşallah

Kızlar Ne Diyor 6

• Haydar amca ne dıyo çok fazla mastürbasyon yaparsanız esınızden ya da normal ılıskıden zevk alamaz hep mast ıstersınız dıyo bıraksın p*rno ızlemeyı falan

0|1
    0|0
  • Arkadasinin esi sana davetiye gondermis ben burdan bunj cikartirim

0|2
    0|0
  • Seninle olmak istiyor

0|1
    0|0
    • Anlatırken gayet samimiydi ama ben daha öncede denedim onu ama pek olum lu dönmedi sonrada vaz geçtim zaten

• bu bayan özelini paylaşmış işte sizinle olmak istiyor ama naz yapıyor

0|0
    0|0
  • Asıl tuhaf olan arkadaşının eşinin bunu sana anlatması.. Sana başka şey ima ediyor olabilir.

0|0
    0|0
    • Yani kafama takılan oo yaa başka bisiy aramak istemiyorum yoksa yanlış yapmak istemiyorum

• Bir daha konuyu açarsa bence bunu ona açık açık sormalısın. hatta sonuçta söz konusu kişi arkadaşın olduğuna göre, tepki bile göstermelisin. Ben bu durumu çok masumane görmedim çünkü.

• Haklısın sanırım arayış içinde buraya yazmadım geçen sene arkadaşım eşini aldatmış masaj salanuna gitmiş bunu da eşine söylemiş nasıl kafa yapısı varsa sevismede değişmiyor diyor

• Kız m anlatti

0|0
    0|0
    • Evet arkadadimnin eşi

• Ben seninle ozel konusabilirmiyim ama?

• Tamam burada olunca acim

Erkekler Ne Diyor 12

• Bunu anlatmasının tek sebebi seninle birlikte olmak istemesi. Nereden mi biliyorum?

biliyorum işte boşver :)

0|0
    0|0
    • Yaşayan bilir desene

• Gerçekten yasadinmi böyle bisiy ozel den cevap verirsen sevinirim

• Sana yürümüş hatun

0|0
    0|0
  • Eşinin bu durumu sana (bir erkeğe) anlatması hiç hoş değil..

0|0
    0|0
  • Olabilir kendinde de cinsel sorunlar olabilir

0|0
    0|0
    • Doğrudur

• Rahatlık değil de eğer bir anksiyete yaşadı da eşi ile ilişkisi esnasında heyecana kapılıp ereksiyon kaybı yaşıyorsa normal ereksiyon olduğu ve eşiyle olmadığı için mastürbasyon yapıyor olabilir.

• HiM hiç dumamistim böyle bişey ama olabilirde neden olmasin

• Belki izledikleri fizikte bir kadın istiyordur ya da kadın istediği kadar aktif olmayabilir

0|0
    0|0
    • İlk dediğin cümleleri bende düşünüyorum

• biri olduğu kesin , dışarda bitiriyor enerjisini eve güç kalmıyor.

0|0
    0|0
    • Yok bir kere denemiş masaj salonunda ama olmamış alet kalkmadı dedi

• Sen ziküşürsün bu kadınla

0|0
    0|0
  • Karı resmen kocam becermiyo gel sen becer beni demiş

0|0
    0|0
  • sanane *

0|0
    0|0
  • abi bildiğim birşey varsa öyle birşeyi sdninle konuşuyorsa o ablamızda abi kadar suçlu. aranızda her an birşey yaşanabilir bunları konuştuğunuza göre.

0|0
    0|0
    • Kendi açtı zaten fazla da konusamadik

• o kadın ister sen ister başkası başkasını istiyor abi bence ama seninle yapması işinegelir çünkü yabancı bulaşırsa gitmez

• Psikolojikman sorunlu bnce kocasi ya da o kadin seninle yapmak istiyo kocasi yapmadgndan teklif etmekten cekiniyo senden bekliyo

0|0
    0|0
    • Himmet bende suphendim denedim fakat ama olumlu tepki alamadım vaz geçtim saf ayağına yaratım en iyisi vaz geçsin

• Yok ya himm yazdım

• Hee tamam ama o kadinin seftali ssna sulaniyi bilesin. simdi bilerek tepki falan verr ters yapar basit vorunmemk icin kocasina soyleme falan diye yakinda o kadinla ayni yataga girersn

• Olabilir bayanın cilve yapabilmesi şart

0|0
    0|0
Yükleniyor...