Kızlara bir haller mi oldu yoksa eskiden de öyle miydiler?

son zamanlarda kızlarda aşırı bir lezbiyen eğilimi olduğunu farkediyorum sorulara bakılırsa.

işin dahada tuhafı pek tepkide almıyorlar.

değilim ama bir erkek gay yorumuna sebep olacak birşeyler söylese kıyamet kopuyor.

lez normal , gay anormal herhalde sitemizde. ne dersiniz.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Bence çok sevindirici bir durum, erkekler bize kaldı hahaha:D Tüm kızlar lez olsun, bende tüm erkeklerle evleniyim, en büyük hayalim bu.

4|3
    0|0
    • hayale bak yaa :D tüm erkeklerle ewlenilir mi yaa :D içinde neler war neler :D en az bi %90 ını eleseydin bari :D biraz seçici ol :D

• baktım çok seçici değilsin senin olmam ama :D ben öyle herkesle aynı kefeye konulmak istemem :) erkek var erkek var şimdi :D

• o kadar mı doyumsuzsun ya :D

Kızlar Ne Diyor 5

• cinsel tercihleri herkesin kendi bileceği şeydir. lezbiyen olmayanları yargılamadığım gibi gayleride yargılamam . gay arkadaşlarım var ve keşke herkez onlar kadar dürüst ve temiz bakabilse hayata . önemli olan insanların içindeki , insanlıkları...

benim görüşüm böyle

2|1
    0|0
  • evet bende fark ettim sürekli olarak oynadığım bi oyun var orda da hep lez

0|3
    0|0
  • herkes tercihine saygi duyuyorum fakat. cogu sorular kiz kiliginda olan ergenlerden de soruluyor belirtmek istedim. gayler anormalsa madem erkekler niye translar ile birlikte oluyor ki onlarda genelde gay?

0|1
    0|0
  • Çoğusu da hobi niyetine.

1|2
    0|1
  • normal tabi :) herkesin kendi tercihidir saygı duymamız lazım.

Bu sitede daha rahat dile getirebiliyorlar bu durumu ondan size eşcinsellerin sayısı artmış gibi geliyor :)

1|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• güzel hatunlar lez olmamalı bence :D

2|2
    1|0
    • ben güzelim ve ben lez olmicam merak etme hepiniz benim olacaksınız hahahahaha:D

• refah seviyesi ve özgürlük arttıkça insanlar içlerinde bastırdıkları duygularıda dışa vurmaya başladılar. Bunun dünyada örnekleri var elbet bir Türkiye'de onlar gibi olacaktır olmayada başladı.

0|0
    0|0
  • kasınıyoar da ondan

1|1
    1|0
  • Lezler kadınlardan hoşlanır erkeklerde kadınlardan hoşlanır demekki birbirimizden farklı değiliz

0|0
    0|0
  • sana katılıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...