Kızlar, penisimin kızlar tarafından nasıl gözüktüğünü gerçekten çok merak ediyorum. yeterli mi?

dışardan bir gözle bakıp değerlendirmenizi istiyorum. yeterli gelir mi boyu kalınlığı.. evlendiğimde sorun yaşarmıyım.. bu konuda kızların görüşüne ihtiyacım var.. merak edenlere resim de gösterebilirim.. boyu 15 cm kalınlığı yani çevresi 13 cm.. sizce yeterli gelir mi?

Güncellemeler:
amacım, kızların nasıl değerlendireceği. ben bir erkek gözüyle sürekli görüyorum ama bir kız görse beğenir mi, yeterli bulur mu acaba?
diğer insanların yorumu önemli benim için.. yeterlilik konusunda şüphelerim var..

0|0
2

Kızlar Ne Diyor 2

• 15yada 20cm olması değil. içimde en az 45 dakika kalması önemli. 5 dakikada boşalacaksa 20cm olsa ne olur

0|0
    0|0
    • içinde 45 dk kalması zor biraz. bu ancak prno filmlerde olur.) ama sevişme süresi olarak 1 ya da 1,5 saat sürüyor.. o esnada içinde kaldığı süreyi bilemiyorum.. ama ön sevişmede bile partnerimi boşalttığım oluyor yani. yani sadece dilimle yalayarak orgazm edebiliyorum..

• boyu çokta önemli değil aslında.. ideal bir boy.. türk erkeklerinin geneli 14-16 civarı penis boyu. ama kalınlığı biraz daha fazla olsaymış keşke.) sıkıntı yapma.. sorun olmaz..

0|1
    0|0
    • saol, evet, biraz daha kalın olsa keşke.. başı iri ama. mantar gibi..

Yükleniyor...