Kapat

Mememin etrafındaki beyaz şeyler?

Evet meme ucumda pembe kısımda beyaz sivilceye benzer şeyler var. onlar ne? Ne işe yarar? bir doktora görünmeli miyim?

0|0
8|24

En İyi Erkek Görüşü

• Areola (koyu kenarlar) yüzeyinde bulunan küçük çıkıntılara” “Montgomery” tüberkülleri adı verilir. Bunlar emzirme sırasında meme başının yağlanarak çatlaklardan korunmasını sağlayan büyük yağ bezlerinin açıldığı bölgelerdir. sıkmana gerek yok

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 23

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 8

• Evet

Benim de kahverengi kabuklanmalar olmuştu
    Dr biyopsiile aldı
    Tanısı konamadi ama raporda fungi'den bahsediyordu
    Mantar i çağrıştırıyor

0|0
    0|0
    • Benimki kabuk değil gayerlt normal ve yumuşak ama minik beyaz şeyler var.
      Genel yorumlar yağ bezeleri olduğu doğrultusunda :-)

• Görmek lazım canım ama yüksek ihtimalle yağ bezeleridir. Havalar sıcak ya bu sıralar. Bir çeşit isilik gibi döküyor hassas bölgeler. Her gün duş alıyorsan biraz daha özenle yıkamaya çalış acıtmadan. Her gün duş alamıyorsan da en azından göğüslerini yıka sabah ve akşam. Geçeceklerdir diye ümit ediyorum. Hassasiyet ve kaşıntı yok değil mi?

0|0
    0|0
  • İsilik falan olmuş olabilirsin, ya da bir şeye karşı hassasiyetin ya da alerjin olmuş olabilir. Orası areola bölgesi ve çok hassas bölgelerden biri. Krem sür geçer canım olmadı cilt doktoruna bir görün.

0|0
    0|0
    • Yok bayandır var. Genelde sıkıyorum ve içinden beyaz minik şeyler çıkıyor.
      Ne kremi süreyim? Vücut kremi olur mu?

• tamam teşekkür :)

• Rica ederim :)

• Menemen diye okudum

0|1
    0|0
  • Montgomery bezleri diye biliyorum

0|0
    0|0
  • İğne ucu kadarsa normal

0|0
    0|0
  • Memenin normal olduğunun göstergesi. Yağ bezesidir muhtemelen. Kafaya takılacak bir şeyi yok

0|0
    0|0
  • Bende de var yag cıkıyo onların ıcındem

0|0
    0|0
Yükleniyor...