Bakire değilim özel bölgeye lazer yaptırmak istiyorum ama çok utanıyorum?

Kızlar ya nasıl yaptırcam merak etmeyin gidip kendi isteğimle bişey yapmadım bana bunla ilgili bişey sormayında anlaşılırmı bu tanıdık ya da tanımadık olsun çok utanıyorum ya ama kurtulmak istyorum napcam ben

0|0
8

En İyi Kız Görüşü

• Egilip aşağı bakmıyo sakin ol ayrıca senin hayatın soğuk kanlı ol işini bitirsin cik sohbet etme

2|0
    0|0
    • e alırken anlamıyormu yanları falan

• Jinekolojik muayene yapmiyor bacım ya cihaz la geçiyor o kadar kafayı sokmuyo içeri , ya anlarsa anla sin sen sohbet eder yüz verirsen konuşma cureti bulur

Kızlar Ne Diyor 7

• Uzmanın sizi kınamak gibi bir hakkı yoktur
    O sadece işlemini uygular
    Uzak bir semte gidebilirsiniz

0|0
    0|0
  • Simdi kadin isi gucu birakir alir kontrol kalemini isik yaniyor mu diye bakar. Kalem yoksa turnusol kagidigini koyar pembe olursa yandin.

0|0
    0|0
  • utanmana gerek yok ki sonuçta evli biride bakire olmuyo ama gidebiliyor 18 yaşında bile evlenmiş olma ihtimali düşünülebileceği için bişey olmaz zaten olsa bile onlar işini yapıyor böyle şeyler filan düşünmezler

0|0
    0|0
  • Sacmalama git yaptir utanacak birsey yok bende yaptirdim

0|0
    2|0
    • bakıyolarmı orayı görüyolarmı bacağı açtırıyolarmı

• Bakmadan nasil yapacaklar. Ayrica sen bakire degilsin yani daha once bir erkek gorunce utanmadinda bir kadin gorunce mi utanacaksin cok tuhaf

• kendi isteğinle yapmadın o zaman tecavüze uğradın, geçmiş olsun ama bunu belirtmene gerek yoktu.

gelelim soruna, utanılacak bir şey yok lazer normal bir şey

0|0
    0|0
    • çünkü yattığın erkeğe gösterirken utanmadınmı yorumlarını görmek istemedim ki buna rağmen yapan oldu

• takmayacaksın onları. kendi isteğinle yaptın, arkasında dur. kimse yargıç ya da Allah değil burada. herkes kendinden sorumlu

• Niye utaniyon kimseyi ilgilendirmez

1|0
    0|0
    • ya hiç açamam ki ben oramı buramı ondan çekiniyorum ya

• neden utandığını anlamadım? dış görünüşden nasıl anlıyacaklar ki. tanıdık yere gitme sen de..

0|0
    0|0
    • anlamazlarmı komple genital bölgeyi aldırcam sadece yanları değil yani

• ya anlamazlarda senin korkunu anlamadım ben anlasalar nolucak ki? evliyim dersin kestirip atarsın..

• ama evli değilim yalan beceremem

Yükleniyor...