Rahim duvarında kalınlaşma?

2 yıldır çocuk olması için tedavi görüyoruz eşimde herhangi bir sorun yok bendede daha önce kist vardı kist düzeldi şimdide rahim kalınlaşması başladı öneriniz var mı eşim bazı multi vitaminler folic asit soğan suyu haslayıp içmemi bazı bitkisel çaylar içiltiyor midem perişan oldu bunları içmekten içmesemde kızıyor zehirde olsa sende bende içeceğiz diyor kıramıyorum

Güncellemeler:
Şu durumu yaşayan hiç bayan yok mu ya da bu konuda bilgili

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• doktorunuzla görüşmüyor musunuz o ne öneriyor

0|0
    0|0
    • Oda ilaç verdi iyileşme surecini hızlandırsın diye eşimde bir takım bitkisel urunler araştırmış

• Teşekkürler Allah kimsenin başına vermesin kimi çok bulup bakmayıp sokağa atar kimide olsun diye çırpınır olmaz

• haklısın isteyenlere nasip etsin inşallah haketmeyenlere değil

En İyi Kız Görüşü

• sonuçlar aktara gösterildi iyimiş aktarın ilmi bilgileri var tabii kullandığınız bitkiler ilaçlarla ter etkileşime girebilir en iyimser tahminle sonra neden olmuyor dersiniz devam edin canım doktordan iyisini bilenler aktarlar zaten

0|0
    0|0
    • Altar sonucu görmeden ben bişey yapamam demiş sonucu gosterınce bitkileri vermiş doktorun verdiği ilaç rahim duvar kalınlaşmasını tedavi edici degilmiş hormona yonelikmiş o ilaç

• bilmediğin karışımlar bunlar tekrar doktora git ve bir sorun bitmeden diğeri çözülmez hormonlar yüzünden rahimdeki kalınlaşma bunları söyleyebiliyorum ben 6. sınıf tıp öğrencisiyim

• Ostorojen hormon seviyesini artırıyormuş verdiği ilaç 4 ay regl olmadıydım gebe olmadığım halde

Erkekler Ne Diyor 5

• Doktorunuza başvurun

0|0
    0|0
  • kafanıza göre onun bunun suyunu içmeyin tavsiyem

0|0
    0|0
  • Sabredin allah verir. ari sütünü bal ile ye.

0|0
    0|0
    • Onlardanda yiyiyorum polen propolis de kullanıyorıyorum eşimle birlikte

• İnşallah eşimde bıktı doktora git gel 2 yıldır gittikte ne değişti diyor aktarlara yoneldi ne derece doğru bilmiyor abuk sabuk şeyleri banada içiyor kendide içiyor zehirde olsa içeceğiz diyor Allah sonumuzu hayırlı etsin

• Amiiiiiiiiinnnnnn

• doktora danışmadan öyle otların sularını felan içmeyin sonra başka şeylere sebebiyet verebiliyor

0|0
    0|0
  • pekiya bişey soracam lütfen cevaplayın kist varken ilişkiye girmek size bir acı veriyormuydu

0|0
    0|0
    • Yok

• teşekkür ederim saolun. geçmişolsun

• Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

• Millet resmen dertsiz başına dert arıyor bur

0|0
    0|0
Yükleniyor...